این Coronavirus-مبارزه عینک هوشمند می تواند “دیدن” خود را متوسط


Illustration for article titled These Coronavirus-Fighting Smart Glasses Can See Your Temperature

عکس: Rokid

چینی راه اندازی Rokid پیدا کرده است منحصر به فرد و تا حدودی وحشتناک بازار جای پایی برای خود AI و augmented-reality فناوری در میان بیماری همه گیر کوروناویروس: عینک هوشمند است که, ساعت درجه حرارت از کسانی که در اطراف شما.

تبلیغات

در Hangzhou-بر اساس شرکت در حال حاضر به فروش می رسد تقریبا از 1000 جفت به دولت ها و کسب و کار و مدارس با توجه به رویترز گزارش. در حالی که محصولات خود را به طور معمول متناسب با تولید و تصویری بازی بازار Rokid به تازگی چرخد و به ایجاد یک راه بهتر برای ساده کردن غربالگری برای covid-19 علائم در پاسخ به شیوع بیماری است. در حدود دو هفته شرکت توسعه آنچه در آن خواستار آن T1, عینک, وسیله ای است که می تواند “دیدن” مردم در درجه حرارت تا 3 متر (حدود 10 فوت) دور.

در اینجا چگونه کار می کند: عینک مجهز به یک سنسور مادون قرمز است که اقدامات در نزدیکی درجه حرارت با کمک یک دوربین و ارتباط آن اطلاعات در زمان واقعی به نمایش. آن را حمل Qualcomm CPU 12-مگاپیکسل دوربین Rokid ایالات متحده مدیر لیانگ گوانگ گفته TechCrunch ماه گذشته و همچنین می توانید استقرار ویژگی های واقعیت افزوده برای ضبط عکس ها و فیلم های دست آزاد.  

تبلیغات

با توجه به شيوع ثابت دماسنج های بازرسی صنعتی در پارک ها و فضاهای عمومی در سراسر چین در میان شیوع, Rokid معاون رئیس جمهور شیانگ Wenjie به رویترز گفت که تقاضا برای آن T1 عینک شده است ramping تا به سرعت در حال.

“جدا از ثابت اندازه گیری دمای T1 ارائه می کنند قابل حمل از راه دور و سریع درجه حرارت چک کردن که کمک بزرگی خواهد بود,” شیانگ گفت.

همانطور که از اوایل ماه آوریل Rokid گزارش آن را نیز مذاکره معاملات به عرضه آن T1 عینک هوشمند به بیمارستانهای آمریکایی و دولت های محلی در هر TechCrunch.

تبلیغات

در 2018, Rokid به پایان دور “یک میلیارد دلار” تامین مالی, در وب سایت این شرکت به رهبری سرمایه گذاران سوئیس بانک کردیت سوئیس سنگاپوری برگزاری شرکت Temasek و دیگران. Tاو شرکت در حال حاضر در حال کار بر روی یک به روز رسانی مدل قادر به اندازه گیری های متعدد متوسط خوانش در همان زمان به سرعت اسکن فضاهای شلوغ مانند بازارها و فرودگاه رویترز گزارش داد.

مقامات چینی شده اند و استقرار به طور فزاینده ای Orwellian فن آوری اقدامات برای پیگیری گسترش coronavirus به عنوان دور برگشت به عنوان فوریه با چند نام بزرگ در آمریکا tech زیر کت و شلوار به زودی پس از آن. آمازون به عنوان مثال آغاز شده است با استفاده از دوربین های حرارتی به سرعت اسکن کارگران در آن انبار و تحویل امکانات برای تب.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>