این هنر دیجیتال گالری استفاده می شود یک نازی زیردریایی پایه

The Bassins de Lumières digital art gallery in Bordeaux, France.

این Bassins Lumières de هنر دیجیتال گالری در Bordeaux فرانسه.
عکس: ژرژ Gobet (خبرگزاری گتی ایماژ)

هنگامی که آن را ساخته شده بود نزدیک به هشت دهه پیش نازی زیردریایی پایه در بوردو فرانسه بود به خانه 43 U-Boats, آلمانی, زیردریایی که wreaked ویران کردن در دریا در طول جنگ جهانی دوم است. اما وجود دارد هیچ نشانه ای از زیردریایی و یا جنگ در پایه امروز. در حال حاضر آن است که به نام Bassins د Lumièresو آن را بزرگترین هنر دیجیتال گالری.

Bassins de Lumières is one of five major structures built by the Germans in France during World War II.

Bassins د Lumières یکی از پنج سازه های مهم ساخته شده توسط آلمان ها در فرانسه در طول جنگ جهانی دوم است.
عکس: ژرژ Gobet (خبرگزاری گتی ایماژ)

Bassins Lumières de افتتاح شد درهای خود را به عموم مردم در ماه ژوئن. مقامات در اصل برنامه ریزی شده برای باز کردن گالری در بهار اما تاخیر در برنامه های خود را به دلیل coronavirus بحران است. Bassins د Lumières یکی از پنج سازه های مهم ساخته شده در فرانسه در طول جنگ جهانی دوم با توجه به گالری وب سایت. دیگر سازه های ساخته شده در Brest لوریان, Saint-Nazaire, و لا روشل.

The Bordeaux base was a frequent target during the war. However, it did not suffer significant damage.

بوردو پایه مکرر هدف در طول جنگ. اما آن را نمی رنج می برند آسیب قابل توجه است.
عکس: ژرژ Gobet (خبرگزاری گتی ایماژ)

آلمانی ها شروع به ساخت و ساز در این پایگاه در سال 1941 و با اتکا بر 6,500 داوطلبان پیمانکاران و کارگران مجبور به تکمیل آن. پایگاه عملیاتی شد و در سال 1943 در هر الجزیرهشد اما در استفاده از کمتر از دو سال. آن ساخته شده است بیش از 21 میلیون فوت مکعب بتن.

اگر چه پایه مکرر هدف حملات هوایی این را به طور قابل توجهی آسیب ساختمان. آلمانی ها به سمت چپ بوردو و پورت آن را در سال 1944.

The walls at Bassins de Lumières sometimes look like they go on forever.

دیوار در Bassins Lumières de گاهی اوقات نگاه مانند آنها را برای همیشه لطفا برای.
عکس: ژرژ Gobet (خبرگزاری گتی ایماژ)

Bassins Lumières de ویژگی های چهار 360 پا استخر است که می تواند عبور با استفاده از گردشگاهها به گزارش فرانسه 24. این فضا برای تقریبا 130,000 متر مربع از پیش بینی. به پروژه هنری گالری با استفاده از 90 ویدئو پروژکتور و 62 مایل از کابل فیبر نوری است.

Stepping into this gallery is like literally stepping into art.

پله به این گالری مثل این است که به معنای واقعی کلمه پله به هنر است.
عکس: ژرژ Gobet (خبرگزاری گتی ایماژ)

شما ممکن است تعجب که چگونه دقیقا نمی دیجیتال گالری هنر کار می کند ؟ خوب نام آن را نشانی از یک کار خیلی خوب توضیح آن است. Bassins Lumières de خواهد پروژه غول دیجیتال تفاسیر از کار توسط هنرمندان معروف مجموعه ای به موسیقی بر روی دیوار از پایه زیر دریایی. برخی از دیوارهای این گالری بیش از 300 فوت و 39 فوت بالا.

استخر نیز بخشی از آنچه که باعث می شود گالری ویژه. آثار هنری منعکس شده است در استخر و منجر به ایجاد یک تجربه همهجانبه.

Besides seeing the artwork all around them, visitors will also hear music while they walk through the gallery.

علاوه بر دیدن آثار هنری همه در اطراف آنها بازدید کنندگان نیز شنیدن موسیقی در حالی که آنها راه رفتن را از طریق گالری.
عکس: ژرژ Gobet (خبرگزاری گتی ایماژ)

Bassins د Lumières در حال حاضر این برنامه شامل آثار هنرمند اتریشی گوستاو کلیمتکه منجر وین جانشینییا آغاز هنر مدرن در اتریش. همچنین نمایشگاه هنرمند آلمانی پل کله رنگارنگ انتزاعی کار می کند. از گ و کله نمایشگاه اجرا خواهد شد و تا ژانویه 2021.

This decades-old military base has a new purpose.

این دهه-پیر پایگاه نظامی دارای یک هدف جدید.
عکس: ژرژ Gobet (خبرگزاری گتی ایماژ)

به منظور به نوبه خود پایه را به یک گالری مقامات تا به حال به مقاوم سازی آن برای اهداف ایمنی. اگر چه آن را یک چالش سازمان گفت: Bassins د Lumières است که فضای مناسب را برای هنر دیجیتال.

“فضای جادویی است. این مخلوط بتن, عظمت, آب, و, بازتاب” آگوستین ده Cointet د Filainمدیر Bassins د Lumières, به خبرگزاری فرانسه گفت. “هنگامی که ما در بازدید از این فضا ما می دانستیم که ما تا به حال به کار با آن است. ما تا به حال این حرف و می دانستم که ما تا به حال برای قرار دادن در نمایشگاه ها در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>