این که آیا شما به دنبال ایجاد تغییر از پلی استیشن 4 برای ایکس باکس یک و یا به سادگی می خواهید برای اضافه کردن مایکروسافت کنسول به زرادخانه خود را بنابراین شما می توانید با استفاده از هزاران فوق العاده منحصر به فرد بازی مانند Forza Horizon 4 و Gears of War 5, ما مجموعه ای از بهترین ایکس باکس معاملات و ایکس باکس یکی از بهترین بسته های نرم افزاری را یکی در مرکز نبرد خود را ایستگاه به قیمت ارزان.

ما همچنین گرد یک انتخاب از بهترین ایکس باکس یکی از بازی های تخفیف در دسترس در حال حاضر بنابراین شما می توانید سهام تا در باید عناوین را به بازی زمانی که شما Xbox One S یا Xbox One X می رسد. Standouts? نیاز برای سرعت گیری برای $15, Borderlands 3 برای $25, FIFA 20 برای $30, NBA 2K20 برای $30, Red Dead Redemption 2 برای $40 و Star Wars Jedi: Fallen سفارش برای $50.

بهترین های امروز, Xbox One Deals

امروز بهترین Xbox One S معاملات

امروز بهترین Xbox One X معاملات

امروز بهترین ایکس باکس یکی از بسته های نرم افزاری

امروز بهترین ایکس باکس یکی از بازی های تخفیف

چگونه به انتخاب یک ایکس باکس یکی از

وجود دارد سه ایکس باکس یکی از کنسول در قفسه در حال حاضر: Xbox One S, Xbox One S تمام دیجیتال و Xbox One X. اما تفاوت بین آنها ؟ در یک کلام Xbox One X نشسته در سر میز در حال اجرا پشتیبانی از عنوان Red Dead Redemption 2 در یک بومی 4K Ultra HD با وضوح HDR. این به این معنی جزئیات غنی تر و دقیق تر رنگ.

Xbox One S از سوی دیگر دارای یک Blu-ray ساخته شده در آن نمایش می گذارد نشان می دهد که در 4K Ultra HD با HDR و حتی می توانید جریان محتوا در souped تا قطعنامه. چه آن را نمی تواند انجام دهد هر چند اجرای بازی های بومی 4K Ultra HD — بنابراین اگر شما بعد از تجربه ی بهترین بازی مایکروسافت ارائه کرده و سپس نگاه نه بیشتر از top-of-the-line Xbox One X.

اگر شما نمی fussed در مورد کنترل عمل در 4K Ultra HD است و می تواند زندگی بدون دیسک درایو در نظر گرفتن Xbox One S تمام دیجیتال. آن را ارزان از دسته ارائه نزدیک به اندازه کافی تجربه کاربر همان به عنوان اجرا از آسیاب Xbox One S با این تفاوت اصلی که همه بازی ها را به توان از طریق اینترنت و ذخیره شده بر روی کنسول یا هارد دیسک.

که نباید چنین یک معامله بزرگ ، این 2020, بعد از همه. کاملا نیاز به یک دیسک درایو ؟ Xbox One S است یکی برای شما.

به دنبال بیشتر باید deals سر را به ما سرپرستی معاملات Hub.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو