این 5 خطوط لوله نفت و گاز بعدی به صورت مشکل


Native Americans and indigenous rights activists march and hold up signs in protest during a Native Nations March in Denver, Colorado, on March 10, 2017.

آمریکایی های بومی و بومی فعالان حقوق مارس و نگه دارید تا نشانه اعتراض در طول یک بومی کشورهای مارس در دنور, کلرادو, در مارس 10, 2017.
تصویر: Jason Connolly / AFP (گتی ایماژ)

پایان سوخت های فسیلی نزدیک است. این هفته به تنهایی دیده ایم عمده سه خط لوله دریافت smacked TF ، برای اولین بار یک قاضی دستور داد داکوتای دسترسی Pipeline به تعطیل و خالی از همه نفت خام در 30 روز. سپس از اقیانوس اطلس در سواحل Pipeline بود لغو شد به دلیل بی تاخیر و افزایش هزینه های. تنها چند ساعت پس از آن که دیوان عالی کشور تایید این رد مجوز برای کیستون XL Pipeline. این می آید پس از ماه ها از سوخت های فسیلی شرکت دیدن سود خود را کوچک و اضطراب افزایش یابد.

تبلیغات

و این تنها آغاز است. من می خواهم گفت, پایان سوخت های فسیلی نزدیک است.

سوخت های فسیلی هستند نه داغ کالا آنها یک بار بود. این در حال تبدیل شدن واقعی برای سوخت های فسیلی از همه نوع, نیست, فقط, فوق العاده کثیف و گران قیمت مانند زغال سنگ و یا شن و ماسه تار. موسسات مالی و هوشمند رهبران کسب و کار در حال تحقق است که سوخت های فسیلی باید تا به حال اجرا خود رااما tاو آینده است پاک, انرژی های تجدید پذیر.

تبلیغات

این هفته پیروزی در خط هستند و با این روند اما آنها نه تنها با توجه به بازار در حال تغییر چشم انداز. آنها یک نتیجه مستقیم بی خشونت اقدام مستقیم و باور نکردنی از فعالیت های زیست محیطی که رهبری مردم رنگ به خصوص مردم بومی. سازمان محیط زیست تحت فشار بوده اند برای پایان دادن به این پروژه ها برای سال در حال حاضر. رو این هفته برنده طرفداران از سراسر ایالات متحده و جهان, واقعا,—دارای مناظر خود را در دیگر عمده خطوط لوله نفت و گاز و پروژه های که نیاز به توقف بلافاصله.

“[این پیروزی] سیگنال افزایش قدرت جنبش ما آب و هوا عدالت, جنبش” Collin ریس ارشد مبارز با تغییر نفت آمریکا گفت: Earther. “این نشان می دهد که زمانی که ما مبارزه ما پیروزی است.”

وجود دارد چند خطوط لوله—و یا به عنوان بسیاری از گروه های بومی آنها را سیاه مارها—که فعالان خواهد شد تمرکز انرژی خود را در سال های آینده. یک دنیای جدید است که در راه خود را.

تبلیغات

اردن یارو گاز طبیعی مایع ترمینال

اردن یارو خیلی بیشتر از یک خط لوله. این پروژه شامل یک گاز صادرات تسهیلات که نشستن در 240 هکتار در کنار بندر کوس بای فقط در جنوب شهر یوجین اورگان به عنوان به خوبی به عنوان یک 229-طولانی مایل خط لوله که از حرکت گاز از جنوب اورگان مرکزی به ترمینال. Pembina کانادایی مبتنی بر انرژی شرکت تلاش کرده است به فشار اردن یارو پروژه رو به جلو پس از حداقل 2017 هنگامی که آن را به طور رسمی برای اعمال آن فدرال اجازه.

تبلیغات

وزارت انرژی فقط تصویب پروژه صادرات گاز طبیعی در روز دوشنبه. مقامات با اورگان به نظر می رسد ایستاده با مخالفان: آن را انکار کرد هر دولت مجوز این پروژه نیاز است. به کمیسیون تنظیم مقررات انرژی فدرال (FERC) است در هیئت مدیره با این پروژه اما دولت پیوست یک طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن آن تصویب اردن یارو ماه گذشته.

آن را. در مورد. به. بروید. پایین.

Enbridge خط 3 پروژه

نبرد برای جلوگیری از خط 3 در جریان است برای بیش از دو سال. سوخت های فسیلی شرکت Enbridge تن به تن کرده پروژه به عنوان یک جایگزین از شن و ماسه تار خط لوله که به صورت رول از طریق کانادا به مینه سوتا, اما آن را در واقع کاملا خط لوله جدید در یک مسیر جدید. بسیاری از بومی رهبری سازمان در این منطقه کار کرده اند سخت را برای متوقف کردن این پروژه از جمله از طریق اقدام مستقیم. این خط لوله است به دامن قبیله ای رزرو و از طریق اشک مقدس وحشی مزارع برنج است که غذا های سنتی برای Anishinaabeg مردم است.

تبلیغات

مینه سوتا دولت داده است خط 3 بسیاری از مجوزها به آن نیاز دارد اما هنوز هم از دست رفته چند که می تواند کشتن آن را یک بار و برای همه است. با فشار نگهدارنده در اطراف سوخت های فسیلی زیرساخت مخالفان احساس می کنم امیدوارم آنها می تواند به توقف این پروژه است. Tعلیرضا شن و ماسه هستند به طور فزاینده کمتر از نظر مالی قابل دوامو tکلاه ممکن است کار به نفع مخالفان است.

Enbridge خط 5 پروژه

یکی دیگر از Enbridge عزیزم خط 5 خواهد قطع در سراسر میشیگان. آن را متصل به Enbridge شبکه های خطوط لوله که به حمل نفت خام بین کانادا و ایالات متحده در خط 5 است و دیگری “جایگزین” پروژه ای است که این شرکت شروع به عقب در سال 2017. اصلی خط لوله است که نزدیک به 70 سال و در نیاز به برخی از به روز رسانی اما بومی مخالفان می خواهید برای دیدن آن گرفته شده خوب. در 50 سال گذشته آن بوده است مسئول برای حداقل 1.1 میلیون گالن روغن ریخته.

تبلیغات

آن را قطعا انجام نمی دهد محیط زیست هر گونه خوب است و دولت جدید به رهبری شدیدا مخالف این پروژه است. دادستان کل دانا Nessel شده است مواجه با Enbridge در دادگاه است و در تلاش برای تعطیل کردن خط 5 به طور دائم.

کوه دره خط لوله

با ساحل اقیانوس اطلس خط لوله در آن قبر طرفداران محلی در حال تغییر مناظر خود را نسبت به کوه دره Pipeline. این خط لوله گاز که قرار است به اجرا 303 کیلومتر از غرب ویرجینیا به غرب ویرجینیا است. آن اجرا می شود فقط در غرب از سواحل اقیانوس اطلس خط لوله را در مسیر. Tاو پروژه دریافت نکرده توجه به همان اندازه به عنوان همسایه خود به eاست اما سازمان در این منطقه امیدوار به تغییر است.

تبلیغات

فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات حمایت کرده است کوه دره Pipeخط و آن را بیشتر طول بیش از دیگران در این لیست است. که به معنی کشتن این یکی ممکن است به عنوان آسان به عنوان دیگر. که نمی شود آن را غیر ممکن است ، این پروژه بیش از بودجه, رو به تاخیر در ساخت و سازو هدف بعدی برای محیط زیست محلی. که برای تلفن های موبایل مانند یک دستور العمل برای پیروزی به من.

ترانس, ديد کوه, خط لوله

ترانس, ديد کوه, خط لوله نیست در ایالات متحده, اما از آن است مواجه شدید مخالفان وجود دارد و در کانادا آن را پیشنهاد به عنوان مردم بومی پایه در همبستگی با یکدیگر است. این خط لوله خواهد شاتل شنهای روان از آلبرتا به بریتیش کلمبیا به پایان نزدیک ونکوور. در نتیجه افزایش تردد کشتی ها قرار خواهد آبراه جدا ایالات متحده و کانادا در خطر از نشت.

تبلیغات

کانادا و آلبرتایی دولت هستند اختصاص داده شده به ساخت این چیز یک واقعیت است. منظورم کانادا خریداری لعنت چیزی که پس از توسعه دهنده کیندر مورگان بیش از آن.

اما منf این بو ندارد مانند مرگ یک پروژه پس از آن من نمی دانم چه می کند. مخالفان به شدت متعهد به نگه داشتن این خط لوله از بومی سرزمین. بیمه شروع به رها کردن پوشش برای این پروژه پس از فشار از طرفداران. حتی به سازمان ملل متحد را محکوم کرده آن است. کثیف tar sands پروژه هیچ جایی در آینده ای عاری از سوخت های فسیلی و آلودگی است.

تبلیغات

هیچ یک از این انجام دهد. پاره کردن, سیاه مارها. هیچ کس نمی خواهد شما را از دست ندهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de