Batgirl!

Batgirl!
تصویر: کمیک DC/کامرون استوارت

خانم شیوا با وجود اینکه فوق العاده سرد و بعد فورا رفت واز یک مقدار زیادی از بازی در سازگاری از DC Uniآیه. اما او باید: او درخشان هنرمند رزمی و مادر کاساندرا قابیل یکی از بت خانواده جالب ترین شخصیت های. بنابراین یک فرصت برای دیدن او مربع خاموش در عمل زندگی می کنند, حتی اگر آن را مقام فوق العاده رضایت بخش است.

تبلیغات

و فن این فیلم به کارگردانی Jed Carandang و بازیگران کهربا مایرز به عنوان Batgirl واقعا ناخن که قدرتمند هنرمند رزمی پرنیان. ارسال شده توسط کانال کهربا همیشهبا Zeda ژانگ به عنوان بانوی شیوا, ویدئو, ویژگی های یک نزاع و جدال بین شیوا و Batgirl. و آنها واقعا به آن را دریافت.

با این و آواتار کوتاه من به تازگی من واقعا تحت تاثیر قرار با کیفیت رقص در فن سینما به تازگی. هنگامی که این کوتاه می شود به مبارزه بین دو کاراکتر آن را واقعا شروع به موسیقی پاپ با تیز حرکات رزمی در هر دو طرف و یک حس قوی از حرکت و جنبشی تاثیر به در این مبارزه است. بسیاری از بودجه کم کار به دعوا که نگاه مسخره بر روی صفحه نمایش. این به نظر می رسد بهتر از برخی از ابرقهرمان تلویزیون را نشان می دهد من دیده ام از نظر طراحی رقص. باعث می شود من آرزو می کنم برای این رقابت رخ می دهد چیزی در مشخصات بالاتر.

حداقل ما یک نسخه از کاساندرا قابیل هر چند او را پر می کند بسیار متفاوت, نقش, در , پرندگان شکاری فیلم. به آرامی اما مطمئنا یک باریک گسترده تر از DC جالب ترین خانم ها در حال ساخت راه خود را به محبوب تر برجستگی. شاید خانم شیوا را در روز او را. نه به ذکر است Batgirl.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت