این روز در ورزش: رویز رویز تلاش می کند به جلو و یک سریع یک ” در ماراتن بوستون


Rosie Ruiz is shown moments after crossing the finish line as the apparent women's race winner of the 84th Boston Marathon on April 21, 1980. Ruiz was later stripped of her race title after it was determined she had not run the entire race. <span class="copyright">(David Madison / Getty Images)</span>
رویز رویز نشان داده شده است لحظات پس از عبور از خط پایان به عنوان آشکار زنان در مسابقه برنده 84 ماراتن بوستون در آوریل 21, 1980. رویز بود و بعد از او مسابقه عنوان پس از آن مشخص شد او تا به حال اجرا در کل مسابقه. (David مدیسون / گتی ایماژ)

رویز رویز سعی کردم به جلو و یک سریع در ماراتن بوستون در این تاریخ در سال 1980 هنگامی که او شروع به پریدن کرد به مسابقه نیم مایل از خط پایان جلوتر از رهبری زنان دونده.

رویز, 26, از نیویورک اهدا شد برنده مدال و لورل تاج پس از “تنظیمات” آنچه تصور می شد به یک رکورد زمان 2 ساعت, 31 دقیقه, 56 ثانیه است.

اما دوندگان دیگر نمی تواند به یاد داشته باشید از دیدن او در مسابقه و مقامات نمی تواند نقطه او را در تلویزیون و فیلم ها و عکس های. او رد صلاحیت شد و هشت روز بعد و پیروزی اهدا شد به کانادا ژاکلین Gareau.

در بازی بیس بال به تعویق افتاد گیر داجرز برنامه ریزی شده بودند شروع به شش-بازی سفر با اولین از سه بازی در برابر اتباع در واشنگتن است. فرشتگان شد تا برای بازی دوم از سه برابر Baltimore Orioles در فرشته ورزشگاه.

در اینجا این است که نگاهی به یاد ماندنی بازی ها و برجسته عملکرد ورزشی در این تاریخ:

1951 — باب دیویس’ دو ناپاک عکس و جک کلمن را لیآپ به روچستر Royals یک 79-75 پیروزی نیویورک نیکز در بازی 7 از قهرمانی NBA. Arnie افزایش یافته است نمره 24 و دیویس می افزاید: 20 برای روچستر که شاخه 38 درصد از این زمینه است.

1967 — پس از 737 مستقیم, بازی داجرز می بارید برای اولین بار از آنها نقل مکان کرد و از بروکلین به لس آنجلس در سال 1958. طوفان نه تنها تمیز کردن بازی در برابر سنت لوئیس کاردینالز اما همچنین یک پرواز تبادل matchup — همین درایسدیل در مقابل باب گیبسون.

1975 — بیل راجرز معافیت ماراتن بوستون ضبط و با برنده شدن در زمان 2:09:55 ضربه زدن 35 ثانیه خاموش علامت تعیین شده توسط Ron هیل در سال 1970. راجرز طول می کشد استفاده از یک پر باد شمال غربی tailwind و آن را به پنجمین سریعترین در جهان, مشکلات ناسازگار بودن همیشه.

1994 — ادی موری مجموعه لیگ رکورد در Metrodome در مینیاپولیس با 11th سوئیچ-آمار صفحه اصلی اجرای بازی هدف قرار دادن یکی چپ و دیگری راست دست به سرخپوستان کلیولند مورد ضرب و شتم دوقلوها 10-6. موری در صف به عنوان hitter وظیفه تعیین معافیت های علامت گذاری ایجاد شده توسط میکی گوشته در سال 1964.

1995 — یوتا در نظر گرفته underdog به تیم های قوی تر از میزبان گرجستان, آلاباما و UCLA همچنان سلطه ژیمناستیک قهرمانی زنان NCAA برنده نهمین عنوان ملی پس از این رویداد آغاز شد و در سال 1982 با نمره 196.650. آلاباما و میشیگان کراوات برای دوم در 196.425.

1996 — شیکاگو بولز قرار دادن تا موفق ترین فصل به طور منظم در تاریخ NBA با 72 پیروزی 26 امتیاز گرفتن از مایکل جردن در یک 103-93 تصمیم بر واشنگتن گلوله. بولز را شکست و رکورد 69 برنده تعیین شده توسط لیکرز در فصل 1971-72. اردن همچنین ایجاد NBA رکورد هنگامی که او برنده خود را هشتم به ثمر رساند عنوان شکستن Wilt Chamberlain رکورد هفت.

2001 — در یکی از تکان دهنده ترین ناراحتی Rashid رحمان مسطح Lennox Lewis با خیره کننده دست راست پانچ در نزدیکی پایان دور پنجم و برنده WBC و سنگین وزن IBF عناوین در برکپن آفریقای جنوبی. این ضربه قرار می دهد در معرض خطر بالقوه $100 میلیون کشمکش بین لوئیس و مایک تایسون.

2002 — رافائل Furcal روابط مدرن و ضبط می شود و اولین بریوز بازیکن در 46 سال به آمار سه سه برابر در یک بازی به عنوان آتلانتا ضربان Florida Marlins 4-2 در Turner زمینه است. Furcal می رود سه-برای-پنج و نمرات سه اجرا می شود.

2002 — Iva Majoli رتبه 58 در جهان است که بالاترین-رتبه بندی بازیکن را به نفع خود یک WTA ردیف بالا مسابقات که او ضربه Patty Schnyder در رس 7-6 (5), 6-4 در آخر از دایره خانواده جام او اولین تک آهنگ عنوان از سال 1997 باز فرانسوی. Schnyder بود ناراحت No. 1 Jennifer Capriati در نیمه نهایی.

2012 — فیلیپ هامبر از Chicago White Sox زمینهای مناسب بازی در برابر Seattle Mariners. هامبر اعتصاب نه در پیروزی 4-0 در زمینه Safeco در سیاتل. این 21st کامل بازی در تاریخ لیگ.

منابع: بار آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر