این بچه ها Repackaged غير ماسک و تلاش برای فروش آنها به تگزاس سلامت کارگران: گزارش


Illustration for article titled These Guys Repackaged Nonmedical Masks and Tried to Sell Them to Texas Health Workers: Report

عکس: گتی ایماژ

در میان کشور PPE کمبودیک دره سیلیکون سرمایه گذار و شریک تجاری خود را ظاهرا در بر داشت ترین و مسخره سایه راه برای سود کردن تجهیزات پزشکی’ تقلا برای پزشکی درجه ماسک صورت در پی coronavirus. این دو امر اهرم محبوب فرفره اقتصاد برنامه های مانند Venmo و TaskRabbit به کارگران پرداخت به repackage هزاران نفر از غیر پزشکی KN95 ماسک از چین که پس از آن که فروخته می شود به تگزاس مقامات بهداشت و بیمارستان و دوباره فروشندگان با توجه به پنج شنبه ProPublica گزارش.

تبلیغات

فدرال نمایش توسط سازمان غذا و دارو و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری پیدا کرده اند که KN95 ماسک اغلب کمتر موثر از آمریکا ساخته N95 ماسک در فیلتر کردن انواع کوچک و به طور بالقوه ویروس مملو از ذرات هوا که مقامات بهداشتی نیاز به حفاظت از خود در حالی که مشغول به کار در خط مقدم از بحران است.

تبلیغات

به عنوان بخشی از این طرح کارگران را حذف, چینی, ماسک از کیسه های علامتگذاری شده با برچسب های مطلب “استفاده های پزشکی ممنوع است” و سپس آنها را به بسته های جدید که تقریبا یکسان منهای برچسب هشدار دهنده, یک پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل و لوکاس Rensko گفت ProPublica. پس از پاسخ به یک فرفره درخواست در دستی-مرد-برای-استخدام برنامه TaskRabbit او یکی از مغز در پشت این عملیات Jaime ریورا و داده شد یک تور “در اصل یک پوسته انبار” در سن آنتونیو که حدود نیم دوجین دیگر “Taskers” شد و دوباره ماسک برای 20 دلار در ساعت است.

“[ریورا] بود گفت: آنها تعیین شده برای شخصی یا مسکونی استفاده برای پزشکی” Rensko گفت: خروجی. “و بنابراین آنچه که او انجام شد و در واقع قرار دادن آنها را در بسته بندی های دیگر که در شهر سن آنتونیو و ایالت تگزاس قادر به نگاه کردن به آنها و سپس فروش آنها را برای اهداف پزشکی است.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

Rensko طبعا به پایان رسید تا راه رفتن به دور از گیگ. اما معلوم شد که تنها نوک کوه یخ در یک مقدار بزرگتر و از نظر قانونی مشکوک سازمانی.

در این گزارش ریورا داوطلب خدمت سربازی بود در سرمایه گذاری توسط برنان مولیگان یک start-up سرمایه گذار و مدیر عامل آنلاین طراحی و تولید پلت فرم SKYOU پس از دو ملاقات در TaskRabbit به عنوان به خوبی. این دو ظاهرا حمل چند مارک ماسک صورت از چین که نمی دیدار با FDA استاندارد برای استفاده های پزشکی و فروش آنها به بخش خصوصی re-فروشندگان و مقامات تگزاس به اتهام توزیع آنها را به بیمارستان.

تبلیغات

یک عکس از یک حمل و نقل که ریورا در Facebook نشان داد ماسک با نادرست اتصالات earloops که ارائه نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از دیدار با FDA توصیه های برای استفاده توسط متخصصان سلامت در یک محیط پزشکی با توجه به گزارش. تصویر دیگری نشان داد که 6 پا پشته از جعبه های برچسب دار به عنوان آینده از گوانگژو Aiyinmei Co. Ltd. یک تولید کننده چینی که ماسک شده اند به یاد می آورد در کانادا خود را برای ناکارآمدی. این ماسک فیلتر به عنوان کوچک که 39 درصد از ذرات با توجه به CDC نمایش فیلمو در حالی که FDA به طور خلاصه مورد تایید آنها را برای بهداشت و درمان استفاده در عجله خود را به پر کردن تقاضا در این بیماری همه گیر را شروع آژانس پس از معکوس که تصمیم گیری.

در پست های دیگر مورد بررسی قرار ProPublica, Rivera دقیق چگونه او اجاره U-Haul کامیون برای تحویل نزدیک به 100,000 ماسک به دو خریداران و مشترک یک تصویر از یک 2 ، 000 $در Venmo پرداخت با یک یادداشت که به توصیف یک “kn95 37.5 رها کردن و 50k دست کردن” به کسی که با حروف BM a.k.یک. مولیگان. با توجه به تیم Venmo معامله تاریخ که در سمت چپ این دو به فروش می رسد هزاران نفر از ماسک در آوریل و مارس از جمله “131 جعبه به TDEM,” مخفف تگزاس بخش مدیریت اضطراری و همچنین پرداخت به کارگران برای خدمات تحویل و “دوباره” از ماسک است.

تبلیغات

در مصاحبه ای با خروجی ریورا گفت: ماسک شده است برچسب غیر پزشکی در خطا و چین که گیج کننده مقررات منجر به دسته دیگر از همان نوع ماسک پاک بودن در صادرات بازرسی حتی بدون برچسب هشدار دهنده. “همه ما در حال انجام است و ما فقط حذف. ما در حال مصرف کردن هر چیزی که می گوید: “غیر پزشکی.'”

“قبل از آن را می شود به بیمارستان سطح آن به گذشته نوار قرمز” او ادامه داد. “این ماسک ها گرفته شده و در حال رد دلخواه دلایل. کسانی که در حال زندگی می کند که در حال نهفته است.”

تبلیغات

اما در حالی که او در توصیف این شرکت به عنوان یک منطقه خاکستری قانونی و مولیگان به صراحت در بیانیه ای گفت به Marketplace که این تیم شکسته بود هیچ قوانین ریورا بعد گفت: خروجی است که ایالات متحده وزارت امنیت داخلی محقق تا به حال با آنها تماس خود را در مورد ماسک فروش.

“او قیاس شما در حال گفتن کسی شما یک فراری اما شما به فروش هوندا” ریورا گفت: از چت کردن با یک محقق در هر گزارش.

تبلیغات

زمانی که ProPublica رسیده به TDEM آژانس به رسمیت شناخته شده محموله از ماسک که ریورا به اشتراک گذاشته بود با خروجی اما گفت که خرید خود را به حال شده است از طریق یک 14 میلیون دلار قرارداد با شخص ثالث فروشنده برجسته تجاری LLC. بر اساس این گزارش برجسته کار کرده با یک دوجین پیمانکاران در سراسر آوریل و مه از جمله SKYOU به مسیر پایین به شدت مورد نیاز, ماسک صورت برای بهداشت و درمان استفاده کنید. TDEM لغو قرارداد خود را با برجسته on May 20 “از آنجا که محصولات ما را دریافت می کردند جعلی” یک سخنگوی آژانس گفت ProPublica.

تبلیغات

مدیر عامل برجسته, Ted, Coleman تایید کرد با این خروجی که SKYOU سعی کرده بود آنها را به فروش ماسک که موفق به دیدار با سازمان استاندارد است. و مولیگان شرکت به دور از تنها یک.

“ما تا به حال میلیون ها و میلیون ها نفر از ماسک که رد شد توسط ایالت تگزاس” کلمن گفت ProPublica. “احتمالا در مجموع 10 تا 15 فروشندگان مختلف است که فقط ما ارسال هر چیزی که آنها می تواند برای ما ارسال به امید گرفتن آن پذیرفته شده از طریق TDEM.”

تبلیغات

اما مولیگان و ریورا رفت “بالاتر و فراتر از” تلاش برای دور زدن مقررات و او را بی اثر ماسک خود را تحت قرارداد او ادامه داد: مولیگان و به طور خاص ناشی از “بسیار بزرگ صحنه” با مقامات در TDEM را Austin ستاد پس از شرکت ماسک رد شد.

[ProPublica]

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im