وجود دارد هرگز این بسیاری از آتش سوزی در دور دست در شمال قطب شمال


دور شمال آتش سوزی از سال 2003 تا سال 2020 است. سیاه و سفید خط عمودی نشان دهنده که در آن دایره قطب شمال است و داده ها به تصویر کشیده شده است که از اتحادیه اروپا کوپرنیک آب و هوا تغییر سرویس.
گرافیک: دکتر توماس اسمیت (دیگر)

قطب شمال است که به طور معمول سرد سرد محل. اما به تازگی با توجه به بحران آب و هوا آن را به معنای واقعی کلمه در آتش است. یک تحلیل جدید در زمان یک نگاه عمیق تر در اخیر قطب شمال آتش سوزی به رنگ یک تصویر واضح تر از جایی که دقیقا این همه سوختن است اتفاق می افتد.

تبلیغات

به طور خلاصه روکش سیبری دیده است آتش سوزی فصل از جهنم است. آتش سوزی در ماه ژوئن منتشر دی اکسید کربن بیشتر از پرتغال می کند و همه سال و یافته های منتشر شده در هفته گذشته نشان می دهد بحران آب و هوا ساخته شده و رکورد گرما است که گریبانگیر منطقه 600 برابر بیشتر احتمال دارد.

در حالی که آن را روشن است که این آتش سوزی هستند وحشی و ترسناکبه نظر می رسد آنها حتی بیشتر غیر طبیعی از دانشمندان قبلا تصور. اتمام انیمیشن فوق نشان می دهد که آتش سوزی فعالیت در ماه مه و ژوئن از سال 2003 تا سال 2020 رسم طول و عرض جغرافیایی. توجه نزدیک به آنچه اتفاق می افتد به عرض های جغرافیایی بالاتر (سمت راست انتهای محور x) در سال 2019 و 2020.

تبلیغات

آتش سوزی در شمال دور پرش به بالا به طور چشمگیری به خصوص در این سال است. ماه های مه و ژوئن 2020 دیدم تکان دهنده ده برابر بیشتر آتش سوزی در تندرا مناظر در مناطق شمالی از قطب شمال—آنهایی که خیلی سرد و بالا است که می تواند درختان رشد نمی وجود دارد—نسبت به میانگین قبل از 15 سال است. تجزیه و تحلیل بر اساس داده های موجود از, ناسا, کوپرنیک تغییر آب و هوا خدمات اتحادیه اروپا علوم کمیسیون ملی ایالات متحده آمریکا در برف و یخ مرکز داده و انجام شده توسط Thomas Smith, آتش سوزی متخصص در مدرسه اقتصاد لندن.

شده است وجود دارد تن از اسناد و مدارک از قطب شمال سوزان تابستان امسال اما شده است وجود ندارد یک نگاه عمیق در آن اکوسیستم قطب شمال گرفتار آتش. منطقه نیست همگن. آن در عرض های جغرافیایی پایین تر خانه را به درختان جنگل های شمالی, جنگل تایگا که همه آنها مهمان نواز به درختان. به عنوان انیمیشن فوق نشان می دهد این مناطق شده است شاهد افزایش سوختن بیش از حد. که افتضاح به اندازه کافی در خود را دارد.

اما در سال 2019 و 2020 رشد در آتش سوزی در قطب شمال یخ و پرمافراست پر از عرض های جغرافیایی شمالی بالای جغرافیایی treeline است نامطلوب و بسیار نگران کننده داده می شود که این مناطق به سادگی نمی سوزاند به راحتی.

تبلیغات

“متاسفانه تجزیه و تحلیل نقاط بسیار غیر عادی آتش فعالیت است که یا نشانه ای از یک زن و شوهر از سال … یا شاید بیشتر نگران کننده بالقوه گام به گام تغییر تغییر در رژیم” اسمیت گفت Earther یک ایمیل به در.

اسمیت می خواستم برای دیدن آنچه که توزیع فضایی اخیر آتش سوزی در قطب شمال بود چرا که او بر این باور است که می تواند به ما بگویید بیشتر در مورد چگونه غیر طبیعی این آتش سوزی هستند و صرفا به دنبال در چگونه بسیاری از آتش سوزی های رخ داده در قطب شمال به عنوان یک کل. بیشتر در عمق تجزیه و تحلیل نشان می دهد وجود دارد یک چشم انداز مثبت در میزان آتش سوزی دیده می شود در قطب شمال peatland—تقریبا نیم اخیر آتش سوزی در قطب شمال صورت گرفت, در خاک ذغال سنگ نارس. که نوع خاک غنی از کربن و شمار یک تهدید عمده به آب و هوا.

تبلیغات

این تغییرات سریع در قطب شمال را تندرا مناظر کاملا وحشتناک است. این اکوسیستم معمولا بیش از حد سرد و مرطوب و پر از یخ برای گرفتن شعله. اما به تازگی عجیب و غریب, افراطی, موج گرما را ویران کرده اند این مناظر هل دادن دمای بالاتر از 100 درجه فارنهایت (37.8 درجه سانتیگراد), ذوب پرمافراست و ذوب یخ است. اگر این مناطق حفظ catching fire اکوسیستم می تواند تغییر به طور ناگهانی و به طرز چشمگیریو میلیون ها نفر از مردم در سیبری می تواند خود را در خانه ها و زیرساخت های نابود شده است.

تبلیغات

در نتیجه ویرانی زیست محیطی می تواند به مراتب فراتر از قطب شمال محدوده. وجود دارد برخی از 1600 میلیارد تن متریک از کربن آلی به دام افتاده در زیر قطب شمال پرمافراست است که بیش از دو برابر مقدار کربن است که در حال حاضر در فضای ما. رها کردن همه است که کربن از طریق آتش سوزی به طور کامل نابود آب و هوای زمین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>