این می تواند ما را برای اولین بار روشن نگاه سامسونگ در آینده کهکشان دیده بان 3

سامسونگ کهکشان دیده بان 3 شده است و دوباره پیش نمایش جدید در نشت. به اشتراک گذاشته شده توسط Evan Blass (از طریق XDA توسعه دهندگان) را ارائه می دهد یک نگاه روشن و در آینده ساعت هوشمند و سقوط در خط با شایعات قبلی که پیشنهاد یک آشنا بیرونی.

کهکشان دیده بان 3 تا حد زیادی به نظر می رسد شبیه به سلف خود و پالایش کلی مطلوب طراحی — احتمالا قرض گرفتن چند عناصر از سامسونگ بیشتر شیک و مدرن ساعت مچی فعال صف. مدل های برجسته در این تصویر همچنین به نظر می رسد به ورزش سامسونگ امضای فیزیکی چرخش گودی که به شما امکان حرکت نرم و بدون fussing با یک صفحه نمایش لمسی و مجموعه ای معمول از سه دکمه موجود بر روی کهکشان به تماشای.

علاوه بر این تماشای زیرین را تایید چند جزئیات دیگر که ظاهر شده اند در هفته گذشته است. می آید در یک 45mm مورد فولاد ضد زنگ و ورزش گوریل شیشه ای DX برای حفاظت از صفحه نمایش. اما این امکان وجود دارد که وجود خواهد داشت یکی دیگر کوچکتر variant.

کهکشان دیده بان 3 همچنین دارای یک امتیاز از 5 دستگاه خودپرداز برای مقاومت در برابر آب و در بالای آن MIL-STD-810G خبره که به معنی آن گذشت نظامی-استاندارد دوام آزمون. یکپارچه GPS در دسترس است بیش از حد برای بیشتر دقت ردیابی مسیر خود را برای فعالیت هایی مانند اجرا می شود.

همچنین شایان ذکر است که سامسونگ خواهد بود تولید این ساعت مچی در آن جدید ویتنام گیاه که در آن به تدریج شروع به تغییر برخی از آن ساخت.

مثل قبل البته این کهکشان دیده بان 3 اجرا خواهد شد در سامسونگ خود Tizen OS است. زودتر نشت باید نور بر روی یک زن و شوهر بیشتر از این دیده بان ویژگی های. آن را شایع می شود و در دسترس در دو بدن اندازه با 1.2 اینچ و 1.4 اینچی OLED صفحه نمایش. در زیر کاپوت وجود خواهد داشت بنا به گزارش 1GB RAM, 247mAh/340mAh باتری و اختیاری پشتیبانی از LTE. به علاوه این کهکشان دیده بان 3 است که انتظار می رود به ارائه ECG و نظارت بر فشار خون با ساخته شده است در سنسور. از این گزارش های اولیه سامسونگ کهکشان دیده بان 3 به احتمال زیاد بیشتر از یک تکرار شونده ارتقا از یکی از عمده.

در حالی که وجود دارد هیچ کلمه ای از سامسونگ در این کهکشان دیده بان 3 می تواند رسما وارد بعد از این سال در ماه اوت همراه با Galaxy Note 20 و کهکشان برابر 2 در این شرکت سالانه Unpacked event.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de