این بهترین ارزان هدفون بی سیم معاملات برای ماه ژوئن 2020

اگر شما به دنبال برای فرار از واقعیت با یک جفت از سر و صدا لغو هدفون بی سیم از امثال بوز و سونی و یا برش (فیزیکی) بند با برخی از حقیقی های بی سیم از earbuds مانند اپل AirPods و Powerbeats Pro, شما به جای حق آمده است. ما گرد کرده ام تا همه از بهترین هدفون معاملات در حال حاضر در دسترس از جمله باید پیشنهاد Powerbeats 3.

آنچه در دسترس است ؟ در واقع. آمازون دارای نادر را در این اجرا از آسیاب AirPods با شارژ مورد و Bose QuietComfort 35 II و حتی souped تا AirPods Pro با قابلیت شارژ بی سیم مورد. شما نیاز به عمل سریع به کیسه مقرون به صرفه هر چند که وجود دارد تنها مقدار کمی از سهام خود را کنار بگذارند برای هر معامله — و هنگامی که آن را رفته است آن را رفته است.

امروز بهترین هدفون معاملات

 • Powerbeats 390 دلاربود $200
 • Samsung Galaxy جوانه$110شد 130 دلار
 • اپل AirPods با شارژ مورد$139بود $160
 • بوز SoundSport رایگان$150, 200 $بود
 • Bose SoundLink II160 دلاربود $230
 • اپل AirPods با شارژ بی سیم مورد$169شد $200
 • سونی WH-XB900N$180بود $250
 • اپل AirPods Pro با قابلیت شارژ بی سیم مورد$220بود $250
 • سونی WH-1000XM3$280بود $350
 • Bose QuietComfort 35 II$300بود $350
 • Bose Noise-Cancelling 700$350بود $400

چگونه در انتخاب هدفون

راز برای به ثمر رساندن یک معامله فوق العاده در جفت هدفون آماده است. تصمیم گیری در این نوع از هدفون شما پس از هستی و هر باید امکانات (مجموعه ای از هدفون بی سیم با قابلیت حذف نویز برای مثال) قبل از شروع جستجوی خود را. بهتر است تونل ها در شرایط خاص قوطی های شما می خواهید. این به طور چشمگیری افزایش شانس خود را برای گرفتن آنها را به خانه در ارزان است.

البته که خیلی آسان تر از انجام گفت. اگر شما در حال خرید در بودجه, شانس هستند که شما با رفتن به این مجموعه برای اولین بار در دسترس است. به عنوان طولانی به عنوان شما می دانید که آیا شما پس از سر و صدا لغو, سیم, بی سیم, بی سیم یا درست این نمی تواند یک موضوع — از آنجا که ما بررسی تمام محصولات برجسته در بالا, بنابراین شما می توانید به راحتی در دانستن آنها کرم د لا کرم.

فقط به خاطر داشته باشید که زمانی که می آید به هدفون شما دریافت آنچه شما برای پرداخت. 50 $مجموعه ای از قوطی از بودجه تولید کننده مانند Anker نمی خواهید به همان صدا به عنوان یک $350 high-end جفت از صوتی titan مانند سونی و نه آنها را به همان نویز در لغو احکام صادره ی. اما این انتظار می رود: هر کس می خواهد بهترین در کسب و کار. این همه نسبت به کاربر.

با خرید از طریق روندهای دیجیتال, هر چند, شما می توانید مطمئن شما در حال دیدن مطلق بهترین هدفون در هر نقطه قیمت می باشد.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>