این 40 دلار Lomography دوربین متقابل بین GoPro و یکبار مصرف فیلم

دوربین های زیر آب می توانید اما شرکت فیلم Lomography جدید آب-گزینه امن است که فروش برای $40. این Lomography آنالوگ آبی احساس می کند مانند یک صلیب بین یکبار مصرف دوربین فیلم یک GoPro, با تشکر برای روشن مورد ضد آب که جرقه بزند بیش از دوربین. فیلم دوربین نشسته داخل یک حذف قفل موردی است که برای نگه داشتن دوربین محافظت کردن به 33 فوت زیر آب.

Lomography دوربین های فیلم نیاز به هیچ فانتزی Instagram فیلتر — نام تجاری شناخته شده است برای ساده تقریبا شبیه اسباب بازی دوربین هایی که ایجاد اثر هنری با تکنیک های مدرسه. این Lomography آنالوگ آبی می آید از قبل لود شده با فیلم 35mm یا رنگ منفی 400 که ایجاد فیلم های کلاسیک رنگ یا LomoChrome بنفش که به عنوان نام نشان می دهد, در شاخه های عکس با رنگ بنفش است.

Lomography

طراحی شده است به عنوان آسان برای استفاده به عنوان یک دوربین یکبار مصرف شرکت تماس دوربین ساده-استفاده از دوربین به جای یک تک استفاده کنید. چرا که در حالی که این دوربین از قبل لود شده با فیلم, عکاسان می توانید انتخاب کنید به جای فیلم و در ادامه با استفاده از دوربین. یکی دیگر از گزینه این شرکت می گوید برای استفاده مجدد مورد با یکی دیگر از قبل لود شده Lomography ساده با استفاده از دوربین.

این دوربین همچنین شامل سه رنگ ژل فلش, فیلتر برای رفتن فراتر از رنگ و خلاقیت از قبل لود شده فیلم است.

به عنوان یک دوربین Lomography — و به عنوان یک 40 دلار, دوربین, که برای ماده — دوربین مشخصات حداقلی و بدن های پلاستیکی. لنز ثابت 31 میلی متر f/9 لنز است که تمرکز بر روی هر چیزی دورتر از حدود سه فوت از دوربین. سرعت شاتر نیز ثابت در 1/120. اگر شما نگه داشته ام تعداد این بدان معناست که سرعت شاتر و دیافراگم و ISO همه ثابت — شما نمی توانید تغییر قرار گرفتن در معرض. در واقع وجود دارد و نه حتی یک متر نور در داخل دوربین. که ممکن است مشکل ساز برای شرایط کم نور و غواصی در زیر آب بیش از حد دور از خورشید است.

این فیلم پیشرفته به صورت دستی با یک ویندر اما یک باتری AA نیاز است به قدرت فلش. این دوربین همچنین فاقد یک سه پایه کوه.

که بسیاری از ویژگی های از دست رفته — اما Lomography یک نام تجاری شناخته شده برای گرفتن عکاسی به حداقل برای تشویق خلاقیت است. و عدم وجود ویژگی های است که نشان دهنده 40 دلار قیمت. علاوه بر این عکاسان که می خواهند به دم که کلاسیک Lomography رنگ به زیر آب عکس های این دوربین می تواند فریبنده بودجه خرید.

حمل و نقل آغاز می شود در پایان ماه مه با قبل از دستور در دسترس از Lomography سایت.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>