این برنامه نگه گیاهان زنده لطف داری به من


Illustration for article titled This App Is Keeping My Plants Alive, No Thanks to Me

عکس: Catie کک/Gizmodo

در اینجا چیزی در مورد گیاهان: آنها زرق و برق دار آنها بهبود فقط در مورد هر فضا و در اکثر موارد آنها به طور کلی نسبتا آسان به مراقبت از با کمی توجه به نیازهای خود را. من شخصا نمی توانید بدون آنها زندگی می کنند و آنها برخی از اولین چیزهایی که من بعد از جابجایی به ساحل غربی به تازگی و حل و فصل به یک خانه جدید.

تبلیغات

اما رسیدگی به یک گیاه است که بسیار ساده تر از مثلا 10—حدود تعدادی از گیاهان من به دست آورد و بیش از چند هفته گذشته—به خصوص وقتی که می آید به ساخت مطمئن شوید که آنها همه سیراب در زمان. و برای کمک به من به یک جدید آبیاری معمول با سبز جدید هم اتاقی من تصمیم گرفتند برای برنامه های iOS به نام Planta, من می خواهم به شدت توصیه می شود برای هر کسی که با بیش از یک تعداد انگشت شماری از گیاهان در خانه خود را.

در اینجا مشکل من با این گیاهان من در حال حاضر در تلاش برای زنده نگه داشتن: تعداد کمی از آنها همان معنی همه آنها در مختلف آبیاری برنامه ها و نیاز به درجات مختلف مستقیم یا غیر مستقیم نور خورشید. من خیلی سازمان یافته, اما من نه گلوله روزنامه نگاری-سطوح سازمان. و در حالی که برخی از گونه های گیاهی آشنا بودند—مثل من دوقلو مار گیاهان مختلف من شاداب نوزادان و استعداد جید گیاه—دیگران مثل من پرنده بهشت و یک جفت کمانچه, برگ انجیر هستند جدیدتر به من.

تبلیغات

So far, so good.

خیلی خوب.
عکس: Catie کک/Gizmodo

همکار من Shoshana Wodinsky ذکر او می خواهم از دانلود یک برنامه به نام شکوفه به کمک با برنامه آبیاری برای او شکوه 27-گیاه است که موقعیت دلخواهی است. این برنامه—که هل سالم آبیاری یادآوری مانند “خود گیاه خجالتی به می گویند با تشکر از شما با صدای بلند”—تقریبا کامل اما برنامه اشتراک حق بیمه قرار داده اند من 30 دلار برای سال چیزی است که من نمی تواند به نظر می رسد برای توجیه. (Shoshana موفق به مانع او برای $10, سرقت که من احتمالا در غیر این صورت شروع به پریدن کرد.)

پس از کمی تحقیق متوجه شدم هر دو یک برنامه رایگان به نام Florish و freemium Planta. هر دو هنوز هم بر روی گوشی من اما Planta است که گوهر تاج از من گیاه پوشه. Florish یک برنامه نسبتا ساده نور و دستورالعمل مراقبت از جمله مسائل مشترک به نگه داشتن چشم را برای. اما Planta واقعا من برنده بیش با نسخه رایگان آن برنامه که اجازه می دهد تا شما را به همچنین استراتژی بهترین خانه برای گیاهان خود را با خواندن نور و جهت گیری اتاق های مختلف در خانه خود را.

Shosh’s enviable plant setup (and one very good cat).

Shosh دلخواهی گیاه راه اندازی (و بسیار خوب cat).
عکس: Shoshana Wodinsky/Gizmodo

تبلیغات

من دوست دارم این ویژگی از آنجا که هیچ گیاهی را فراموش کرده است در نور روز—من یک ورود به سیستم بر روی گوشی من به من یادآوری که در آن همه آنها. من می دانم این برای تلفن های موبایل بسیار احمقانه, اما اگر شما بیش از یک دوجین از گیاهان در خانه خود را می توان آن را آسان به گاهی اوقات فراموش کردن یک. به علاوه Planta کمک خواهد کرد که شما را با لقاح چیزی من کامل ساختگی در, اما در مورد, که من می خواهم برای کسب اطلاعات بیشتر.

Planta همچنین دارای یک تابع چرت زدن اگر شما گیاه خاک آماده نیست برای آب بیشتر و در عین حال چیزی پیدا کنم به خصوص مفید برای پرنده من از بهشت است. من نمی توانم صحبت می کنند به برنامه های حق بیمه بیشتر ویژگی های خودم, اما شما می توانید پرداخت برای دریافت کمک با چیزهایی مانند شناسایی مسائل با یک بیمار گیاهی و بیشتر توصیه های خاص برای گیاه نیاز دارد. یک ماه به شما هزینه خواهد شد در مورد $8 در حالی که یک سال هزینه کمی بیش از شکوفه در $36.

تبلیغات

من تا به حال این برنامه را برای یک دقیقه در حال حاضر و گیاهان هستند—خوشبختانه—پر رونق است. و اگر شما نیاز به برخی از کمک در آبیاری عرصه های شما واقعا نمی توانید ضرب و شتم قیمت رایگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im