چیزهای ترسناک به دنبال برای AMC Theatres


Illustration for article titled Things Are Looking Grim for AMC Theatres

عکس: گتی

به عنوان آینده تئاتر نامشخص باقی مانده است پس از همه گیر سینما زنجیره ای AMC گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده این هفته که “قابل توجهی شک وجود دارد” در مورد آن “توانایی به همچنان به عنوان یک نگرانی” و شانس خود را از سرچشمه به عقب و حتی پس از آن تئاتر هستند و در نهایت مجاز به بازگشایی شده است.

تبلیغات

این بزرگترین تئاتر زنجیره ای در آمریکا نشان داد خبري در مورد موقعیت خود را در یک پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار در روز چهارشنبه پیش از آن درآمد تماس در هفته آیندهبا این شرکت بیان کرد که آن را “تولید به طور موثر بدون درآمد” در طول دوره AMC تئاتر باید بسته باقی می ماند. به عنوان یک نتیجه از تاثیر covid-19 در اقتصاد در خصوص تئاتر و صنایع سرگرمی—این شرکت گفت که “نمی تواند تضمین نماید که ما را بهبود می یابند به عنوان به سرعت به عنوان دیگر صنایع یا این که ما را بهبود می یابند به عنوان به سرعت به عنوان دیگران در صنعت با توجه به قوی ما ردپا در مناطق پر جمعیت.”

این وضعیت ساخته شده است بیشتر پیچیده توسط این واقعیت است که تئاتر را نمی خواهد بود قادر به بازگشت به کسب و کار به طور معمول زمانی که reopenings فراموش آغاز خواهد شد. برای یک, اجتماعی فاصله اقداماتی که باید برای ادامه و برای آینده قابل پیش بینی به این معنی نیست که تئاتر را نمی خواهد بود قادر به کار در ظرفیت کامل. تئاتر نیز نهفته با تولید و انتشار برنامه های تعیین شده توسط استودیو بسیاری از آنها را به عقب رانده تاریخ انتشار بزرگتر از بودجه فیلم را در سال آینده است.

تبلیغات

“ما قادر به پیش بینی در دسترس بودن منابع و یا نیروی کار لازم را به کار گیرند که ما بازگشایی” این شرکت اعلام کرد. “از زمان وقوع COVID-19 ویروس, دانلود فیلم استودیو را به حالت تعلیق در تولید فیلم و تاخیر در تاریخ انتشار ، برخی از فیلم studios نیز کاهش می یابد و یا حذف تئاتری منحصر به فرد پنجره آزادی به عنوان تئاتر هستند و نه عامل. طولانی تر و شدیدتر این بیماری همه گیر از جمله تکرار و یا دوره ای شیوع فراتر از یکی از ما در حال حاضر تجربه تر شدید عوارض جانبی خواهد بود در کسب و کار ما نتایج حاصل از عملیات, نقدینگی, جریان های نقدی, وضعیت مالی, دسترسی به بازارهای اعتباری و توانایی خدمات موجود ما و آینده بدهی.”

همه از این است که مرکب این شرکت گفت: با درک عمومی از آن پاسخ به همه گیر تمایل به بازگشت به تئاتر بیش از نگرانی های سلامت هزینه های بالقوه خطرات در مذاکره اجاره و بالقوه عدم توانایی برای پاسخگویی به آن مسئولیت های مالی در کوتاه مدت و دراز مدت. و ساخت بدتر studios به نظر می رسد به eyeing منتشر دیجیتال برای حتی مطمئن فیلم های پرفروش.

در اوایل سال جاری عضو شورای نظارت مدت تور جهانی ساخته شده یک مطلق قتل با انتشار دیجیتال—یک رویداد است که سهوا باعث بسیار در مکان های بسیار زشت از شکاف بین AMC و جهانی است. و اخیرا اپل به توافق رسیدند با سونی پیکچرز برای صدور مجوز حقوق به تازیاز جنگ جهانی دوم نیروی دریایی کشتی درام نوشته شده توسط و با بازی تام هنکس یک فیلم است که در اصل در نظر گرفته شده برای اکران خواهد شد اما در حال حاضر برتر در تلویزیون اپل+.

این من به ارمغان می آورد به هیچ وجه شادی به این می گویند اما اگر همه چیز نگاه بسیار بد برای تئاتر قبل از آنها به طور قابل ملاحظه ای بدتر در حال حاضر.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de