این بهترین ارزان بلندگوی بلوتوث معاملات برای ماه ژوئن 2020

بلندگوهای بلوتوث بهترین چیزی که از نان ورقه تنفس زندگی تازه به هر دوچرخه سواری سفر دنباله پیاده روی حمام آفتاب, سفر و بزم آخر هفته. اما این توله سگ اغلب با برچسب قیمت سنگین — اگر شما می خواهید یک خوب است که می تواند مقاومت در برابر یک شیب سریع در استخر و یا جست و خیز کردن از یک جدول است. خوشبختانه هر یک بار در در حالی که یک خرده فروش تخفیف باید مدل از امثال JBL و Ultimate Ears و ما از بین بردن به فروشگاه آن را حق در اینجا ما مجموعه ای از بهترین بلندگوی بلوتوث می پردازد.

امروز بهترین بلندگوی بلوتوث معاملات

  • Anker Soundcore$24بود 30 دلار
  • JBL Clip 350 دلاربود $70
  • JBL Flip 5$100بود $120
  • JBL Charge 3$110بود $150
  • Beats Pill+$125بود $180
  • JBL Charge 4130 دلاربود $180
  • Ultimate Ears Megaboom 3130 دلاربود $200
  • JBL Pulse 3135 دلاربود $220
  • Bose SoundLink Revolve$150, 200 $بود

چگونه به انتخاب یک بلندگوی بلوتوث

بنابراین شما در حال خرید ارزان Bluetooth speaker, متعجب? اولین چیزی که شما در حال رفتن به می خواهید به انجام است به کشف کردن آنچه شما در حال رفتن به آن را برای استفاده و ویژگی های است که می تواند استفاده کنید. اگر شما به دنبال یکی برای استفاده در اطراف در اطراف خانه یک دستیار مجازی مانند آمازون الکسا می تواند ارزشمند علاوه بر. اگر شما نیاز به یک بلندگوی قابل حمل را به ساحل توصیه می کنیم برای امید بستن به کسی است که می تواند زنده ماندن یک ضربه دست انداز و چلپ چلوپ. هنوز مطمئن شوید که در آن برای شروع ؟ نگاهی به لیست ما را از بهترین بلندگوهای بلوتوث.

به دنبال این ساده مشاوره و شما باید بدون مشکل برای خوراکی ارزان بلندگوی بلوتوث است که بدون شک می تواند یک همراه و همدم وفادار برای سال آمده است. اما سقوط به دام خرید ضربه برای اولین بار است که سقوط از بودجه خود را و شما می تواند در برای تعجب تند و زننده زمانی که آن می رسد و آن را از دست رفته بسیار مهم از ویژگی های شما تا به حال قلب خود را بر روی — می شود آن را آمازون, الکسا, گوگل, دستیار, Sonos-سبک چند اتاق و به اشتراک گذاری تمام روز عمر باتری و یا چیزی به عنوان ساده به عنوان گزینه ای برای اتصال دستگاه های متعدد در یک بار.

به نگه دارید تا با آخرین ارائه می دهد دیجیتال روند معاملات تیم پیدا کردن در زمان واقعی را دنبال کنید DT معاملات بر روی توییتر و بازدید از سرپرستی ما معاملات hub.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im