این تحویل روبات است که به زودی حمله به شهر شما پیاده رو

روبات ها می آیند. خوشبختانه, آنها, آوردن مواد غذایی و بایگانی اطلاعات با آنها. خوش آمدید به جهان از تحویل روبا

توسط DOSTEMANSALAM در 5 مرداد 1399

روبات ها می آیند. خوشبختانه, آنها, آوردن مواد غذایی و بایگانی اطلاعات با آنها. خوش آمدید به جهان از تحویل روبات: یکی از سریعترین رشد و رقابتی ترین بازارهای در رباتیک.

ایده پشت این رباتها ساده است: به سفارش مشتری یک مورد که در مورد لود شده به و یا بر روی ربات و ربات سفر به مشتری آن را رها کردن. اما این متوقف متعدد بی باک شرکت از کاوش خود را نوآورانه و به چالش کشیدن.

اینجا شش تن از بزرگترین نامهای به سازمان دیده بان برای وقتی که می آید به تحویل روبات. به زودی به یک پیاده رو در نزدیکی شما — اگر آنها در حال حاضر وجود ندارد.

کشتی فضایی, فن آوری

با آن ستاره بازحمت حرکت کردن صدایی نام آن را هیچ جای تعجب است که کشتی فضایی رفت و شجاعانه که در آن دیگر هیچ رباتیک شرکت قبل از رفته است; کمک به اختراع مدرن تحویل ربات در فرایند. این شرکت تاسیس شد در ژوئن 2014 توسط اسکایپ بنیانگذاران شرکت Janus Friis و Ahti Heinla.

آن را در حال حاضر عامل در چندین شهر در سراسر جهان و همچنین تعداد زیادی از دانشگاه ها که در آن یک مورد علاقه در میان وعده آخر شب تحویل مواد غذایی به روش. پیاده رو-مرور روبات در حال حاضر تبدیل شدن به طور منظم چشم در بسیاری از مکان و فضایی است که در مسابقه پیش رو برای اطمینان از آن خود را حفظ مزیت اول تکان دهنده.

آمازون دیده بانی

Debuting در ژانویه 2019 و ارائه بسته های به مشتریان آمازون در اسنوهومیش ایالت واشنگتن آمازون ناوگان مستقل دیده بانی تحویل روبات باید پس از گسترش به ارواین-منطقه کالیفرنیا و اخیرا فرانکلین تنسی و آتلانتا. مشتریان در این زمینه لازم نیست به ثبت نام برای هر ویژه آمازون ربات خدمات. آنها به سادگی به محل سفارش خود را به طور معمول و در صورت امکان یک ربات خواهد شد اعزام به ارائه آن است. در حال حاضر روبات ها توسط انسان آمازون دیده بانی سفیر به اطمینان حاصل شود که همه چیز به درستی کار می کند.

آمازون دیده بانی بود بر اساس آمازون 2017 کسب رباتیک شرکت اعزام. در حالی که آمازون است اولین شرکت در تحویل ربات بازار آن را به یک فرصت بزرگ در آن مسلط. ارائه میلیاردها بسته های یک سال آمازون مجهز به سرمایه گذاری در فن آوری های جدید تحویل در راه است که چند شرکت دیگر هستند — یا همیشه خواهد بود.

بدون نظارت A. I.

چه شما اگر شما عبور از تحویل ربات مدل کسب و کار با بوستون دینامیک " سگ روبات ؟ احتمالا چیزی شبیه آیدا یک ربات از نظارت A. I. شرکت که تحویل روبات نگاه کمی متفاوت (و بیشتر سگ-الهام) از جعبه بر روی چهار چرخ مدل اتمام حجت با کشتی فضایی و آمازون است.

اندازه سگ های بزرگ این آیدا روبات می تواند کاهش یافته و در منظقه قبل از خزیدن آخرین بیت از سفر خود به ارائه بسته های تا 30 پوند است. بر خلاف جایگزین تحویل bot راه حل این robo-پیک می تواند صعود را بیش از موانع و موفقیت مانور زمین به چالش کشیدن مانند مراحل.

اما اجرای این روبات است که هنوز هم در پشت برخی از شرکت های دیگر در این لیست — اگر چه سگ روبات ساخته شده توسط شرکت های دیگر در حال حاضر مورد استفاده قرار گیرد برای انجام وظایف مانند نفت دکل بازرسی در دنیای واقعی است. هنوز هم وقتی که می آید به یک رویکرد منحصر به فرد برای تحویل رباتها بدون نظارت A. I. خلق قطعا سزاوار یک نقطه (یا به عنوان بوستون دینامیک ممکن است می گویند یک نقطه) در این فهرست است.

رابی فن آوری

تحمل یک نام بسیار یادآور سیاره ممنوع's رابی ربات رابی فن آوری های' ایجاد یک تحویل ربات مباهات شش چرخ طراحی و تحت همه کاره توانایی صعود محدودیت و زمین پر از تپه شما را به مواد غذایی خود را. این شرکت توسط دو موسسه تکنولوژی ماساچوست grads در بینایی کامپیوتر و رباتیک Dheera Venkatraman و Rui Li شده است و در عمل پس از سال 2016. آن را نه کاملا به عنوان بسیاری از یک چلپ چلوپ به عنوان برخی از شرکت های دیگر در این لیست اما در حال حاضر امضا یک قرارداد با شرکت پپسی بنابراین قطعا نمی تعداد آن را به عنوان یک مدعی.

Nuro

زمانی که شما رفتن به فروشگاه شما می توانید انتخاب کنید بین مصرف کیسه های مواد غذایی (اگر شما فقط خرید یک تعداد انگشت شماری از موارد) و یا گرفتن ماشین خود را (اگر شما رو خیلی بیشتر را انتخاب کنید). بسیاری از تحویل ربات گزینه در این لیست هستند طراحی شده برای کیسه های مواد غذایی به اندازه خرید. اما اگر شما می خواهید به جای یک بزرگتر ، که یکی از نقاط منحصر به فرد فروش از Nuro های رباتیک شرکت است که مشارکت در تاسیس با Kroger, CVS, domino's و خارج شده است.

Nuro را بزرگتر از اندازه تحویل روبات ها بیشتر شبیه به خود رانندگی اتومبیل بیش از هر چیزی. آنها رانندگی در خیابان و نه پیاده رو, و آنها می تواند چندین کیسه های مواد غذایی (یا موارد دیگر) که در آن بسیاری از تحویل روبات محدود به فقط یک یا دو. مبتکر پشت آن دیو فرگوسن هیچ دولا دولا راه رفتن ، قبل از Nuro او طراحی الگوریتم های مورد استفاده در ناسا مریخ rovers و کمک به توسعه گوگل در ماشین خود رانندگی پروژه.

Nuro راه اندازی آن بدون سرنشین خدمات تحویل در ماه دسامبر سال 2018 است. از آن شده است تست در تگزاس و آریزونا و در اوایل این سال رو اجازه گسترش به کالیفرنیا بیش از حد.

Savioke

بسیاری از روبات ها در این لیست به روش های مختلف برای تحویل, اما همه آنها به اشتراک گذاشتن یک چیز مشترک هستند: آنها "خارج از روبات ها است." اما اگر شما نیاز به یک ربات برای انجام تحویل در داخل خانه ؟ این است که در آن Savioke رله ربات در می آید. هیچ شرکت انتظار نیست که بسیاری از ما را پوسته برای محیط داخلی پیشخدمت ربات که واکشی ما ساندویچ از آشپزخانه و سپس تراندن طریق به اتاق نشیمن که در آن ما در حال استراحت (هر چند که صدا نیست یک ایده وحشتناک).

به جای این هدف در بخش های مانند مهمان نوازی که در آن تحویل آن ربات می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اتاق خدمات و برنامه های مشابه. باید یک مهمان هتل آرزو برای یک مسواک یا حوله میز جلو کارمند می تواند جای اقلام در رله را محصور محفظه آن را بگویید که به کجا بروید و سپس اجازه می دهد آن را به سر کردن را تحویل.

سه-پا بلند ربات با استفاده از Wi-Fi همراه با هیئت مدیره سنسور و دوربین به حرکت در راهروها و گوشه. (آن را حتی قادر به احضار آسانسور.) زمانی که وارد اتاق مهمان می شود اعلان میدارد و مورد نیاز آنها. Savioke رله روبات در حال حاضر در حال استفاده در چندین هتل.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب