The Wraith سزاوار به ذکر است که در میان نمادین ’80s, فرقه, فیلم,


An alien and his car. This is The Wraith.

بیگانه و ماشین خود را. این است که Wraith.
عکس: تمام تصاویر (Lionsgate)

یک قتل نوجوان زنده به عنوان یک انتقام رانده بیگانه که بر میدارد کردن اعضای باند که منجر به کشته شدن او در یک سری از کشنده مسابقه ماشین. که طرح اولیه از شبحهای 1986 فیلم نوشته شده و به کارگردانی مایک Marvin. من تا به حال یک فرد میل به آن در حال رشد است اما تا به حال تماشا از ابتدا در چند دهه. با توجه به آن را در حال حاضر رایگان در یوتیوب, من تصمیم گرفتم آن را به دیگری بروید. من خوشحالم.

تبلیغات

چه بزرگ در مورد شبح است هنگامی که شما در گذشته گفت: طرح این لیزر متمرکز و مستقیمرو به جلو است. این فیلم در مورد یک بیگانه با فوق العاده ماشین سرد که در مسابقه اعضای باند به منظور به آنها را بکشند. دوره. چارلی شین در نقش بیگانه, “جیک” که مرتب کردن بر اساس به نظر می رسد مانند جیمی آریزونا نوجوان بود که قتل توسط یک باند از آنجا که رهبر باند است که با وسواس جیمی دختر Keri (Twin Peaks’ کون Fenn).

تبلیغات

جیمی قتل هرگز حل شد و این فیلم باز می شود با چهار توپ مرموز نور از آمدن به زمین به اصلاحات به عنوان یک بودن در یک موتور سیکلت ساز و برگ که درایو یک بیگانه به دنبال ماشین. وجود دارد هرگز یک توضیح و یا حتی یک اشاره در مورد اینکه چرا هر یک از این اتفاق می افتد. چرا جیمی (این “جیک” بیگانه که همه از جیمی خاطرات) احیا شده است در اینجا و در حال حاضر ؟ همچنین چگونه این بیگانه تقریب از او (آن را یک کپی دقیق و ذهن شما—tاو واقعی جیمی است که توسط یکی دیگر بازیگر) را انتخاب کنید مانند یک میدان شکل انتقام به عنوان فردی ماشین مسابقه ؟ ما هرگز پیدا کردن.

وجود دارد سوال دیگر بیش از حد اما صادقانه است ؟ ما هرگز مراقبت. که در بخش بزرگی چون رهبر این باند و اولیه قاتل Packard (Nick Cassavetes)است به طوری فوق العاده بد. مانند تکان دهنده بد. برای شروع او و باند او کشتن جیمی به سادگی برای بودن با Keri. در حال حاضر او از نظر جسمی و روانی سوء استفاده او حتی اگر او را دوست ندارد و یا حتی مانند او. او را هل می دهد خود را در اطراف بیت مردم تا دزد اتومبیل خود را…او یک قطعه واقعی از انسان زباله.

Nick Cassavetes is truly evil in The Wraith.

Nick Cassavetes واقعا بد در این Wraith.

وقتی که جیک به صورت تصادفی به شهر می آید مرموز جدید ماشین شروع به نشان دادن بیش از حد. (این یک تغییر دوج M4S توربو رهگیر از آنجا که شما در حال رفتن به آن را گوگل پس از تماشای.) ماشین—با نام مستعار “شبح”—که ما فرض است که رانده شده توسط جیک اما در واقع نه تایید تا پایان شروع مسابقه هر عضو از Packard باند یکی توسط یک. او نه تنها برنده مسابقه اما نیروهای اعضای باند به خشونت وحشیانه, ماشین, تصادفات منجر به مرگ آنها. این ساختار کمی مانند یک بازی ویدئویی بسیاری از تکرار منجر به big boss. در طول راه جیک شروع به سقوط Keri, Randy Quaid میآید تا به عنوان یک اضافی کلانتر در تلاش برای حل این مورد و همه چیز به سرعت تشدید شود. قبل از اینکه شما می دانید آن را tاو Wraith در مقابل Packard و ما شرط می بندم شما می توانید حدس بزنید که چگونه است که معلوم است.

تبلیغات

در این نقطه, آن مهم است به ذکر است که این Wraith بیش از چند مشکل. این فیلم توهین آمیز حتی برای 1986 در دست زدن به آن از فقط در مورد همه چیز: تمایلات جنسی, جنس شما نام آن را. آن نیاز به مخاطبان و شخصیت های به طور منظم ایجاد جهش بزرگ در منطق و یا توسعه و به لحاظ محتوا آن را در مورد عمیق به عنوان یک kiddie استخر. اگر شما می توانید ببخش کسانی که نقص در آن می تواند بسیار لذت بخش به تماشای.

تبلیغات

این واقعیت است که این Wraith هرگز در طلب آن به هر چیزی به غیر از یک بیگانه با کشتن مردمان بد می دهد و آن را بی تردید جذابیت. شما نمی تواند کمک کند اما پیچیده در داستان سرایی فوق العاده تنگ و propulsive طبیعت از روایت است. ’80s در موسیقی متن فیلم و مونتاژهای از نوجوانان برگرداندن همبرگر و رفتن به دریاچه قشنگ و فوق العاده است. کاساوتیس (که چندین سال بعد کارگردانی نوت بوک) به مطلق masterclass در بد ’80s, شرارت, به نقطه ای که شما نفرت داشتن او خیلی شما عملا التماس او را به آنچه در آینده برای او. Clint Howard, به عنوان Packard را درس خوان وابسته است به عنوان خوب به عنوان او تا به حال شده استو مسابقه صحنه ها قوی و شدید است. [توجه داشته باشید: این فیلم در واقع اختصاص داده شده به یک تصویربردار بروس اینگرام که در طول تولید در طول فیلمبرداری از یکی از stunts.]

Hey, you look oddly similar to my boyfriend, who was murdered while I was in the room.

با سلام به شما نگاه عجیب شبیه به من دوست پسر به قتل رسید در حالی که من در اتاق.

تبلیغات

هر چند چارلی شین است این فیلم top-صورتحساب بازیگر این احساس عجیب و غریب خواستار شبح چارلی شین در فیلم به سادگی به خاطر او نیست در آن که بسیار است. او شخصیت اصلی, مطمئن, اما برای بسیاری از داستان که شخصیت است که در یک دست کت و شلوار با یک کلاه بر روی و یا در داخل یک ماشین. شانس هستند آن را به ندرت در واقع او. واقعا شخصیت اصلی است کاساوتیس’ Packard و من فکر می کنم که فیلم بزرگترین مشکل است.

در نظریه نسبی کیفیت شبح باید سمت راست وجود دارد با فرقه مانند فیلم The Last Starfighter, کاشفان یا دشمن معدن. و در عین حال آن را به ندرت می شود و علت آن. من می خواهم در واقع سرمایه گذاری برای حدس می زنم که اگر از شما خواسته اکثر مردم اگر آنها شنیده The Wraithآنها نیست. بنابراین چرا ؟ چرا این فیلم را فراموش کرده اید زمانی که آن را فقط به عنوان خوب به عنوان بسیاری از of معاصران خود را? من معتقدم که دلیل این فیلم ذاتا معنی. این یک فیلم رانده شده توسط مردانگی چرخ دنده و گریس. هیچ کس به خوبی درمان. درست اصلی شخصیت روانی كرديد. وجود دارد بسیار کمی قلب به آن حداقل تا پایان. حتی “پسر خوب” جیک است که تنها وجود دارد برای کشتن یک دسته از مردم است. بنابراین در حالی که تماشای آن قطعا جذاب آن شما را ترک نمی کند با بسیاری از خاطرات ماندگار و یا احساسات. که احتمالا به همین دلیل تاریخ تا حد زیادی آن را فراموش کرده و آن زمان من تقریبا 30 سال دیگر عکاسی را.

تبلیغات

من خوشحالم که من هر چند. The Wraith هرگز در طلب آن به بیش از آنچه در آن است: sci-fi مسابقه انتقام داستان و در است که هدف آن موفق است. وجود ندارد قافیه یا دلیل برای این و آن نیست برنده میخوام هر محبوبیت مسابقات, اما آن را نگه می دارد شما علاقه مند و سرگرم با این وجود.

Sherilyn Fenn in The Wraith. Hell yes.

کون Fenn در این Wraith. جهنم بله.

تبلیغات

افکار تصادفی

  • کون Fenn. اجازه دهید من دوباره آن را می گویند: کون. Fenn. اول از همه زمانی که من فکر می کنم من له در ’80s, کون Fenn در این Wraith است سمت راست وجود دارد. فقط خیره کننده. این مایه تاسف است که حتی اگر او را در مرکز تمام فیلم های او نوشته شده است به طوری منفعل و نامنظم. او وجود دارد که او را دوست پسر به قتل رسید, اما آن را هرگز روشن چرا او نمی دانید و یا فکر می کنید Packard آن را انجام داد. سپس او فقط نگه می دارد رفتن همراه با او از ترس. بعد او با جیک می افتد و برای او تا به سرعت آن را کاملا باور. در نهایت او ایستاده تا برای خودش اما من کل شخصیت فقط ناامید کننده است. خوشبختانه Fenn است پس لعنت کاریزماتیک همه او را به انجام آن لبخند و به نوعی شما چرا همه این افراد با وسواس هستند ، منظورم این است که یک مرد را کشته و یکی دیگر می آید و به زندگی برای او! خوشبختانه بعد از آن در زندگی حرفه ای او در موفقیت های بیشتر با Twin Peaks و مانند چرا که او بهتر از شبح.
  • یکی از آخرین nitpick. بسیاری از چیزهایی که رفتن غیر قابل توضیح در این Wraithو بیشتر خوب هستند اما یکی که واقعا bugged من این بود که دولت از بدن مرده پس از اتومبیل wrecks. این فیلم صرف زمان کافی توضیح که زمانی که اعضای باند مرگ آتشین اتومبیل wrecks بدن بیرون آمدن صدمه ندیده ذخیره برای حذف از چشم خود را. و در عین حال این هرگز خاموش می پردازد در هر راه. این می افزاید: یک چیز عجیب و غریب به اتفاقات اما در نهایت آن را فقط یک frustratingly بی معنی جزئیات.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>