این بهترین ارزان GoPro معاملات برای ماه ژوئیه سال 2020

اگر شما به دنبال اقدام دوربین های GoPro دوربین های ویدئویی در حال بالا برند. مدل های مختلف به نظر می رسد در لیست ما از بهترین اقدام دوربین های در دسترس برای سال. اکنون که تابستان در نوسان کامل است آن را در یک زمان بسیار خوبی برای شروع به دنبال یک دوربین هم وجود دارد که برخی از ارزان GoPro معاملات به حال در هر دو زمان و نسل ،

هنوز مطمئن شوید که کدام یک را انتخاب کنید ؟ در زیر ما بالای معاملات ما شامل برخی از اطلاعات در مورد ویژگی های مجموعه ای از همه GoPro اخیر اقدام دوربین. پس از چیزی کمی ارزان تر ؟ ما گرد کرده ام تا بهترین GoPro جایگزین.

امروز بهترین GoPro معاملات

  • GoPro قفسه سینه کوه$33شد 40 دلار
  • GoPro Hero 5$170بود $250
  • GoPro Hero 6 سیاه (تازه)$170بود $369
  • GoPro Hero 7 سفید$156بود $200
  • GoPro Hero 8 سیاه و سفید$349شد $400
  • GoPro Hero 8 بسته نرم افزاری$381شد $499

GoPro Hero 8 سیاه

GoPro Hero 8 سیاه و سفید همه در اطراف ارتقا به محبوب اقدام دوربین, در یک کمی بزرگتر و سنگین تر بسته از قهرمان دوربین های قبل از آن است. یک دلیل وجود دارد برای این چند: قهرمان 8 سیاه و سفید در حال حاضر ساخته شده است در شامل نصب اسلحه نافی نیاز برای کلیپ در فریم از قهرمانان گذشته است. آن است که قادر به فیلم برداری تا 4K 60fps با افزایش تکنولوژی تثبیت کننده (HyperSmooth 2.0) که در دسترس است در سراسر هر رزولوشن یا فریم ریت.

GoPro نه تنها افزایش, اقدام دوربین قابلیت هنگامی که آن را راه اندازی قهرمان 8 سیاه و سفید. آن را نیز به ارمغان آورد با آن جدید تر و عملی طراحی شده است. آن را کمی بزرگتر و سنگین تر از سلف خود, اما فوق العاده که اندازه و وزن معنی است که در حال حاضر فضا برای ساخته شده است در نصب بازوها و این بدان معناست که هیچ مطلب اضافی کلیپ در قاب. آن را کوه به هر چیزی به خودی خود.

یکی دیگر از افزایش قابل توجهی به خارج از دوربین اجازه می دهد تا برای پیوست “مدها.” در ابتدا سه مدها در دسترس هستند: یک رسانه ای وزارت دفاع است که می افزاید: یک جهت shotgun microphone به قهرمان 8 سیاه و سفید; یک نور وزارت دفاع است که می افزاید: یک نور خارجی است که می تواند متصل به رسانه ها در وزارت دفاع و یا به تنهایی با دیگر GoPro مانت و نمایش وزارت دفاع است که می افزاید: 2 اینچ تلنگر به بالا ال سی دی صفحه نمایش برای GoPro خود را.

GoPro Max

GoPro حداکثر این است که این شرکت جدیدترین 360 درجه دوربین و می تواند از فکر به عنوان جانشین همجوشی قبلی این شرکت 360 درجه دوربین ارائه شده است. شما می توانید از هر کدام از 180-درجه دوربین به طور جداگانه و یا با هم و ثبات و کیفیت صدا از مکس بهتر از حتی قهرمان 8 با تشکر خودکار افق سیما و در مجموع شش میکروفن در مجموع در سراسر دستگاه.

ویرایش فیلم فوق العاده آسان با استفاده از GoPro app اجازه می دهد تا شما بپرسید این فیلم را در هر راه شما می خواهم (ما توصیه می کنیم عکسبرداری 360 در همه زمان بنابراین شما می توانید انتخاب کنید دقیقا شات شما می خواهید). آن نیز ساخته شده است در نصب اسلحه مانند قهرمان 8 بار دیگر نافی نیاز اضافی مانت در بسیاری از موارد.

تنها در حدود 100 دلار ارزان تر از قهرمان 8 این یک معامله خوب است — اما ما می خواهم به شما هشدار می دهند که این ویدئو با کیفیت است به خوبی به عنوان برخی دیگر از دوربین های 360 و “دوخت” کامل نیست. اما این که تا حدودی طبیعت 360 درجه ویدئوگرافی در حال حاضر.

GoPro Hero 7 سیاه

قبل از معرفی GoPro Hero 8 سیاه, قهرمان 7 سیاه شد این کرم محصول که آن را به GoPros. این اولین GoPro به ویژگی های شرکت HyperSmooth تصویری تکنولوژی تثبیت کننده. اما با این مدل آن است که تنها در دسترس در انتخاب نرخ فریم و رزولوشن. قهرمان 7 سیاه و سفید حداکثر نرخ فریم 4K 60fps و 12 مگاپیکسلی.

یکی از ویژگی های شناخته شده به عنوان SuperPhoto هوشمندانه اعمال HDR و کاهش نویز به عکس های گرفته شده برای اطمینان از بالاترین کیفیت عکس و پشتیبانی از ویدئو زندگی می کنند به عنوان به خوبی.

GoPro Hero 7 نقره

قهرمان 7 نقره و یک گام از سیاه و سفید با حداکثر نرخ فریم 4K با 30 فریم در ثانیه و وضوح تصویر 10 مگاپیکسل و بدون HyperSmooth تصویری تکنولوژی تثبیت کننده است که باعث می شود قهرمان 7 سیاه و سفید بسیار جذاب (اگر چه هنوز هم ارائه می دهد ویدئو, تثبیت کننده فقط به هیچ وجه نزدیک به عنوان مفید). این تفاوت ها را نقره بسیار مقرون به صرفه تر دوربین با این حال پس از تجارت آف ممکن است ارزش آن را برای کسانی که به دنبال صرفه جویی در پول کمی.

این مدل دارای یک صدا-قابلیت کنترل بنابراین شما می توانید فیلم timelapse دست آزاد. شما همچنین می توانید مسیر خود را با سرعت و فاصله و بیشتر آن را به عنوان یک عملکرد GPS برچسب برای نشان دادن چگونه سریع دور و بالا می رفت و به عنوان شما انجام شیرین کاری, ساخت آن را یک گزینه ارزشمند برای عمل علاقه مندان به ورزش به خصوص کسانی که در سطوح صاف (فکر می کنم, اسکی بازی, اسنوبورد, و غیره).

GoPro Hero 7 سفید

این Hero7 سفید قبلی بود نسل ابتدایی دوربین اما قطع شد پس از معرفی قهرمان 8 سیاه و سفید. مانند قهرمان 7 نقره آن را به یک عکس حداکثر رزولوشن 10 مگاپیکسل, اما, حداکثر نرخ فریم سفید است که تنها 1080p 60fps. شما همچنین می خواهید از دست دادن عملکرد GPS برچسب قابلیت های نقره ای ،

حتی برای کسانی که به دنبال یک قادر به اقدام دوربین در یک قیمت خوب ممکن است پیدا کردن قهرمان 7 سفید جامد جایگزین.

GoPro Hero 6, سیاه

راه اندازی در سال 2017 قهرمان 6, سیاه, اولین GoPro به ارائه 4K 60fps تصویری و 1080p 240fps تصویری به صورت super slow motion. GoPro ادعا قهرمان 6 سیاه و سفید ارائه می دهد دو برابر عملکرد نسل قبلی بسیار با کیفیت تصویر بهبود یافته. این مدل نیز از ویژگی های بهبود یافته ثبات بیش از مدل های قبلی و زوم لمسی و رابط کاربری بهبود یافته و آن را آسان تر به استفاده از هر قبل از GoPro در بازار است.

GoPro Hero 5, سیاه

راه اندازی در سال 2016 قهرمان 5 سیاه و سفید بود GoPro اولین اقدام جدید دوربین در نزدیک به دو سال است. در حالی که این روزها دوربین مجموعه ای از ویژگی های ممکن است به نظر می رسد کمی عابر پیاده در آن زمان مجموعه ای از ویژگی های بسیار چشمگیر بود. قهرمان 5 قادر به شلیک ویدیو 4K در 30 فریم در ثانیه و حرکت آهسته ویدیو در رزولوشن 1080p 120fps.

یکی از چیزهایی است که GoPro خطاب با قهرمان 5 سیاه و سفید بود کیفیت صدا موضوع را با بسیاری از عمل کم. قهرمان 5, سیاه, اولین GoPro برای ارائه قابلیت های صوتی پیشرفته با سه میکروفن استریو و فناوری حذف نویز. نتیجه بسیار بهتر است کیفیت صدا نسبت به پیشینیان خود است.

GoPro Hero (2018)

GoPro Hero (2018) به بازار عرضه شد به عنوان ورود به سطح دوربین در زمان انتشار آن به بازار عرضه شده به عنوان کم هزینه جایگزین برای قهرمان سری 6 اقدام دوربین. آن را تا به حال حداکثر نرخ فریم 1080p 60fps و پشتیبانی از حداکثر رزولوشن عکس 10 مگاپیکسل است. آن را نیز شامل همان تثبیت کننده تصویر به عنوان قهرمان 5 ،

به دنبال بیشتر باید deals سر را به ما سرپرستی معاملات Hub.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im