Z5 دوربین دیجیتال نیکون جدید بیشتر مقرون به صرفه راه برای رسیدن به فول فریم دوربین های بدون آینه


Illustration for article titled The Z5 Is Nikons New, More Affordable Way to Get Into Full-Frame Mirrorless Cameras

عکس: نیکون

پس از ارتکاب به طور کامل به دنیای دوربین های بدون آینه با Z6 و Z7نیکون در حال گسترش نمونه کارها خود را با بیشتر گزینه های مقرون به صرفه مانند نیکون Z50 و در حال حاضر این: Nikدر Z5.

تبلیغات

با شروع در $1,400 (بدن) و یا $1,700 با نیکون جدید 24-50mm f/4-6.3 لنز Z5 قیمت بین $860 Z50 (بدن) و آن گران تر برادر $1,800 Z6 (بدن). اما بر خلاف Z50, که با استفاده از یک APS-C-اندازه سنسور Z5 ویژگی های یک فول فریم 24-MP سنسور است که همان قطعنامه به عنوان آنچه شما در نیکون Z6 اما فاقد پشت-illuminated sensor تکنولوژی مورد استفاده در Z6.

Z5 نیز سهام همان Expeed 6 تصویر پردازنده مورد استفاده در Z6 و Z7 همراه با تعداد مشابهی از نقاط تمرکز (273) و پشتیبانی از چهره حیوانات و چشم فوکوس اتوماتیک. اما گذشته از ویدئو بزرگترین منطقه که در آن Z5 می افتد در مقایسه با Z6/Z7 است که در سرعت عکسبرداری با Z5 با شکوه در 4.5 فریم در ثانیه با فوکوس خودکار و autoexposure را فعال کنید. که کمی کندتر از کانن ورود به سطح کامل قاب آینه رقیب این EOS RP, که می تواند ضربه عکسبرداری مداوم نرخ از 5 فریم در ثانیه و نیم سرعت (یا کمتر) از آنچه شما را از Z6 (12 فریم در ثانیه), Z7 (9 فریم در ثانیه) و یا حتی APS-C رقبا مانند سونی A6600 (11 فریم در ثانیه).

تبلیغات

یکی دیگر از ویژگی های خوب این Z5 سهام با Z6 و Z7 است که استفاده از آن از پنج محور در بدن تثبیت کننده تصویر است که زمانی که زوج با نیکون خط رو Z, لنز باید پیشنهاد بسیار جدی کاهش لرزش. و برای هر کسی که هنوز هم نیست در مورد نیکون به Z6/Z7 فقط یک اسلات کارت حافظه XQD که Z5 تغییرات که از جمله پشتیبانی از دو UHS دوم اسلات کارت SD به جای.

به صورت تصویری, در حالی که Z5 می توانید ضبط ویدیو 4K در 30 فریم در ثانیه Z5 استفاده نمی کند در تمام آن سنسور به آن را انجام دهد و به جای متکی به 1.7 x محصول است. اگر شما می خواهید یک فول فریم بازخوانی شما می خواهید به سوئیچ به 1080P تصویری که کلاه را در 60 فریم در ثانیه.

جسمی Z5 تقریبا دقیقا به همان اندازه و وزن به عنوان Z6 هر چند به جای این برنامه شامل یک آلیاژ منیزیم قاب Z5 دارای یک پلاستیک پلی کربنات بدن که خوشبختانه هنوز هم دارای همان نوع از آب و هوا آب بندی شما در Z6 و Z7. این بدان معناست که بزرگترین تفاوت در طراحی بین Z5 و Z6 است Z5 عدم ثانویه بالا نصب شده روی صفحه نمایش است که مفید برای چک کردن چیزهایی مانند تنظیمات دوربین تعداد شات و عمر باتری در یک نگاه.

تبلیغات

در اطراف پشت Z5 ورزشی هر دو 3.69 میلیون dot OLED منظره یاب الکترونیکی و 3.2 اینچ صفحه نمایش لمسی LCD هر چند متاسفانه Z5 عقب صفحه نمایش تنها متمایل می کند و از ویژگی های کامل 360 درجه مفصل مانند شما در تعداد فزاینده ای از دوربین های بدون آینه. شخصا, من فکر می کنم این نوع از اشتباه به دلیل داشتن یک عقب صفحه نمایش است که می تواند تلنگر در اطراف باعث می شود آن را بسیار آسان تر به ساقه پرتره از خود یا vlog-سبک فیلم که به نظر می رسد مانند چیزی است که افرادی که ممکن است علاقه مند در Z5 می خواهید انجام دهید. هک با بسیاری از بچه ها به امید تبدیل شدن به تاریکی رقبا مانند سونی و دیگران در حال ساخت دوربین های دیجیتال به طور خاص طراحی شده برای پشتیبانی که وی لاگ زندگیاست که باعث می شود آن را احساس کمی عجیب و غریب است که نیکون واقعا این روند در آغوش نشده است.

تبلیغات

هنوز هم برای هر کسی که به دنبال یک راه ارزان تر برای رسیدن به یک فول فریم بدون آینه دوربین Z5 به نظر می رسد مانند یک مدعی شایسته به کانن EOS-RP. نیکون Z5 است که میله میله به فروش رفته و مدتی در ماه اوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>