The Walking Dead SDCC پنل سهام یک نگاه جدید در مگی-tastic ماجراجویی به


She just got a letter, wonder what it says.

او فقط یک حرف تعجب آنچه در آن می گوید.
تصویر: AMC

تریلر دیوانگییک محل خاص برای پیدا کردن جدیدترین تریلر برای فیلم و تلویزیون را نشان می دهد شما ولع مصرف.

که مدتها در انتظار بازگشت از مگی (Lauren Cohan) به مرده راه رفتن گرفته شده بیش از حد انتظار به عنوان فصل 10 قطع شده به دلیل از رمان coronavirus بیماری همه گیر. اما AMC داده است زیرچشمی نگاه کردن در آنچه که ما انتظار می رود که در نهایت اتفاق می افتد—و تاریخ زمانی که ما می توانیم انتظار آن است.

تبلیغات

AMC عرضه یک کلیپ جدید از تاخیر در فصل آخر 10 از مرده راه رفتن در پانل های خود را در San Diego Comic-Con. در این قسمت مجموعه ای بود برای آمدن در عجیب مسخره “برج” بالا بردن سهام و به مناسبت بازگشت از Cohan as Maggie یکی از بزرگترین شخصیت های از اوایل فصل از مرده راه رفتن. گذشته ما را ترک کردن او می خواهم جرأت به جامعه دیگری پس از شاهد پل blowup بود که ظاهرا منجر به کشته شدن ریک (آن را نداشت او را در گرفتن یک فیلم).

طول پانل showrunner آنجلا Kang همچنین نشان داد که در حالی که در فصل 11 به تعویق خواهد افتاد, آنها در حال گسترش فصل 10 توسط شش قسمت همه از آن خواهد شد در 2021.

تبلیغات

در اینجا کلیپ جدید از آخر که هوا اکتبر 4.

به عنوان شما می توانید در کلیپ پدر گابریل است که منجر به ایستادگی در برابر بتا ارتش از زامبی در راه حمله به قهرمانان ما. او ارائه می دهد تا یک کمی الهام بخش سخنرانی به بچه ها که فقط اتفاق می افتد به بازگشت مگی که بسیاری از اخبار به هضم. متاسفانه شانس به نظر می رسد بیش از یک کمی انباشته در برابر همه. که تعداد زیادی از زامبی.

دوباره آخر فصل خواهد شد و در حال حاضر هوا به عنوان یک آخر ویژه 4 اکتبر همان روز را به عنوان نمایش جدید جهان فراتر از آن آغاز بکار. و برای کسانی که بدانم که آیا این پایان کار است برای ارواح-مبارزه با قهرمانان شما می توانید بقیه آسان: The Walking Dead در حال حاضر تمدید برای فصل 11.

در اینجا پنل کامل.

به روز رسانی 7/24/20 4:25 بعد از ظهر: ما اضافه شده اطلاعات در مورد تمدید فصل 10 به عنوان ما همچنان به تماشای پنل به عنوان به خوبی به عنوان منsolated کلیپ.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>