این جدید اپل بازو معیار ممکن است آنچه مردم فکر می کنم آنها


Illustration for article titled These New Apple ARM Benchmarks Might Not Be What People Think They Are

تصویر: اپل

جدید به بیرون درز معیار است که ظاهرا نشان می دهد اپل توسعه دهنده انتقال کیت در حال اجرا Geekbench 5 Pro بومی در مک مینی در حال شروع به دور—به این معنی که بر خلاف معیار های که تا به حال به بیرون درز قبلا که نشان داد Geekbench 5 در حال اجرا عملا از طریق رشيد 2 در انتقال کیت کسی که ظاهرا در بر داشت یک راه برای اجرای برنامه در کیت خود را. اما مانند گذشته معیار شایعاتوجود دارد هشدارهای به این عنوان هست.

تبلیغات

تصاویر ارائه شده به 9to5Mac ادعا به نتایج جدید نشان می دهد تنها هسته نمره از 1098 و نمره های چند هسته ای از 4555. قبلی نتایج نشان داد 844 برای تک هسته ای و 2958 برای muti-core. در نگاه اول, این اختلاف می تواند به توضیح این تفاوت در چگونه Geekbench در حال اجرا است. در حال اجرا هر برنامه بومی آیات غیر بومی است که رفتن به عملکرد سریع تر نتایج پس این برنامه می تواند اجرا شود به طور مستقیم بر روی سخت افزار بدون ترجمه شده توسط یکی دیگر از برنامه اول است.

اما اگر شما نگاهی دیگر اطلاعات ارائه شده توسط این تصاویر را ببینید که پردازنده ذکر شده است در اپل A12Z مصنوعی @ 2.49 GHz, که, OKباعث می شود حس چون این کیت توسعه نیز در حال اجرا بر روی یک A12Z Bionic ARM processor—اما کسانی که نمرات بیشتر در خط دوم-gen 11-inch iPad Pro.

تبلیغات

نرم افزار همچنین با استفاده از A12Z مصنوعی در همان سرعت پردازنده اما این پردازنده در حال اجرا بر روی هشت هسته که در آن قبلی کیت توسعه معیار نشان داد یک پردازنده با تعداد هسته و کاهش 2.4 GHz ساعت فرکانس. نه به ذکر است این مدل از دستگاه در حال آزمایش در قرار جدید به بیرون درز معیار است که iPad Pro 11-inch (2nd generation) که همچنین تایید می کند که آن را در حال اجرا بر روی هشت هسته.

به نظر می رسد که این معیار نیست کیت توسعه در همه, اما فقط یکی دیگر از iPad Pro. یکی دیگر از نگاه های اخیر iPad Pro معیار نتایج در تست Geekbench 5 به نظر می رسد برای تایید این. و به عنوان Gizmodo که قبلا اشاره شدبه نظر می رسد که کیت توسعه دهندگان تنها در حال اجرا بر روی چهار هسته به جای شایعه دوازده که اپل واقعی پردازنده های ARM هستند و قرار است پس از آن شروع می شود حمل و نقل لپ تاپ با تراشه جدید.

با توجه به 9to5Mac هر کس قادر به اجرای تست Geekbench 5 Pro بومی در مک مینی کیت توسعه گفته بود این “بوت به, بهبود, تبدیل ویژگی های امنیتی و codesigning برنامه” به این معنی که فرد قادر به ترفند مکینتاش سیستم عامل را به فکر که Geekbench 5 Pro نیست تغییر داده شده است و یا خراب شده از آن به صورت دیجیتالی امضا شده توسط برنامه نویس اصلی. اگر چه من دقیقا نمی مطمئن شوید که چرا آنها نیاز به انجام این کار در وهله اول پس از Geekbench 5 Pro می تواند اجرا بر روی iOS در دسترس است و در برنامه فروشگاه.

تبلیغات

آن را نیز توضیح نمی ناگهانی ظاهر چهار هسته اضافی با توجه به معیار نتایج. وجود دارد یک راه برای غیر فعال کردن تعداد هسته های یک برنامه با استفاده از به اجرا در سیستم عامل سطح که آیا دستکاری در بایوس تنظیمات سیستم عامل و یا در حال اجرا یک سوم-حزب برنامه. این احتمال وجود دارد که اپل مک توسعه دهنده انتقال کیت آمد با XCode متعلق به, و با XCode متعلق به, شما می توانید محدود کردن تعداد هسته های کامپیوتر استفاده می کند برای اجرای برنامه. پس از اپل ساخته شده است این انتقال کیت فقط برای کمک به توسعه دهندگان در سال بیش از برنامه های خود را به بازوی این امکان وجود دارد که آنها با چهار نفر از هشت هسته های غیر فعال شده است.

چرا در این مورد خواهد بود اگر این مورد است, من هیچ نظری ندارم. بدانشگاه تهران هم که به این معنی است که انتقال کیت در حال اجرا بر روی فقط این اپل A12Z Bionic ARM پردازنده—که بدان معنی است که همه این “درز” معیار چیزی بیش از نمرات برای یک پردازنده است که در حال حاضر در وجود است در حالی که برای در حال حاضر.

تبلیغات

واقعی اپل پردازنده های ARM که برای اولین بار خود را در پایان این سال ها شایع است که در مجموع 12 هسته, هشت, که خواهد شد اختصاص داده شده به عملکرد. من فقط امیدواریم که که عملکرد بهتر است از آنچه که ما در حال دیدن از اپل A12Z مصنوعی در حال حاضر. منظور من فقط نگاه چیزی شبیه به اوایل سال 2019 iMac با پردازنده اینتل 6-core i5-8600 (دو نسل قبل)—tکلاه عملکرد تک هسته نمره از 1155 و نمره های چند هسته ای از 5407 بسیار بالاتر از 8 هسته ای A12Z مصنوعی.

می دانید چیزی در مورد عملکرد اپل جدید A12Z چیپس ؟ شما می توانید به من از طریق ایمیل یا ProtonMailیا با ما تماس بگیرید ناشناس از طریق SecureDrop.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>