Illustration for article titled The US Lost More Than 100,000 Clean Energy Jobs in March Alone

عکس: گتی

پس از coronavirus شروع به خزش در سراسر آمریکا 17 میلیون نفر را برای ثبت بیکاری. و با پایان دادن به این بیماری همه گیر در چشم که تعداد پیش بینی شده است برای رفتن در راه است.

تبلیغات

گسترش رمان coronavirus را تحت تاثیر قرار است تقریبا در هر گوشه ای از اقتصاد آمریکا از جمله انرژی پاک در بخش. بیش از 106 ، 000 نفر مشغول به کار در این انرژی پاک در بخش شغل خود را از دست در ماه مارس به تنهایی با توجه به تجزیه و تحلیل از وزارت کار داده های تولید شده توسط انرژی پاک طرفداران و محققان در محیطی کارآفرینان آمریکایی شورای انرژی های تجدید پذیر E4TheFuture و BW پژوهش است.

که حدود سه برابر نرخ از دست دادن شغل در اقتصاد آمریکا به عنوان منعکس بیکاری براده. بسیاری از کارگران به احتمال زیاد شغل از دست داده در دو هفته پس از. و در ماه های آینده این صنعت می تواند ریختن 15 درصد از نیروی کار خود را ترک نیم میلیون نفر بیکار در ماه ژوئن — مگر اینکه کاخ سفید و کنگره اقدام به زودی.

تبلیغات

این انرژی پاک در بخش که شامل انرژی های تجدید پذیر, انرژی, بهره وری و برقی و خودروهای هیبریدی شاغل بیش از 3.4 میلیون آمریکایی تا پایان 2019.

“مقایسه تنها در حدود 50000 نفر در صنعت ذغال سنگ در امریکا و در مورد 145,000 کار در استخراج نفت و گاز. “باب Keefe, مدیر اجرایی محیط زیست کارآفرینان به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه. “تصور کنید که چگونه به سرعت کاخ سفید خواهد بود در حال حرکت در مورد 50,000 زغال سنگ کارگران و همه کسانی که نفت کارگران به طور ناگهانی از کار.”

این کار ضرر و زیان در انرژی پاک در حال حاضر یک مسئله بزرگ است اما از دست دادن 500,000 انرژی پاک کارگران فاجعه بار خواهد بود برای رشد صنایع که یک گزارش جداگانه منتشر شده توسط کارآفرینان زیست محیطی در روز چهارشنبه نشان می دهد اضافه شده بیش از 70 ، 000 شغل برای نیروی کار خود را در سال 2019. بخش رشد 10.4 درصد پس 2015, با توجه به وزارت کار شده است و در حال رشد سریع تر از اقتصاد آمریکا در پنج سال اخیر.

تبلیغات

دو سوم از انرژی پاک مشاغل از دست داد تا کنون در بهره وری انرژی بخش. برخی از 70,000 برق و تکنسین و کارگران ساختمانی که, نصب, تهویه مطبوع, گرمایش, لوله کشی و لوازم کارآمد در میان سنگین ترین زیان کار. باد و انرژی خورشیدی بخش نیز از دست داده و بیش از 16000 شغل از دست داده و برقی و هیبریدی در صنعت خودرو از دست 12,000 — و که حتی نمی عبارتند از: 20,000 کارگران furloughed تسلا. قبل از همه گیر آمار اداره آمار نیروی کار پیش بینی شده است که نصب خورشیدی و توربین بادی تکنسین های سرویس شد رفتن به دو سریعترین رشد مشاغل در آمریکا در ده سال آینده.

تا کنون فدرال قانونگذاران نیست اولویت بندی این صنایع در تهیه covid-19 محرک بسته است. اما با بیشتر محرک صورتحساب به احتمال زیاد آمدن, آن را خیلی دیر است.

تبلیغات

“قانونگذاران ندارد و به نظاره نشست و به تماشای انرژی پاک و فرو ریختن آن 3.4 میلیون نفر از کارگران رنج می برند” Keefe نوشت: در یک پست وبلاگ. “آنها باید با توجه به علائم هشدار دهنده و سرعت و قاطعانه عمل با سیاست های است که می تواند جلوگیری از ضرر و زیان است.”

در یک نامه به رهبران در کاپیتول هیل Keefe سازمان ارائه یک لیست طولانی از سیاست توصیه برای کمک به این بخش است. برای یک کنگره و کاخ سفید می تواند گسترش پنجره به درخواست برای مشوق های مالیاتی برای پروژه های انرژی تجدیدپذیر.

تبلیغات

“این مهلت اعمال نمی به نقد انگیزه برای دیگر اشکال انرژی برای سوخت های فسیلی گفت:” Keefe. “اما تجدید اعتبار مالیاتی باید بسیار محدود جدول زمانی و باید تکمیل شود به سرعت و یا آنها از دست دادن صلاحیت به اعتبار و تضعیف کل مدل مالی. بنابراین ما به دنبال تمدید جدول زمانی است.”

کنگره نیز می تواند در افزایش سرمایه گذاری در بخش انرژی را Weatherization کمک برنامه فراهم می کند که کمک های مالی برای ارتقاء بهره وری انرژی در خانواده های کم درآمد. فدرال و قانونگذاران دولت حتی می تواند بریزید بودجه به برنامه به جای دیزل-سوخت اتوبوس مدرسه با آنهایی که برق و weatherize ساختمان مدرسه به خصوص اگر آنها باقی می ماند بسته به علت همه گیر.

تبلیغات

“چیزی وجود دارد مانند 98,000 مدارس در سراسر کشور ما که در حال نشستن خالی و آنها احتمالا خواهد بود و تا ماه سپتامبر گفت:” Keefe. “چرا ما نمی توانیم دریافت انرژی بهره وری کارگران در آن ساختمان ها زودتر از بعد؟”

این طرح می تواند نه تنها ایجاد شغل. تو همچنین می تواند ذخیره شهرداری پول به دلیل انتقال به انرژی های تجدید پذیر می تواند هزینه های به عنوان می تواند بهره وری. که می تواند مفید باشد به شهرها و ایالات متحده است که باید به تعادل بودجه خود را به عنوان به خوبی به عنوان افراد در تلاش برای پایان می رسد دیدار به عنوان coronavirus ویران کردن در اقتصاد است.

تبلیغات

“نه تنها ما باید از این فرصت برای محافظت از مشاغل در بهره وری انرژی و انرژی های پاک در بخش اما ما این فرصت را به واقعا استفاده از بهره وری انرژی به عنوان یک فرصت برای ارائه کمک به کسب و کار و مالکان که در حال مبارزه از طریق چالش های همه گیر” گفت: تینا بنت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت CMC خدمات انرژی در این تماس را فشار دهید.

البته حرکت به سمت انرژی های تجدید پذیر نیست و فقط یک راه برای ایجاد شغل و صرفه جویی در پول. آینده کشور ما و سیاره بستگی دارد ما در حال دور شدن از سوخت های فسیلی در حال حاضر.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو