اینها باید بازی های پلی استیشن در, ما می خواهم برای دیدن در PS5

پلی استیشن 5 است که تقریبا در اینجا و اگر چه سونی اعلام کرد در حال حاضر تعدادی از بازی ها برای آن هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعیه ها هنوز به آمده است. ما گرد یک لیست از 20 بازی ما می خواهم برای دیدن در PS5 از جمله چند remasters از بهترین بازی PS4. ما نه از جمله هر بازی از PS5 آینده از بازی رویداد زیرا آنها قبلا اعلام شده است. همه میدارد ما بر اساس حدس و گمان اگر وجود دارد برخی از شواهد قابل توجهی وجود دارد تا از چند.

تمام تصاویر خود را در خارج از “PS4 remasters” دسته گرفته شده از نوشته های قبلی خودشان به سری.

مطالعه بیشتر

PS4 remasters

تاریخ و زمان آخرین از ما: قسمت 2

Last of Us Part 2

در سال 2013 Naughty Dog منتشر شد تاریخ و زمان آخرین از ما فقط ماه قبل از پلی استیشن 4 را راه اندازی و بازی بود و پس از آن منتقل شده به سیستم به شرح زیر است. ما به طور کامل انتظار می رود این نیز اتفاق می افتد با آخرین از ما: قسمت دومکه منتشر شده فقط چند هفته پیش. با توجه Naughty Dog جهانی تحسین منتقدان و قابلیت های فنی از PS5, The Last of Us: بخش دوم کمک خواهد کرد برای نشان دادن جدید خریداران فقط چرا آنها سرمایه گذاری در نسل بعدی کنسول. و ما نمی تواند مخالف اصلی بازی گرفتن یکی دیگر از پوشش جدید از رنگ ،

مرگ تابنده

برای اینکه کاملا صادقانه ما را شگفت زده کرد زمانی که هیدئو کوجیما را مرگ تابنده رو اعلام 2019 آزادی در همه و به طور کامل انتظار می رود این بازی برای راه اندازی برای PS5 در کنار نسخه PS4. که گفت: یک عنوان از چنین مدیر تحسین است چخ برای پلی استیشن 5 پورت و با توجه به این واقع بینانه سبک بصری استفاده می شود برای رندر محبوب ستاره مانند Norman Reedus و Léa Seydoux رزولوشن بالاتر و بهتر روشنایی تنها می تواند چیزهایی را بهبود بخشد. به علاوه این بازی برای PC به زودی به این معنی که نسخه PS4 باید در مقیاس با PS5 سخت افزار.

شبح از تسوشیما

Ghost of Tsushima

شبح از تسوشیما می آید در اواخر PS4 زندگی راه اندازی شده پس از آخرین از ما, قسمت دوم. Sucker Punch فئودالی ژاپن اکشن-بازی ماجراجویی شیک و خشونت بدون اینکه بمب افکن و کوتاه تظاهرات ما تا کنون دیده ام را برجسته کرده اند یک بی رحمانه کارآمد سیستم مبارزه که خندق flashier حرکت می کند از دیگر سامورایی-بازی های سبک مانند Nioh یا Sekiro: سایه ها دو بار می میرند. نتیجه قابل پخش نسخه از هفت سامورایی و یکی از ما می خواهید برای دیدن در 8K. مانند دیگر شایعه بازی آن را بسیار امن شرط می بندم که روح تسوشیما نشان خواهد داد تا در PS5.

Final Fantasy VII Remake

Final Fantasy 7 Remake square enix dreams dreamake square enix jrpg creator early access

شرکت Square Enix است که مصرف عجیب و غریب رویکرد به انتشار Final Fantasy VII Remake, شروع با باز کردن قسمت که تنها پوشش وقایع از طریق Midgar. هنوز مربع تحویل در وعده تنگ کردن جهان با انتشار اولین مشکلات ناسازگار بودن در جایی بین 30 و 40 ساعت. باید آن را چند سال قبل از ما با دیدن دو قسمت و با توجه به PS5 راه اندازی بعد از این سال اولین قسمت تمام شده است اما تایید برای Sony آینده کنسول.

عمل

خدای جنگ 2

شاید هیچ پلی استیشن حق رای دادن در تاریخ چنین تجربه موفق اختراع مجدد به عنوان خدای جنگکه در حال غرق دسته کوچک موسیقی جاز مبتنی بر جنگ و بالای خشونت برای چیزی که بیشتر احساس قدیمی متنوع تر و بیشتر سرگرم کننده را به بازی. شکی نیست که سونی سانتا مونیکا در حال حاضر در عاقبت و با توجه به اینکه بازی قبلی در حال غرق خدایان یونانی برای اساطیر نورس امکانات اساسا بی پایان. می تواند Kratos رفتن پا به پا با ثور و یا حتی اودین و جهان نابود شود در این روند ؟ ما به احتمال زیاد پیدا کردن هر چه زودتر به جای بعد با توجه به فروش های بزرگ اعداد قرار داده تا سال 2018 را به بازی.

Nier 3

nier automata robot fight
Nier: اتوماتیک/Square Enix

2017 شاهد انتشار بازی فوق العاده ای مانند افسانه از موبایل و کامپیوتر: نفس های وحشی و سوپر ماریو اودیسهاما Square Enix PlatinumGames و مدیر یکو تارو هنوز موفق به جلب توجه با Nier: اتوماتیکشگفت آور بازی که گفته عاطفی وجودی داستان در میان مقدار زیادی از ربات-عمل کشتن. این اولین بازی از تارو برای جلب مقدار بحرانی ستایش و موفقیت فروش برای شرکت Square Enix و ما در حال حاضر می دانم که یک prequel است که در آثار در قالب Nier: تکرار. ما نمی دانیم که اگر ما توان گرفتن عاقبت.

Devil May Cry 6

صحبت از بازی های است که تعجب ما Devil May Cry 5 بود به مراتب بهتر بازی اکشن از فقط در مورد هر کسی که پیش بینی شد به خصوص با توجه به آن شده بود بیش از یک دهه از underwhelming Devil May Cry 4 منتشر شد. عاقبت نه تنها به دانته و نرو پیشرفته تر و بصری حرکت-مجموعه اما پیچیده آن را در یک داستان فوق العاده است که با هم به ارمغان آورد فن-شخصیت های مورد علاقه به صورت حماسی در مرحله نهایی مسابقات. پس از راه آن پیچیده شده Devil May Cry 6 می تواند یک بازی بسیار متفاوت می باشد و ما نمی توانیم صبر کنید به کارشناسی کارشناسی ارشد در پلی استیشن 5.

Bloodborne 2

best ps4 games bloodborne

شاید بزرگترین بازی است که توسعه دهنده از نرم افزار تا به حال ساخته شده, Bloodborne در زمان Dark Souls چارچوب و پرتاب آن به یک وحشتناک Lovecraftian کابوس پر از موجودات خطرناک است. این احساس تا حدودی محدود PS4 سخت افزار در حال اجرا در 30 فریم در ثانیه و مبتلا به برخی از بارگذاری طولانی بار اما افزایش عمده ارائه شده توسط PS5 باید درمان این مسائل در عاقبت. این است که اگر ما عاقبت. از نرم افزار است که سخت در کار بر روی Elden حلقه که بسیار ما شناخته شده است و کام برای روح-را دوست دارد ممکن است کمی خشک بین آن و demon’s Souls بازسازی.

Grand Theft Auto 6

سونی تایید کرد که بازی Grand Theft Auto 5 را راه اندازی بر روی کنسول های نسل بعدی که دیوانه است و با توجه به بازی اصلی منتشر شده در PS3 و ایکس باکس 360. این نسخه بهبود یافته ارائه خواهد شد یک زندگی جدید برای Grand Theft Auto Online, مطمئن, اما ما می خواهم برای دیدن یک بازی با نام تجاری جدید در این سری است. راک استار است که در کسب و کار از انتشار نسل-تعریف بازی ها, دوستیابی, به روز از اصلی پلی استیشن. این PS5 باید هیچ تفاوتی ندارد.

اکشن-ماجراجویی

فیلتر

best ps1 games syphon filter

سونی چگونه می تواند شما را فراموش کرده ام در مورد خود را یک بار محبوب stealth-action سری Syphon Filter? از آن شده است بیش از 12 سال از انتشار logan’s Shadowو کمی اخبار ارائه شده در بازگشت از فیلتر پس از آن. ما رو بدست برخی از وب از جمله ممکن است متقاطع با روز رفتهاما ما می خواهیم برای بازگشت به کلاسیک جاسوسی گیم پلی ساخته شده است که این مجموعه بزرگ است. با تعداد بسیار کمی از جاسوسی های چپ — مگر اینکه Splinter Cell در نهایت باعث باز گشت — آن را در خدمت مخاطبان است که انتظار برای یک تریلر جاسوسی پس از Metal Gear Solid V منتشر شده در سال 2015.

مارول مرد عنکبوتی 2

سونی به تازگی اعلام کرد Spider-Man: مایلز مورالس است که نه در گسترش و نه عاقبت. مشابه در محدوده Uncharted: The Lost Legacy مایل مورالس به نظر می رسد مانند یک کوچکتر طرف داستان. در کوتاه مدت ما هنوز در انتظار Spider-Man 2. آن را اجتناب ناپذیر است که این بازی را دریافت خواهد کرد مناسب عاقبت پس از تبدیل شدن به سریعترین فروش PS4 منحصر به فرد در راه اندازی (یک عنوان است که در حال حاضر برگزار شد تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم).

بورس

Killzone

Killzone-Shadow-Fall-screenshot-35

PS4 راه اندازی بازی Killzone: Shadow Fall به پایان رسید بر روی یک مطلب یا داستان جالب و با یک گلوله احتمالا تغییر کل دوره جنگ بین ISA و Helghast. هر چند آن کمپین و چند نفره نیست چرخ را دوباره اختراع آنها هنوز هم به خوبی طراحی شده و به نمایش قدرت و سپس از سیستم جدید است. عاقبت می تواند همین کار را برای PS5 هر چند چریکی را از اشتغال ذهنی با یک افق عاقبت به معنی این امر به احتمال زیاد به توسعه های مختلف استودیو. هنوز هم ما نیاز به دانستن آنچه اتفاق می افتد در آینده جنگ و اگر ما مبارزه شده است در طرف اشتباه کل این زمان.

بایوشاک

یکی دیگر از تیرانداز حق رای دادن ما شنیده ام از در یک مدت زمان طولانی بایوشاک احتمالا می توانست به پایان رسید با بی نهایت جهان-ترکیب پیچ و تاب اما هنوز هم وجود دارد خیلی از چپ به کاوش در بازی های 2K’ سری تحسین شده. این که آیا آن را به ما طول می کشد به کلمبیا خلسه یا به یک جهان کاملا جدید, ما می خواهیم به دیدار بیشتر کنجکاو و شکنجه, شخصیت, اما ما به احتمال زیاد خواهد آن را انجام می دهند بدون Ken Levine و تیم خود را در راس. در حال حاضر بخشی از این مقدار کوچکتر شبح, داستان بازی ها, Levine است که با تمرکز بر ایجاد کوچکتر روایت ماجراهای اما بایوشاک 2 به ما آموخت که دیگر سازندگان می تواند یک بزرگ بایوشاک به عنوان به خوبی.

Wolfenstein III

MachineGames قطعا می داند آنچه در آن انجام با سری بازی Wolfenstein — the underwhelming spinoff Youngblood بودن یک استثنا — و مخاطرات را تنها بدست بالاتر با هر یک از بازی های بعدی. BJ Blazkowicz است در حال حاضر یک مرد مسن, اما که نمی خواهید برای متوقف کردن او را از گرفتن یک تفنگ ساچمهای و یک تبر به جمجمه از هر نازی او برخورد. دشمنان خود را به احتمال زیاد خواهد شد شامل چند روبات ها و حتی ویژگی هیتلر نیز هست و ما نمی توانیم صبر کنید برای شانس برای از بین بردن رایش چهارم و پایکوبی جسد خود را به پالپ خونین در پایین ما ،

نقش

شخصیت 6

او بذله گو ، پس از این بحرانی موفقیت لذت می برد توسط Persona 5, انتظارات در حال افزایش از طریق سقف برای عاقبت. همانطور که با تمام بازی های بزرگ در Megami Tensei حق رای دادن بهتر است برای ما به عنوان کوچک که ممکن است رفتن به بازی و ما اعتماد به نفس است که Atlus برنده ما اجازه نمی دهد. با توجه به وسعت بازی و طرفداران استانداردهای ما در حال شرط بندی آن را هنوز هم می شود چند سال قبل از ما دیدن شخصیت های 6و ما باید به بازی های بی شماری spinoff بازی در حالی که ما صبر کنید. Atlus قلم نسل PS3 به طور کامل با شخصیت سری بنابراین امیدوارم ما دیدن حداقل یک اصلی بازی در PS5.

شکارچی هیولا

کپکام بازی پرفروش در تمام دوران نیز همانند بازگشت از شکارچی هیولا به خانه کنسول و این که در آن حق رای دادن است که به احتمال زیاد رفتن به ماندن در آینده است. شکارچی هیولا: جهان مقیاس — تنها ساخته شده بیشتر با Iceborne گسترش — ساخته شده آن را یک بازی نقش آفرینی است که می تواند لذت می برد برای صدها ساعت و عاقبت تنها نیاز به بازیکنان بیشتری از آنچه که آنها را دوست داشت ، این بدان معناست که ده ها تن از هیولا قدرتمند به نبرد گربه شایان ستایش اصحاب و مقدار زیادی از انواع سلاح را امتحان کنید در این زمینه.

Starfield

Bethesda Game Studios در حال انجام است چیزی که بسیار مطمئن است. آنچه که این استودیو در حال انجام است هر چند ما نمی دانیم. در E3 سال 2018 بتسدا اعلام کرد Starfield و The Elder Scrolls VI و هر دو باید مقیاس هر گونه عادی بتسدا انتشار. همه ما می دانیم که در مورد این دو این است که Starfield در حال آمدن است قبل از The Elder Scrolls VI. ما اعتماد به نفس دومی خواهد بود اما ما خیلی بیشتر هیجان زده برای Starfield. با توجه Bethesda تاریخ تولید جهان گسترده با فرهنگ آن خواهید بود برای دیدن آنچه که این استودیو می کند با یک IP دیگر از این کتیبه ها بزرگتر و خرید اینترنتی.

Dragon Quest دوازدهم

اژدها تلاش حق رای به طور کامل نادیده گرفته PS3 نسل بعد از چندین موفق منتشر شده بر روی PS2. این JRPG صادركننده نشان داد به عقب بر روی PS4 با تلاش اژدها یازدهم و اگر چه بزرگ ما نیاز به یک جدید اصلی بازی. آن بوده است سه سال پس از نسخه قبلی در حال حاضر و با توجه به حق رای دادن چهار به پنج سال توسعه cadence ما باید چیزی را ببینید به زودی. حداقل ما امیدواریم که شرکت Square Enix نمی کند تصمیم به جست و خیز PS5 به طور کامل.

مبارزه با

PlayStation All-Stars Battle Royale 2

PlayStation All-Stars Battle Royale

پس سونی نوع اعلام این یکی در حال حاضر هر چند در قالب تخریب AllStars. خیلی روشن مرجع اصلی PlayStation All-Stars تخریب AllStars تایید شده است برای پلی استیشن 5 هر چند هیچ دیگر کنسول ها. این یک mash-up از سرپرستی و Twisted Metal که در آن دو تیم صورت خاموش در برابر یکدیگر با مرگ ماشین آلات masquerading به عنوان وسایل نقلیه. هنوز هم ما دوست دارم برای دیدن مناسب عاقبت به PlayStation All-Stars. سونی قطعا به اندازه کافی به رسمیت شناختن نام تجاری به عاقبت کار با PS4 عظیم نصب پایه و واقعی رقیب به سر و صدا وارنر است که بشدت مورد نیاز است.

ورزشی و مسابقه ای

MLB: The Show

MLB The Show 19 review

بهترین ورزش حق رای دادن در اطراف امروز نیز منحصر به فرد برای پلی استیشن و سونی تقریبا قطعا رفتن به ادامه MLB: The Show همانطور که ما حرکت به PS5. در حال حاضر زمان برای آن فوق العاده واقع گرایانه تصاویری –هر دو برای بازیکنان و محیط — علاوه بر این از ری ردیابی و حتی با وضوح بالاتر آن را حتی سخت تر به بازی از یک پخش زنده ESPN. آن “جاده به نمایش” حالت مورد علاقه باقی می ماند به شما اجازه ساخت یک بازیکن از AA از طریق لیگ های برتر و بیشتر از درگیر به اندازه کافی برای نگه داشتن طرفداران بیس بال مبارک تا سال آینده بازی بیرون می آید.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im