این بهترین لانه ترموستات هوشمند معاملات برای ماه مه سال 2020

اگر لوایح انرژی خود را بالاتر با هر کس در خانه در حال حاضر زمان برای خرید یک ترموستات هوشمند. صرفه جویی در انرژی و صرفه جویی در پول در صورتحساب ابزار می تواند یک چالش هر زمان و لانه ترموستات هوشمند به شما کمک کند صرفه جویی در پول در هزینه های گرم و سرد. به جای تنظیم ترموستات تنظیمات چند بار در روز به طوری که هر کس می ماند و راحت تبدیل به یک ترموستات هوشمند. شما همچنین می توانید با استفاده از ترموستات های هوشمند نرم افزار نظارت و کنترل خانه خود ترموستات تنظیمات از راه دور. گوگل آشیانه ترموستات هوشمند از بهترین و شناخته شده در دسته و همراه با Ecobee هوشمند ترموستات دو مارک حساب بزرگترین سهم از پس ترموستات هوشمند.

وجود دارد دو لانه ترموستات هوشمند مدل: آشیانه آموزش ترموستات در حال حاضر در نسل سوم و کمتر هزینه ترموستات آشیانه E. مهم ترین تفاوت بین این دو مدل است آشیانه آموزش ترموستات به طور خودکار مجموعه تا سرمایشی و گرمایشی برنامه بر اساس عادات خود را. لانه ترموستات الکترونیکی نیز می تواند کار بر روی یک برنامه است که شما پیکربندی دستی. هر دو مدل نیز پشتیبانی لانه سنسور دما (بیشتر در زیر).

امروز بهترین ترموستات آشیانه معاملات

  • گوگل – ترموستات Nest E – سفید140 دلاربود $170
  • گوگل – آشیانه آموزش ترموستات – 3rd Generation – سیاه$200بود $250
  • گوگل T3008US آشیانه آموزش ترموستات, 3rd Gen$209 ($40 خاموش)
  • لانه T3007ES آموزش ترموستات – 3rd Gen – (فولاد ضد زنگ) با 3 بسته لانه T5001SF سنسور دما$339
  • گوگل – لانه سنسور دما – سفید40 دلار یا 100 دلار برای 3-بسته

بالای معاملات برای ترموستات آشیانه

چگونه لانه سنسور دما کار می کند ؟

Nest Learning Thermostat with Temperature Sensor

آشیانه آموزش ترموستات و ترموستات Nest E هر دو پشتیبانی لانه سنسور دما است. لانه سنسور اتصال با یک لانه ترموستات از طریق بلوتوث.

لانه سنسور شناسایی و گزارش داغ و نقاط سرد در خانه خود را به یک ترموستات آشیانه. شما می توانید یک ترموستات آشیانه به اولویت بندی سنسور های مختلف در زمان های مختلف. برای مثال اگر شما در خانه کار می کنند, شما می توانید از یک لانه سنسور دما در دفتر خانه و تنظیم ترموستات به اولویت را به دفتر خود سنسور را در طول ساعات کار منظم. در شب شما می توانید اولویت یک سنسور در اتاق خانواده یا دن و سپس تبدیل به یک سنسور در اتاق خواب خود را در طول خود را به طور منظم ساعت خواب.

یک ترموستات آشیانه پشتیبانی تا شش سنسور و اگر شما چندین مناطق گرم و هر کدام با خود ترموستات آشیانه شما می توانید به تعداد 18 سنسور محدود به حداکثر شش سنسور در هر ترموستات.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>