این Infuser کمک می کند تا شما را خوراکیهای در صفحه اصلی زمانی که داروخانه از سهام


Levo دوم | $275 | آمازون
Levo دوم | $250 | Levo

وجود دارد همه چیز در مورد روز ارزش reminiscing در مورد: زمانی که تلفن همراه تنها یک راه برای اقامت تا اواخر پیام کوتاه خود را له و نه یک بزرگراه برای انتقالها و بی امان درخواستهای برای یکی. شاید شما هنوز به روز هنگامی که یک بازی کارتریج بسته بندی شده کل داستان و همه چیز شما نیاز به دوک آن را با دوستان خود در صبح روز شنبه—هیچ DLC مورد نیاز—با وجود اضافه کار نیاز به منفجر کردن برخی از گرد و غبار در هر حال حاضر و پس از آن.

تبلیغات

اما رفته روز با تکیه بر مفاصل * نام کاربری و مکرر خود را شریک سخت سرفه متناسب با. وجود دارد هیچ کمبود گزینه با گزینه های مختلف از اواپراتور, قرص برای لذیذ مورد علاقه خوراکی است که می تواند هر چیزی از یک یکجور دوربین عکاسی به یک چسبنده worm یا دو. این گزینه به خصوص قرص و خوراکی بخصوص در حال حاضر که ما در حال برخورد با یک ویروس تنفسی که در سراسر جهان و مراقبت از ریه های ما است مهم تر از همیشه.

تبلیغات

به طور معمول شما فقط می تواند اجرا کردن به درمانگاه و انتخاب کنید تا یک زن و شوهر gummies, اما شما نباید بیرون رفتن بیش از حد لازم در حال حاضر. حتی اگر این مورد نیست آنها در تامین کوتاه مدت در بسیاری از درمانگاه ها در حال حاضر به هر حال. وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای ایجاد خوراکیهای کاملا از ابتدااما ساخت این روغن می تواند درد و راستش هر بار که من فکر می کردم در مورد انجام آن خواندن از طریق این فرایند است که به اندازه کافی برای جلوگیری از من ADHD مغز است.

خوشبختانه وجود دارد مقدار زیادی از اسباب بازی و وسایل به معنای برای افرادی مثل من که تمام قلب-چشم در هر فرصت به قطع گوشه و کنار و به خودم کمتر کار می کنند. این Levo دومیک فانتزی نفت infuser دقیقا این نوع از گجت.

ایستاده در حدود 13″ قد بلند و فروخته شده در مجموعه ای از سرگرم کننده رنگ Levo دوم کمتر به نظر می رسد مانند یک stoner ابزار مناسب برای ماشین رمز و راز و بیشتر سنتی مانند ابزار آشپزخانه شما می خواهم به استفاده از برای دم کردن سریع یک فنجان قهوه است. با وجود آن mellowing نتایج Levo است در مورد به عنوان بسیاری از تنظیمات و گزینه های خود را به عنوان استاندارد coffeemaker با سه پایه در حالت های: خشک فعال و دم. نیازهای خود را متفاوت خواهد بود بسته به چه نوع از تزریق شما در حال تلاش برای انجام و چه گیاهان شما با استفاده از, اما برای خود استاندارد کانابینوئید تزریق (من با استفاده از روغن نارگیل در تست من) شما نیاز به رفتن را از طریق تمام مراحل.

Levo راهنماهای وب سایت خود را برای تزریق با مخلوط کره و موم, عسل, حلالو حتی وجود دارد یک راهنمای برای ساخت تزریق مناسب برای vaping.

Illustration for article titled This Infuser Helps You Make Edibles at Home When the Dispensarys Out of Stock

تصویر: آمازون

یکی از مزایای خود را انجام می دهند تزریق به ویژه هنگامی که شما در حال برخورد خوراکی و بارها ترس شدید سفر از خوردن بیش از حد است که شما باید کنترل بیشتری بر دوز. Levo دارای یک ماشین حساب دستی در آن سایت است که می تواند کمک به کشف کردن که چگونه به دریافت دوز مناسب برای هر خدمت. این یک ابزار بسیار خوب و آن را حتی به شما بگویم دمای مناسب و مدت خود را بر اساس گیاهان دارویی و روغن های ترکیبی. بخشی از مشکل در اینجا در تجربه من این است که پیش بینی فقط چگونه بسیاری از gummies خود را در دسته ای است که می توانید, اما شما همیشه می توانید عطف به ماسبق انجام محاسبات ریاضی (قبل از مصرف لطفا).

تبلیغات

راه اندازی فقط چند دقیقه طول می کشد و قرار دادن قطعات در محل درست نیست از روی حیله و تزویر به عنوان طولانی به عنوان شما به دنبال گرافیک (آنها ساده). هنگامی که شما کردم که همه مجموعه و شما رو دوز خود را فقط حق شما شروع با چرخه خشک که در زمان کمی بیش از دو ساعت برای من به دنبال فعال کردن چرخه کمک می کند که مطمئن شوید که نفت خود را به عنوان قوی به عنوان می شود اما شما می توانید از این مرحله بگذرید. پس از آن شما افت نفت خود را و اجازه دهید دم چرخه انجام چیز آن است.

حرکت نزولی تنها به همه این است که جای خود را میخوام reek برای چند ساعت. این که 70 را نشان می دهد-سبک hotbox بوی شما ممکن است فکر ، آن را بیشتر شبیه به یک تست بوی با نکات علف های هرز پاشیده است. هنوز پدرم که سخاوتمندانه به اندازه کافی برای میزبان من در قرنطینه قطعا متوجه شده است.

Illustration for article titled This Infuser Helps You Make Edibles at Home When the Dispensarys Out of Stock

گرافیک: گیب کری

تبلیغات

کل فرایند هر چند وقت گیر نیست و بیش از حد فشرده. اما هنگامی که شما انجام می شود شما هنوز هم می خواهید برای انجام کاری با تزریق روغن. شما می توانید بازی شیر یا خط آن را به برخی از محصولات پخته شده مخلوط کنید و آن را همراه با کره برای گسترش و یا رفتن چسبنده مسیر مثل من.

اینجا جایی است که همه چیز روی حیله و تزویر. این Levo دوم خود را در آن محصول بزرگ است و آن را فوق العاده ساده برای شروع است. Edibles من ساخته شده بودند خوشمزه و موثر است و این روند را بیش از حد طولانی پس از تزریق واقعی گرفته مراقبت از. اما هنگامی که شما عامل در قیمت 250 دلار به علاوه هزینه های خود را در گل و هر ملزومات شما نیاز به ایجاد edibles, آن ممکن است در نهایت در واقع در حال ارزان تر از رقص به داروخانه و گرفتن چیزی از پیش ساخته شده.

که گفت:, اگر شما رشد خود را عرضه خوراکیهای تازه بری سهام و یا شما می خواهید یک کمی بیشتر کنترل بیش از دوز خود را از Levo II ساده و دلپذیر راه برای به دست آوردن گیاهان خود را به تمام رفتار مورد علاقه خود را.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>