جهان را بیش از نیاز فانتزی Whoppers به رفع آن متان مشکل


We need fewer of these in the future.

ما نیاز به تعداد کمتری از این در آینده است.
عکس: جاستین سالیوان (گتی ایماژ)

برگر کینگ فقط راه اندازی یک کم متان گنده, ساخته شده با تغییر گاوها’ رژیم غذایی با یک سوپر انقباض غیر ارادی ماهیچه مبارزات انتخاباتی آگهی. آن را به معنای یک ثابت کوچک برای یک مشکل جدی: متان است در کوتاه مدت اثر حرارت 84 برابر قوی تر از دی اکسید کربن.

تبلیغات

اما نمی توان آن را تنها تلاش برای جلوگیری متان (آن را نیز کاملا ناکافی است که ما را در یک بیت). تحقیقات جدید دریافتند که انتشار جهانی رسیده اند تمام زمان بالا و کشاورزی—به خصوص حیوانات کشاورزی—تا حد زیادی به سرزنش. تحقیقات انجام شده توسط دانشگاه استنفورد جهانی کربن پروژه و انتشار در سیستم زمین, علم اطلاعات و تحقیقات محیط زیست نامه روز چهارشنبه در بر داشت جهانی سالانه تولید گازهای گلخانه ای متان افزایش 9 درصد از سال 2000 تا سال 2017.

از نظر پتانسیل گرمایش اضافی متان تولید گازهای گلخانه ای هستند شبیه به دو برابر کل انتشار دی اکسید کربن از آلمان یا فرانسه. بیش از نیمی از کسانی که تولید گازهای گلخانه ای آمده از فعالیت های انسانی از جمله صنعت سوخت فسیلی است که مسئول برای حدود یک سوم از anthropogenically تولید متان. ما نیاز به محدود کردن انتشار گاز متان از بخش نفت و گاز توسط ممنوعیت fracking و تدریجی سوخت های فسیلی. در روز چهارشنبه شاهد یک پیروزی در این جبهه پس از یک دادگاه سیلی پایین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد عقبگرد از متان و مقررات. حتی بزرگتر منبع انتشار گاز متان است, کشاورزی.

تبلیغات

از بزرگترین منابع کشاورزی متان تولید گازهای گلخانه ای است بالا بردن نشخوارکنندگان یک نوع از پستانداران است که شامل گاو و گوسفند. در ایالات متحده تولید گوشت گاو مسئول بیش از یک سوم از کشاورزی مربوط به تولید گازهای گلخانه ای و بیشتر از این از متان که گاو انتشار توسط آروغ زدن است.

آن را به تولید گازهای گلخانه ای از گاو burps که برگر کینگ می گوید آن را با هدف مقابله با کم متان گنده. این شرکت گفت: آن را کاهش می دهد یک گاو روزانه متان تاثیر در حدود 33% با اضافه کردن سنبل هندی به حیوانات رژیم غذایی. اما Jan Dutkiewicz یک همکار فوق دکترا در دانشگاه کونکوردیا و همکار مدعو در حیوانات قانون و سیاست برنامه در دانشگاه هاروارد گفت که رقم بسیار گمراه کننده و بر اساس تحقیقات انجام شده توسط رستوران با نام تجاری بین المللی, برگر کینگ شرکت مادر به عنوان مخالف به کارشناسی. علاوه بر این تحقیقات می گوید: 33% رقم در واقع امر تنها به سال های طولانی یا خیلی چاق کننده دوره زمانی که یک گاو گرفته شده است به یک feedlot به آماده شدن برای کشتار نیست تمام عمر خود را.

“که در واقع تنها یک بخشی از گاو زندگی” Dutkiewicz گفت Earther. “بنابراین اگر شما در حال کاهش انتشار گاز متان در طول تنها در این دوره 33 درصد … که به هیچ وجه نزدیک به عنوان مهم است که روغن مار.”

تبلیغات

مطالعات را در بر داشت که تغییر گاو رژیم غذایی می تواند به کاهش انتشار گاز متان به یک اندازه است. وجود شواهد که با اضافه کردن یک ترکیب شیمیایی به نام 3-nitrooxypropanol به خوراک دام را کاهش انتشار گاز متان در گوسفند و گاو تا 30٪. یک مطالعه نشان داد که تغذیه گاو جلبک می تواند حتی بزرگتر, تفاوت, کاهش متان آنها منتشر می کنند را تا 60%. هیچ یک از این گزینه ها ثابت شده است به کار در مقیاس بزرگ است اما بالقوه به آنها اعمال می شود به طور گسترده تر.

فراتر از گوشت گاو نیز وجود دارد هنوز هم از دیگر منابع عمده از متان جهان مزارع نیاز به تحت کنترل گرفتن. Kari Hamerschlag معاون مدیر دوستان زمین از برنامه غذایی گفت Earther که حدود یک چهارم از گاز متان تولید گازهای گلخانه ای از بخش آمده از برنج. موجودات میکروسکوپی که در شالیزارهای برنج تولید گازهای گلخانه ای به ویژه هنگامی که خاک آنها در آب گرفتگی و اب اشباع شده است. مطالعات نشان می دهد وجود دارد راه هایی برای مدیریت است کههر چند. در وسط فصل کاشت کشاورزان می تواند تخلیه آب در مزارع برنج به طوری که فقط آب می رسد ریشه و همچنین دانه برنج خشک شده و زمینه قبل از دریافت آنها آب گرفتگی.

تبلیغات

نیز وجود دارد برخی از شواهد که احیا کننده کشاورزی استراتژیک که مکان زندگی گیاهی به نزول انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش می دهد متان هر چند برخی از دانشمندان بر این باورند که نمی توان کوچک به دلیل آن نیاز به طور کامل بیش از حد زمین است. Hamerschlag گفت: بهترین راه برای سرعت بنیادی انتشار گاز متان است که مقید مزرعه یارانه ها با “اجرای خاک سالم شیوه که جدا کردن کربن است.”

شماره یک راه برای کاهش آلودگی متان است به کاهش چگونه بسیاری از گاوها ما تولید گوشت و فراورده های لبنی. جهان در حال حاضر در حدود سه برابر ظرفیت آن وقتی که می آید به تولید دام به هر حال. اگر یک گاو نیست مطرح شده برای مواد غذایی بدون متان ساطع می شود در وهله اول.

تبلیغات

“واقعا که ساده” گفت: Dutkiewicz.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de