ممکن است هیچ بتنی راه برای گفتن اگر شما در حال ایمنی بدن به coronavirus بدون در نظر گرفتن اگر شما آن را قرارداد یا نه, با توجه به بیانیه سازمان بهداشت جهانی (WHO) صادر شده و در روز جمعه.

در هفته های اخیر سرولوژی — یا آنتی بادی آزمون — رشد در محبوبیت در سراسر ایالات متحده به عنوان یک راه برای تست اگر یک nonsymptomatic COVID-19-بیمار مثبت توسعه ایمنی به بیماری با اندازه گیری برخی از پروتئین موجود در خون است.

بوده است وجود دارد انتظار می رود که شاید گله ایمنی به دست آمده است که اکثریت مردم در جامعه ممکن است توسعه آنتی بادی گفت:” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه. “من فکر می کنم به طور کلی شواهد اشاره شده است در برابر آن.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توصیه می شود پنج شنبه که شروع به کاهش محدودیت در پناهگاه در محل سفارشات و اجتماعی فاصله و همچنین به عنوان سطح شیب دار تا تلاش برای ارائه سرولوژی و دیگر مانند تست برای بیشتر آمریکایی ها در هفته های آینده. بر اساس که جمعه اعلام با توجه به پتانسیل ناکارآمدی آنتی بادی آزمایشاین تلاش ها با مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است بی معنی.

“این ممکن است مشکل را حل کند که دولت در حال تلاش برای حل” گفت: Ryan. “هیچ کس مطمئن است که آیا کسی که با آنتی بادی به طور کامل محافظت شده در برابر داشتن بیماری و یا در معرض بودن دوباره.”

COVID-19 Virus
CDC/Pexels

کاخ سفید بود بنا به گزارش ها در جریان این جنبه های منفی از تست سرولوژی در این هفته قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن یک فشار برای آنها روز بعد.

دکتر ماریا ون Kerkhove که رسمی و از آن بیماری های نوظهور واحد گفت: تنها وجود دارد نه اثبات به اندازه کافی برای نشان دادن که سرولوژی می تواند به یک “قابل تشخیص آنتی بادی واکنش” بر اساس یک مطالعه مقدماتی انجام شده در coronavirus بیماران در شانگهای. این به این معنی نیست که هر کسی که قادر به بازیابی از COVID-19 خواهد آمد از این بیماری با آنتی بادی های لازم برای مبارزه با آن را دوباره بدون موضوع — بر خلاف دیگر فصلی از نوع flus.

“در حال حاضر ما هیچ شواهدی وجود دارد که استفاده از یک تست سرولوژی می تواند نشان دهد که یک فرد مصون است و یا محافظت از عفونت مجدد” گفت: Kerkhove.

وجود دارد بیش از 680,000 coronavirus موارد در ایالات متحده و 2.1 میلیون نفر در سراسر جهان است. تست این ویروس به آمار عمده رکود در چند هفته گذشته حتی به عنوان میزان عفونت شده است به طور پیوسته در حال افزایش است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت