این بهترین ارزان و تلویزیون اپل معاملات و خرید و فروش در ماه ژوئن 2020

تلویزیون اپل برای آیفون چه یک بطری شراب خوب است به یک cheeseboard — یک مسابقه ساخته شده در بهشت است. اما مانند یک مناسب و معقول بطری بوردو تلویزیون اپل نیست ارزان است. این ارزان و تلویزیون اپل معاملات آن را کمی سبک تر در حساب بانکی هر چند آوردن قیمت گذاری پایین برای تنها $117 برای آخرین اپل تلویزیون HD و فقط $169 برای top-of-the-line اپل تلویزیون 4K.

اپل نیز پرتاب در 12 ماه تلویزیون اپل+ اشتراک — ارزش $60 — با هر فروش کارخانه مهر و موم شده (نه مرمت) تلویزیون اپل. این برای کسانی که بی اطلاع این شرکت خود را بر روی تقاضا خدمات جریان است که خانه را به یک انتخاب منحصر به فرد از اصلی فیلم را نشان می دهد و بازیگران نام خانواده مانند Jennifer Anniston, Hailee Steinfeld و Steve Carell.

امروز بهترین تلویزیون اپل معاملات

  • 175 دلاربود $179
  • $194شد $199

اپل تلویزیون 4K

منتشر شده در سال 2017, اپل, تلویزیون 4K, آخرین تلویزیون اپل در صف. آن را نیز پیشرفته ترین پخش محتوای 4K Ultra HD با HDR. معاملات بر روی این مدل هستند و چند دور بین و تخفیف نیست به عنوان قابل توجه به عنوان آنها در مدل های قبلی اما هر یک بار در در حالی که ارائه خواهد شد تا پاپ است که یکی در مرکز سرگرمی های خود را راه اندازی به قیمت ارزان.

بیشتر اپل

البته اپل تلویزیون 4K نیست تنها کار با تلویزیون اپل+. آن را سازگار با تمام معمول جریان های مشکوک مانند CBS همه دسترسی HBO در حال حاضر, Hulu Plus, Netflix و یوتیوب. آمازون نخست تصویری و Google Play Movies و تلویزیون کار می کنند و همچنین, اما نه بومی. به جای این که به جریان از طریق AirPlay بر روی آی پد و یا آی مک.

Apple TV HD (4th Gen)

طراحی شده برای HDTVs و نه 4K تلویزیون, مانند سیب, تلویزیون 4K, تلویزیون اپل نزدیک است-یکسان به top-of-the-line کنسول در حس آن می توانید به همان مجموعه ای از بر روی تقاضا محتوا را می توان از طریق سیری و ارائه می دهد تنها با یک کلیک معکوس از اپل, آی فون, مک بوک و یا از طریق AirPlay با این تفاوت اصلی که آن را تنها می تواند در جریان Full HD با SDR.

این مدل منتشر شد در کنار اپل تلویزیون های 4K در سال 2017 و آخرین است غیر 4K تلویزیون اپل پس از آن نادر است برای پیدا کردن آن را در تخفیف بن با مقدار قابل توجهی ، به عنوان مورد با اپل تلویزیون 4K, هر چند هر یک بار در چندی یک خرده فروش مانند Walmart برگزار خواهد شد یک “تلویزیون اپل فروش” است که دیدن آن کاهش می یابد با چند دلار — پول بهتر است در جیب خود از آنان است.

تلویزیون اپل (3 ژنرال)

apple-tv-2012-front-remote

به انجمن خوش آمدید کاهش می یابد-به-پاک کردن منطقه. راه اندازی در سال 2013 تلویزیون اپل (3 ژنرال) اولین تلویزیون اپل است که می تواند جریان محتوا در کامل HD. آن را می توانید به همان انتخاب از خدمات جریان به عنوان اپل تلویزیون 4K و تلویزیون اپل در جریان Full HD با SDR و پشتیبانی از پخش. پس چگونه آن را متفاوت از اپل TV HD ؟ آن را ندارد سیری و یا ساخته شده در ذخیره سازی.

اگر شما در حال خرید در بودجه این است که بدون سایه شک بهترین مدل برای رفتن. هزینه آن 99 دلار جدید اما آن را غیر معمول نیست برای پیدا کردن یک مهر و موم شده مدل در تخفیف بن جایی در این منطقه از 50 $تا $75. شما حتی می تواند آن را به خانه برای کمتر اگر شما از ذهن نیست مرمت مدل (مطلقا هیچ مشکلی با این — در واقع آن را توصیه می کنیم).

تلویزیون اپل (2nd Gen)

apple-tv-2012-front-remote

نمی شود آن را به بحث در مورد ارزان اپل تلویزیون و نه ذکر تلویزیون اپل (2nd Gen), ارزان ترین تلویزیون اپل در قفسه در حال حاضر. آن سخت است برای دیدن چرا یا: این توله سگ عرضه در سال 2010. آن را هنوز هم trudging همراه هر چند سرگرم کننده میلیون ها نفر از مردم در هر ماه. دوباره, آن را می توانید دسترسی به تمام پیشرو جریان خدمات. گرفتن ؟ آن maxes در 720p HD.

اما برای آنچه در آن هزینه اگر شما به دنبال برای زیبا کردن یک HDTV در زیر زمین یا اتاق خواب, این تلویزیون اپل برای این کار است. خوشبختانه تلویزیون اپل (2nd Gen) جانباز از تلویزیون اپل فروش; آن را غیر ممکن است برای قدم زدن در گذشته یک معامله bin و نه در آن وجود دارد. نیز وجود دارد که توده ها از مرمت مدل وجود دارد که با توجه به ارزش اگر شما در بودجه تنگ است.

اپل تلویزیون 4K در مقابل اپل TV HD

اگر یک تلویزیون 4K در مرکز سرگرمی های خود را راه اندازی و سپس نگاه نه بیشتر از اپل تلویزیون 4K. چرا ؟ به دلیل آن می تواند جریان محتوای 4K Ultra HD با HDR — یا Dolby Vision یا HDR10 — و Dolby Atmos صدای فراگیر. نتیجه غنی تر با جزئیات دقیق تر رنگ واقعی و صوتی. تلویزیون اپل maxes در Full HD با SDR است که HDTV سطح.

مانند Apple TV HD, Apple TV 4K سیری در هیئت مدیره. این استفاده می شود به انجام همه چیز را از خدمت توصیه می شود مطالب در صفحه اصلی به مسلح کردن شما با گزینه ای را برای جستجو برای مواد خاص در تمام پشتیبانی جریان خدمات مانند CBS همه دسترسی و Netflix با صرف زیر لب سخن گفتن از فرمان صوتی. آن را حتی می تواند به سوالات پاسخ دهد.

بنابراین تفاوت اصلی بین اپل تلویزیون 4K و Apple TV HD با وضوح. اگر شما در حال رفتن به تنظیم به آخرین باید ببینید نشان می دهد و یا فیلم را بر روی یک تلویزیون 4K, توصیه ما به شما انتخاب کردن برای گران تر اپل تلویزیون 4K. این خواهد بود overkill برای استاندارد HDTV راه اندازی هر چند, بنابراین اگر این چیزی است که شما با تکان دادن و سپس شما احساس را در خانه با تلویزیون اپل HD.

در حال حاضر برای پرتاب یک آچار در آثار. تفاوت بین Full HD و 4K Ultra HD عظیم است — و این است که بدون HDR. اگر شما با توجه به ارتقاء به یک تلویزیون 4K در آینده ای نزدیک نگاهی به خانه اپل تلویزیون 4K در حالی که آن را در فروش می باشد. آن را انجام خواهد داد همه چیز اپل TV HD می کند در حالی که متصل به یک HDTV با سود اضافه شده از 4K HDR هنگام اتصال به یک تلویزیون 4K.

Apple TV HD در مقابل تلویزیون اپل (3 ژنرال)

ما نمی شیرجه رفتن بیش از حد عمیق به این یکی که ما لمس بر روی آن زودتر, اما کمی وجود دارد بین اپل تلویزیون HD و تلویزیون اپل (3 ژنرال). هر دو می تواند جریان همان انتخاب محتوا از طریق جریان خدمات مانند Netflix در کامل HD و با SDR. تفاوت ؟ اپل تلویزیون HD به نظر می رسد کمی مدرن تر می آید با یک کنترل از راه دور جدید و سیری در هیئت مدیره و ساخته شده است در ذخیره سازی.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر