این Candyman سایه عروسکی کوتاه, فیلم وحشتناک آینه شما نمی توانید به دور از

آنجا که Candyman فیلم حق رای دادن با تمرکز بر داستان از مردم به اندازه کافی احمق به احضار مرگبار سادیست را در

توسط DOSTEMANSALAM در 29 خرداد 1399

آنجا که Candyman فیلم حق رای دادن با تمرکز بر داستان از مردم به اندازه کافی احمق به احضار مرگبار سادیست را در میان خود با ذکر نام خود را در این فیلم همواره در خود هسته وحشتناک تأملاتی در آمریکا میراث ضد سیاه نژادپرستی که منجر به lynchings هزار نفر در طول قرن ها.

تبلیغات

هر چند Candyman خود رفت و تبدیل به نوعی از افسانه شهری زمزمه مورد در جوامع سیاه که همه می دانستند به ترس از سرنوشت او تحمیل بر آنها اگر احضار روح کل به دلیل وجود صراحت به یک صد ساله عمل نژادپرستانه و سفید و خشونت تحمیل یک مرد سیاه و سفید به سادگی از آنجا که او جرأت به سقوط در عشق با یک زن. این واقعیت در مورد Candyman میراث واقعی وحشت از هر قبلی فیلم در سری و چیزهایی که مدیر نیا DaCosta آوردن به جلو در Candyman عاقبت که میله میله به انتشار این سقوط.

تبلیغات

این هفته DaCosta مشترک کوتاه عروسکی سایه فیلم تولید شده توسط دستی سینما و گل توسط رابرت Aiki اوبری لاو که juxtaposes این Candyman خاص ریشه با این همه بیش از حد آشنا داستان از دیگر مردان سیاه به مرگ محکوم توسط اوباش از مردم سفید با سلیقه برای نژادپرستی نهادی و درد و رنج. DaCosta گفت:"Candymanدر تقاطع سفید خشونت و درد است در مورد تمایلی شهدا. مردم آنها را سمبل ما آنها را تبدیل به هیولا ما گفت که آنها باید شده اند."

کوتاه خود را فراموش نشدنی هر دو به دلیل راه که در آن لحظات پایانی به شما حق را به یک مربع با ارائه آن از Candyman به عنوان یک قلاب دست شبح با هیچ تردیدی در مورد قتل هر کسی که نمی تواند نگه داشتن نام خود را از دهان خود خاموش کنند و دلیل آن را هدیه روح به عنوان تجسم یک مقدار بزرگتر و بیشتر دلسرد کننده نسل تروما است که خود را آشکار به عنوان یک توقف خشم.

Candyman بازدید تئاتر سپتامبر 25.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب