این تلویزیون شرکت’ Comic-Con Livestreams رفت تیره لطف خود ادعا کپی رایت


Illustration for article titled These TV Companies Comic-Con Livestreams Went Dark Thanks to Their Own Copyright Claims

تصویر: فردا همه دسترسی | YouTube

نمی توان آن را یک رویداد مجازی بدون چند مشکلات فنی. هر چند من نمی توانم تصور کنید این غول های رسانه ها در نمایشگاه San Diego Comic-Con آنلاین رویداد نگران بودند در مورد نقض کپی رایت خود را تحت تاثیر قرار پانل. با توجه به, شما می دانید که آنها در حال آنهایی که کپی رایت خود را.

تبلیغات

البته این که دقیقا چه اتفاقی افتاده است.

در روز پنج شنبه ViacomCBS livestreamed یک ساعته پنل برای سال جاری مجازی SDCC به نمایش خواص در آن همیشه در حال گسترده Star Trek جهان مانند پیکارد, کشفو آینده ستاره بازحمت حرکت کردن: پایین تر از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع. جریان به طور خلاصه رفت و تاریک پس از یوتیوب کپی رایت رباتها پرچم این جریان و به جای آن با یک هشدار است که به عنوان خوانده شده: “تصویری در دسترس نیست: این ویدیو حاوی مطالب از CBS CID که مسدود شده آن را در زمینه کپی رایت.”

تبلیغات

از سکسکه رخ داده است به عنوان بازیگران و تولیدکنندگان از کشف انجام شده “پیشرفته” خوانده شده از طریق نشان می دهد season 2 finale همراه با جلوه های صوتی و بر روی صفحه نمایش استوری بورد است. بدیهی تصویری صدا به اندازه کافی مانند معامله واقعی به ماشه یوتیوب نرم افزار, حتی اگر آن را آشکار بود که از به دنبال در جریان است که آن را سرقت محتوا.

آن را تنها در زمان حدود 20 دقیقه این خوراک برای ترمیم شود اما طنز CBS خود پنل در حال اجرا گرفتار آن copyright (حتی به طور تصادفی) خیلی خوب بود برای مخاطبان به براق. همانطور که اشاره شد توسط io9 است بث Elderkinیک بعد شبکه کارتون پنل livestream به همین کشیده آفلاین بیش از یک کپی رایت ادعا می کنند از پدر و مادر خود شرکت Turner Broadcasting.

یوتیوب بلافاصله پاسخ به Gizmodo را درخواست دهید اما همه نشانه های این که کپی رایت رباتها گرفتن یک کمی بیش از حد overzealous. بدیهی است که ترنر و CBS دریافت صفر بهره مندی از مسدود کردن خود را بازاریابی محتوا به خصوص در زمانی که در حال انجام covid-19 همه گیر قرار دادند رسانه های عمده حوادث مانند SDCC آنلاین. و با توجه به این که این اتفاق افتاده دو بار در حال حاضر شانس هستند CBS و ترنر نمی خواهد آخرین رسانه ها شرکت تقلا برای تصحیح یک اشتباه پرچم توسط یوتیوب نرم افزار در SDCC.

تبلیغات

در حالی که inarguably یک مشکل جهانی امیدوارم یوتیوب می توانید با سرهم بندی کردن آن overeager کپی رایت رباتها برای جلوگیری از این دلخوری در آینده (پس از همه, که می داند که چگونه ما می شود اجتماعی فاصله در این نقطه). حتی اگر پنل ترمیم شد, بین المللی ستاره بازحمت حرکت کردن طرفداران نخواهد بود قادر به گرفتن آن را در یوتیوب به لطف این کپی رایت حذف. ضبط (بدون شرم آور خرابی در وسط) نیز در این سری به وب سایت رسمیبه عنوان CBS ستاره بازحمت حرکت کردن حساب توییتر اشاره می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>