خرید رپورتاژ

Cooking Mama: Cookstar
سیاره سرگرمی

وجود دارد مشکل دم در مامان پخت و پز: Cookstar عنوان بازی صاحب امتياز و ناشر را به اینترنت به داد و بیداد بیش دقیقا همان است که کنترل بیش از عنوان.

توسعه دهنده اصلی از این بازی DS, دفتر, ایجاد, برای اولین بار مجوز Cookstar به ناشر سیاره سرگرمی در سال 2018 است. این جفت ارز تصمیم گرفت در یک بازی طراحی و سپس در ماه مارس در آن فرود آمد در نینتندو سوئیچ — تنها کشیده می شود از قفسه ها تنها پس از چند روز در فروش. چرا ؟ با توجه به ایجاد عنوان “موفق به دیدار با استانداردهای مشتریان خود انتظار و شایسته” و حتی اگر در اتاق ایجاد این موضوع را با سیاره سرگرمی ناشر جلو رفتم و منتشر شد بازی به هر حال. بیانیه ای از دفتر ایجاد می گوید که سیاره “قرارداد موظف” به آدرس نگرانی های خود را قبل از انتشار.

دفتر ایجاد و سپس گفت: آن است که با توجه به اقدام قانونی در برابر سیاره به منظور محافظت از مشتریان خود حقوق مالکیت معنوی و آشپزی مامان سری. سیاره با این حال به نظر می رسد unfazed پاسخ با یک بیانیه رسمی Cookstar حساب توییتر که chalked این موضوع به “تفاوت های خلاق” و اشاره کرد که “هیچ فعال دادخواهی و یا حاکم است که مانع از سیاره از انتشار این بازی است.”

پس چه اتفاقی می افتد در حال حاضر ؟ اگر سیاره درست در آن ادعا که آن را رایگان به انتشار این بازی پس از آن ما به خوبی ممکن است دیدن آن را به عقب بر روی سوئیچ به زودی این شرکت هدف نهایی ، اما به عنوان بازی در حال حاضر می ایستد که بعید است اتفاق می افتد در دفتر ایجاد را تماشا کنید. مگر اینکه این دو می تواند در رسیدن به توافق در این قانون به احتمال زیاد به درگیر شدن قبل از تصمیم نهایی ساخته شده است.

در این مقاله: پخت و پز مامان cookstar, سیاره, سرگرمی, دفتر, ایجاد, نینتندو, سوئیچ, DS, IP, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت