این فوق العاده اپل مک بوک ایر, Dell XPS 13 تخفیف نمی خواهد آخرین طولانی

در حال حاضر زمان مناسب برای سرمایه گذاری جدید در میانی لپ تاپ با برخی از پیشنهادات زیادی از آمازون و دل. این که آیا شما تیم ویندوز و یا تیم MacOS آن را ممکن است برای خرید فوق العاده Dell XPS 13 یا اپل مک بوک ایر برای زیر $1,000 در حال حاضر با صرفه جویی تا 1000 $در هر.

معمولا قیمت در $1,000, اپل مک بوک ایر است که با بهره گیری از متوسط تخفیف در آمازون با $100. مک بوک معاملات سخت به آمده تا این آثار را به عنوان خیلی خوب را ارائه می دهند. برای قیمت شما می توانید آخرین مدل مک بوک ایر که به معنی 10 generation Intel Core i3 processor 8GB حافظه و 256 GB از ذخیره سازی SSD است. با 13 اینچ صفحه نمایش آن به اندازه کافی بزرگ برای شما را به دیدن همه چیز شما انجام می دهند در حالی که همچنین به اندازه کافی کوچک است که آن را آسان به بازی شیر یا خط به کیسه های خود را و هر کجا که شما در حال رفتن. وزن آن کمتر از 3 پوند است.

تا 12 ساعت عمر باتری شما نمی توانید به اشتباه با چه زیبا قابل حمل مک بوک ایر است. اگر شما نگران امنیت touch ID پشتیبانی بدان معنی است که شما می توانید امن در دانش است که لپ تاپ خود را هرگز نمی تواند قفل بدون اثر انگشت خود را. این علاوه بر بزرگ به یک دستگاه در حال حاضر متمرکز بر حمل.

در حال حاضر شما می توانید اپل مک بوک ایر تنها 900 دلار در آمازون پس از اضافی $50 خودکار تخفیف در پرداخت.

Dell XPS 13 — از 1 ، 000 $$بود 1,050

مشتاق برای یک دستگاه مبتنی بر ویندوز? Dell XPS 13 را ارائه می دهد مقدار زیادی از قدرت برای قیمت است و یکی از این لپ تاپ بهتر معاملات خارج وجود دارد در حال حاضر. به طور معمول در قیمت $1,050 آن را با بهره گیری از متوسط تخفیف 50 دلار در حال حاضر است. برای قیمت شما می توانید از آخرین نسل 10 Intel Core i7 processor 8GB حافظه و 256 GB از ذخیره سازی SSD است. 13.3-اینچ صفحه نمایش به معنی آن را آسان به دنبال در تمام طول روز در حالی که همچنین قابل حمل بودن به اندازه کافی به خارج از خانه با شما.

لپ تاپ Dell کوچکترین لپ تاپ 13 اینچ و وزن آن تنها 2.7 پوند است. آن وعده های باور نکردنی عمر باتری بیش از حد با دل حساب آن را آخرین تا 19 ساعت در هنگام استفاده از برنامه های بهره وری و یا تا 17 ساعت در زمانی که جریان Netflix بکشد. به نظر می رسد خیلی شیک با یک کوچکتر گودی تر از همیشه قبل از در حالی که هنوز ارائه ویژگی های امنیتی مفید مانند یک اثر انگشت خوان است.

در حال حاضر Dell XPS 13 است که به کاهش از 1 ، 000 $از $1,050 در دل.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>