این هنرمند فیلم برداری زندگی خود را با Snapchat عینک برای یک سال و ایجاد یک VR ماشین زمان


Lucas Rizzotto created his own “time machine” by recording his life using Snapchat’s Spectacles for a year.

لوکاس Rizzotto ایجاد خود را “ماشین زمان” با ضبط زندگی خود را با استفاده از Snapchat را عینک برای یک سال.
تصویر: لوکاس Rizzotto (دیگر)

سفر در زمان یکی از آن چیزهایی است که مجذوب افراد. اگر چه سفر در زمان در حال حاضر امکان پذیر نمی باشد—با تشکر از خدا که اگر انسان مورد نیاز یکی دیگر از راه برای ایجاد یک ظرف غذا از همه چیز—این خالق تصمیم به انجام بهترین چیز بعدی: فیلم زندگی خود را با Snapchat عینک 3 برای یک سال و ایجاد واقعیت مجازی ماشین زمان است.

تبلیغات

روز جمعه لوکاس Rizzotto یک واقعیت مجازی و واقعیت افزوده هنرمند عرضه یک ویدیو یوتیوب نشان دادن روند او را از طریق رفت به یک زندگی واقعی “ماشین زمان” پس به صحبت می کنند. ماشین زمان خواهد به او اجازه رفتن به عقب در زمان برای یک سال تمام طول سال از زندگی خود را که او ضبط شده با استفاده از عینک Snapchat دوربین عینک که رکورد در 60 فریم در ثانیه در 3D. نمی توان آن را یک سال نرمال است یا نه. Rizzotto ثبت یک سال زندگی به عنوان یک “digital nomad,” مستند تجربه سفر را از طریق کشورهای مختلف در سراسر جهان است.

روز جمعه فیلم اولین قسمت از سری Rizzotto می خواهد به انجام به نام لوکاس ایجاد آینده ایکه در آن او می سازد “چیزی دیوانه” در هر قسمت با استفاده از فن آوری مربوط به اینده و یا مفاهیم.

تبلیغات

Rizzotto ایده بلافاصله من را به یاد pensieve در هری پاترهای نقره ای چرخش کاسه ای که هری و دامبلدور استفاده برای کشف ولدمورت گذشته به عنوان اگر آن را یک فیلم شد. Rizzotto همچنین مقایسه آن را به حافظه پروژکتور از گزارش اقلیت.

Rizzotto ساخته شده ماشین زمان خود را در VR و انجام پروژه در سه فاز اصلی: کنترل پنل حافظه یاب و سفر در زمان اثرات.

هر Rizzotto کنترل پنل است که در اصل رابط کاربر. حافظه یاب در ضمن برنامه ای است که می یابد راست حافظه بازی بر اساس تاریخ شما را در کنترل پنل. و در نهایت سفر در زمان جلوه های ویژه همه “زنگ ها و سوت” با هدف به صنوبر تا تمام تجربه در VR به عنوان Rizzotto نمی خواهید آن را به فقط یک مستقیم پخش ویدیو گرفته شده با عینک.

تبلیغات

هنگامی که او در نهایت به پایان رسید ساختمان خود را VR ماشین زمان Rizzotto نشستم روی یک صندلی راحت با یک پتو و بالش و در زمان نگاهی به برخی از خاطرات خود از سال گذشته است. او لذت و انرژی است که شادی را به سازمان دیده بان به عنوان ماشین زمان خاطرات و اثرات در VR.

در آن لحظه Rizzotto باعث می شود برخی از عمیق بازتاب در مورد خود که من فکر می کنم به نفع هر کسی که به تماشای این ویدئو. در جهان امروز ما اغلب خودمان قضاوت شدت و دیدن تنها ما نقص اما به ندرت ما را یک لحظه به توقف و فقط درک ما هستند.

تبلیغات

“بسیاری وجود دارد که در آن روز من بیدار و من نمی خواهم که من در آینه ببینید من نمی خواهم راه او راه او فکر می کند راه او به نظر می رسد” Rizzotto می گوید در این ویدئو. “من نمی خواهم که آن شخص است اما تماشای خودم از دور به من یک چشم انداز جدید. آن را اجازه دهید من درک خودم را به عنوان یک فرد جداگانه و با استفاده از ماشین زمان به من فهماند که من دوست داشتم شخص من بود ، مطمئن شوید که او نبود اما او خوب بود و متفکر و هوشمند است. و آن را به من در زمان ساخت یک ماشین زمان برای دیدن همه که به دیدن من نفس خود را به ارزش.”

Gizmodo به صحبت کرد Rizzotto در مورد سفر خود ساخت ماشین زمان و تصویری از طریق توییتر پیام های مستقیم. ما به خصوص کنجکاو در مورد که در آن او در بر داشت زمان برای انجام این کار, و چگونه او احساس خود را در مورد این ایده از مردم با استفاده از اختراعات مانند او در گذشته زندگی می کنند. این مصاحبه ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

تبلیغات

Gizmodo: آیا شما تمام وقت YouTuber? یا این چیزی است که شما در وقت آزاد خود را ؟

Rizzotto: نه YouTuber در همه. من ساخته شده برخی از فیلم ها قبل از به اشتراک گذاشتن برخی از چیزهایی که در من ایجاد شده و به مردم آموزش برخی از مسائل اما هرگز چیزی شبیه به این. اما ایده ساخت این مجموعه آغاز شده و تا خزنده در من و من می خواستم برای دیدن اگر من می تواند زندگی می کنند تا به چالش. بنابراین من در این نگاه به عنوان یک خلبان! معمولا من فقط یک indie VR/علیرضا خلاق بیشتر شناخته شده برای یک عنوان من منتشر شد در تلاش نام “که در آن افکار بروید.

تبلیغات

اما من همیشه سعی کنید چیزهای جدید و به چالش کشیدن خودم. بنابراین من ساخته شده این و به خودم گفتم که اگر این ویدئو رو 100K انداز و 10K مشترکین که من می خواهم سعی کنید برای انجام این کار برای یک سال کامل. ما تقریبا بیش از آستانه!

تبلیغات

Gizmodo: به نظر می رسد مانند شما تا به حال به انجام بسیاری از برنامه نویسی به پروژه خود کار می کنند. آیا شما یک پس زمینه در برنامه نویسی?

Rizzotto: من آموزش آن را برای خودم در طول سه سال گذشته! اما قبل از آن صفر ویژگی های پس زمینه.

تبلیغات

Gizmodo: آیا می توان گفت که این پروژه بیشتر به چالش کشیدن ؟

Rizzotto: تا حدودی! راستش این داستان سرایی جنبه ای از آن را واقعا به چالش کشیدن بخشی به من. چگونه شما ارتباط این واقعا ایده های پیچیده در راه است که واقعا سرگرم کننده و آسان برای فرد به طور متوسط به درک و همچنین ویژگی های برخی از واقعی شایستگی هنری/اصالت? پس از دو سال برنامه نویسی بسیار از شما می دانید به اندازه کافی به خودتان ترین مشکل اگر شما مداوم کافی است.

تبلیغات

Gizmodo: به خوبی شما انجام یک کار بزرگ با داستان سرایی. راستش در ابتدا من فکر کردم “دنگ است که این یک فیلم بلند” اما زمان رفت و خیلی سریع در حالی که من از تماشای آن! من فکر می کنم که چگونه شما می دانم که شما ایجاد یک داستان خوب.

Rizzotto: با تشکر. من همیشه شگفت زده [در] چگونه هرج و مرج تولید نشان نمی دهد haha. بسیاری از این فیلم کاملا بداهه اما آنهایی که آینده بهتر خواهد بود!

تبلیغات

Gizmodo: بنابراین پس از تماشای این ویدئو من قابل درک است که ساختمان حافظه یاب سخت ترین بخشی از این پروژه است. این است که درست است ؟ آن را دلیل اصلی ابرداده مشکل و یا اینکه شما در ابتدا مطمئن نبودند که چگونه به انجام این بخش ؟

Rizzotto: آن را سخت تر برای من در چندین سطح است. در درجه اول به این دلیل من هرگز واقعا به انجام هر چیزی را با مقدار زیادی از داده ها قبل از, پس از آن احساس می کنم در حال حرکت بود از استخر بچه به وسط اقیانوس آرام است. و فراداده بود فقط شکر و تخم مرغ روی ناامیدی کیک. ترکیب آن دو با اضطراب و شما باید خودتان یک مشکل است.

تبلیغات

Gizmodo: اما شما آن را انجام داد!

Rizzotto: اوه سرگرم کننده که ممکن است هارد دیسک با پروژه شکست خورده و من تقریبا همه چیز را فراموش کرده.

تبلیغات

Gizmodo: اوه خدای من. چگونه شما می توانید آن را به عقب ؟

Rizzotto: من به توییتر بر روی زانو های من برای درخواست کمک و کندو ذهن من کمک کرد آن را کشف کردن. این بود خیلی وحشتناک روز, اما آن را می سازد برای بهتر داستان.

تبلیغات

Gizmodo: صحبت از دیسک های سخت چگونه بسیاری از شما را تا پایان با استفاده از ؟

Rizzotto: پاسخ واقعی این است که 204! چهار واقعی 2TB هارد دیسک و 200 ناخواسته هارد دیسک اضافه شده در برای اثر دراماتیک است.

تبلیغات

Gizmodo: در یکی دیگر از توجه داشته باشید چه خود را با یک سال سفر به دنبال ؟ آیا شما مسافرت به بسیاری از مکان ها در طول سال ؟

Rizzotto: بله! 2019 شد و سال من در آغاز زندگی به عنوان یک digital nomad, بنابراین من می خواهم تغییر کشور هر چند هفته و رفت به تن ، این بود چیزی که واقعی ساخته شده است که من شروع به ضبط زندگی من است. من حافظه از یک ماهی قرمز و من نمی خواهم برای فراموش کردن همه چیزهایی که من دیدم و چیزهایی که برای من اتفاق افتاده.

تبلیغات

بنابراین من شروع به ضبط آن و بیشتر من آن را بیشتر دوست داشتم.

Gizmodo: و آیا شما را در تمام طول سال فعال بودند و یا شما کار از راه دور برای یک شرکت و یا مشتریان ؟

تبلیغات

Rizzotto: من کار از راه دور بر روی چیزهای خود را به عنوان یک توسعه دهنده مستقل. من سعی می کنم به قرارداد کار تنها زمانی که کاملا ضروری است بنابراین من همیشه در هر کاری که من بیشتر در مورد پرشور.

Gizmodo: پس چگونه بسیاری از دوربین های دیجیتال آیا شما سعی کنید قبل از تصمیم گیری در Snapchat عینک?

تبلیغات

Rizzotto: من سعی کردم یک GoPro و من سعی کنید برای قرار دادن چیزی با هم در یک نقطه, اما آن را به عنوان همه خیلی آزار دهنده و مزاحم هستند. [این] لحظه من سعی کردم از روی آن کلیک برای من.

تبلیغات

Gizmodo: چگونه شما ایجاد تجربه خود را اگر عینک فقط فیلم برداری یک دقیقه در یک زمان ؟ آیا این به این معنی شما تا به حال صدها نفر و به طور بالقوه بیش از یک هزار و ویدئوها در روز ؟

Rizzotto: آره همه چیز را تقسیم شد به تکه های. [این] فایل ها را انتقال به طور خودکار از طریق بلوتوث به تلفن های ذخیره شده در دیسک های محلی و حذف شده از تلفن در پایان روز.

تبلیغات

Gizmodo: بنابراین آیا شما به ثبت را فشار دهید پس از هر دقیقه در تمام طول روز پس از آن ؟ یا می روی ضبط به طور خودکار و فقط تقسیم ویدئوها توسط خود ؟

Rizzotto: پاسخ من در اینجا نیست ساده است که چرا من نمی هسته آن را در این ویدئو haha. پاسخ این است که هر دو. من پیدا کردن راه آن را ضبط و به طور خودکار اما فرار به گرم شدن با مشکلات ، چند روز من فقط می خواهم به انجام کارهای دستی. بنابراین راه من شده است تعبیر آن را با تصویری است که من به سادگی انجام بهترین من برای رکورد تا آنجا که من می توانم.

تبلیغات

Gizmodo: آیا اسنپ چت به کمک و یا حمایت از پروژه خود را در هر راه است ؟

Rizzotto: Nah این بود تمام من, اما من به آنها بگویید در مورد این پروژه در چند ماه گذشته و ما شده ایم چت و خاموش. من تصور آن را جالب ترین چیزی که کسی انجام داده است با محصول خود را هنوز رتبهدهی نشده است.

تبلیغات

Gizmodo: بسیار خوب! من خوشحالم که آنها حداقل کمک به شما با ابرداده مشکل است.

Rizzotto: اوه آره سادگی راه حل خنده دار بود. این چیزی است که برنامه نویسان از طریق اغلب.

تبلیغات

Gizmodo: شما در این واقعیت کمی در این ویدئو در مورد چگونه شما را در درک که می توان آن را نگران کننده در گذشته زندگی می کنند. اولین چیزی که من فکر می کردم از زمانی که شما این ذکر در این ویدئو بود مردم reliving خاطرات دیگران که نیست در زندگی خود دیگر از عزیزان به سابق دوست پسر/دوست دختر و چه چیزی شبیه به این می تواند به نگه داشتن آنها را از حرکت در. آیا شما فکر می کنم که همه?

Rizzotto: آره بسیار کمی در واقع. هر چیزی که ما متصل به افرادی که در اطراف نیست نمی تواند ما را متوقف کند از حرکت. اشیاء, عکس, خاطرات, و غیره. بنابراین من فکر نمی کنم که این پروژه به معرفی هر گونه منحصر به فرد از جنبه های دیگر از شدید تر شاید. رفتن به عقب در زمان من را وادار به صرف زمان با افرادی که در اطراف نیست دیگر در برخی موارد و راستش من فقط احساس سپاسگزار من می تواند احساس حضور خود را دوباره.

تبلیغات

اما چگونه است که اثرات مردم در رابطه با غم و اندوه است که واقعا یک موضوع است که حکم احتمالا متمرکز اکتشاف

بنابراین اساسا: آره من در مورد آن فکر از یک روز. اما آن را نیز یک موضوع بزرگ من فکر نمی کنم من می تواند مقابله با آن نشده است. من نیاز به قرار دادن بیشتر فکر کردم به آن.

تبلیغات

Gizmodo: چه چیزی به شما امید مردم را به دور از ویدئو های خود را?

Rizzotto: تن. که ما می توانیم چیزهای غیر ممکن است اگر رویکرد ما آنها را از یک زاویه جدید. که فن آوری به عنوان ترسناک به عنوان آن ممکن است گاهی اوقات می تواند ما را به راه های جدید برای درک خودمان و رشد انسان است. و که ما باید مهربانتر ما به گذشته و حال و آینده خودشان همیشه فکر که اون سه تا همیشه با هم کار کردن که آیا شما متوجه آن است یا نه.

تبلیغات

و [چه] من می گویم در این ویدئو که “بازدید از خود گذشته می تواند شما را به شگفتی است که یک عمر گذشته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>