این uncertified KN95 ماسک ها در انبار و تنها هزینه $1.95

اگر شما شده است برای خرید تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) ماسک صورت, شما می دانید قیمت های بالا و موجودی کمبود فاکتور در چه شما می توانید خرید. ماسک انواع متفاوت خود را در حفاظت از سطح آسایش و هزینه. در میان بازار و سردرگمی متعلق به خانواده و دالاس اساس صادقانه PPE عرضه پدید آمده با تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) موجودی در انبار را با بهترین قیمت ما دیده ایم از جمله KN95-استفاده روزمره, ماسک برای تنها $1.95 هر.

صادق PPE’ KN95 – استفاده روزمره ماسک جایگزین مقرون به صرفه برای استفاده گاه به گاه به گران تر و سخت تر برای پیدا کردن گواهی KN95 ماسک. صادق PPE را KN95 -روزمره استفاده از ماسک توصیه می شود برای استفاده های پزشکی, چرا که آنها لازم نیست که FDA و CE. آنها, اما, شما حفاظت بهتر از مربع پارچه ماسک یا 3 لا فولاد ماسک یکبار مصرف. در فروش برای $1.95 هر در بسیاری از 10 یا بیشتر ماسک های مشخص شده را از 5 دلار در هر کدام – KN-95 روزمره استفاده از ماسک صورت در انبار و کشتی در 24 ساعت.

خرید در حال حاضر

Honest PP# Supply KN95 disposable face mask

این KN95-استفاده روزمره ماسک ساخته شده با چهار تا پنج لایه منسوج تنفس پارچه. این ماسک ها پوست پسند و نرم و مناسب برای استفاده به عنوان ماسک گرد و غبار. آنها الاستیک گوش حلقه به طوری که آنها را در محل اقامت بر خلاف بسیاری از پارچه ماسک که دو مجموعه از روابط است که به راحتی می توانید به بازگشت نیست.

مهم ترین تفاوت بین KN95-روزمره استفاده از ماسک و یکبار مصرف 3-طبقه ماسک دوگانه حفاظت با KN95-روزمره استفاده از ماسک است. Three-ply یکبار مصرف فولاد سبک ماسک محافظت از افراد دیگر از این فرد با پوشیدن ماسک زیرا هر چیزی ماسک-پوشنده لباس exhales از طریق بینی یا دهان به تصویب از طریق 3 لا فیلتر. 3-طبقه ماسک, اما لازم نیست که مهر و موم مهر و موم در اطراف لبه برای محافظت از پوشنده لباس از استنشاق ذرات هوابرد اخراج توسط افراد دیگر. شما به پوشیدن یک KN95-استفاده روزمره, ماسک برای محافظت از خودتان و دیگران نه فقط افرادی که حرکت نزدیک به شما و یا راه رفتن را از طریق فضاهای شما فقط سمت چپ.

شما می توانید با استفاده از KN95-Everday استفاده از ماسک برای محافظت در برابر آلاینده های هوا و گرده زا و ذرات گرد و غبار, اما آنها توصیه نمی شود برای محیط های سمی. این ماسک مناسب برای سفر به فروشگاه مواد غذایی یا داروسازی خارج از راه رفتن و در حال اجرا بر روی کارهای در اطراف شهر.

KN95 – روزمره استفاده از ماسک ها برای استفاده غیرنظامی نه به عنوان ماسک پزشکی و آنها نمی جایگزین ماسک گاز. شما همچنین نباید شستن ماسک که در نظر گرفته شده بود و یک بار مصرف است.

صادق PPE عرضه نیز به فروش می رساند FDA و CE-ثبت نام KN95 ماسک در قیمت های رقابتی – $2.95 برابر بیشتر از معمول 10 دلار برای هر یک – به عنوان به خوبی به عنوان 3 لا FDA و CE-ثبت نام ماسک و دست عفونی.

با توجه به صفحه اصلی PPE عرضه این شرکت قابل توجهی موجودی از KN95-روزمره استفاده از ماسک در انبار. در پایین $1.95 قیمت هر ماسک, اما, این ایده خوبی است به منظور هر چه زودتر به جای بعد در مورد تقاضا از عرضه پیشی گرفته.

خرید در حال حاضر

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im