انگلستان اجازه شرکت های رسانه ای مانند برادران وارنر و Netflix برای از سرگیری فیلم و تلویزیون تولید


Henry Cavill as The Witcher.

هنری Waters به عنوان Witcher.
تصویر: Netflix

محصولات بزرگ مانند بتمن ممکن است سر فیلمبرداری در بریتانیا هر چه زودتر به جای بعد.

تبلیغات

همانطور که در گزارش امروز توسط گاردینبریتانیا امضا کرده است در دستورالعمل جدید که اجازه می دهد فیلم و تلویزیون تولید در کشور به از سرگیری حتی در میان تهدید مداوم همه گیر ناشی از رمان coronavirus. دستورالعمل پیش نویس انگلیسی فیلم کمیسیون و موسسه فیلم بریتانیا شد توافق و امضا شده در توسط انگلستان اداره فرهنگ رسانه و ورزش Publis سلامت انگلستان و بهداشت و ایمنی اجرایی. این دستورالعمل شامل مقررات برای “فیزیکی, فاصله, ایمنی, آموزش و دما آزمون” با توجه به نگهبان. در اوایل این ماه مهلت به بیرون درز در پیشرفت پیش نویس این سند را که مورد نیاز شامل coronavirus آموزش ایمنی برای تمام خدمه مشخص covid-19 نظارت خدمه دو متر اجتماعی فاصله مورد نیاز و دو بار روزانه متوسط چک در کنار قبل از شلیک نمایش درمانی در کنار مقررات برای quarantining خارج از کشور, بازیگران و خدمه و ممنوعیت جمعی آماده سازی مواد غذایی. این جزئیات ممکن است تغییر از انتشار آن پیش نویس است.

با این راهنماهای در جای بازیکنان اصلی در حال حاضر قادر به ایجاد طرح های خود را برای از سرگیری فیلمبرداری در بریتانیا است. این شامل برادران وارنر که آغاز شده بود فیلمبرداری بتمن و سوم فوق العاده جانوران فیلم وقتی همه گیر آمار در کنار دیزنی پری دریایی live-action بازسازی و Netflix بکشد The Witcher است که در حال پیشرفت در فیلمبرداری فصل دوم خود را. اگر شرکت های بریتانیا در ارائه این خواهد بود که برای اولین بار عمده سرگیری تولید فیلم از اواسط ماه مارس زمانی که تقریبا همه چیز تعطیل به عنوان coronavirus در سراسر جهان ارسال بسیاری از کشورها به مستندات که بسیاری از آنها در حال انجام است.

تبلیغات

به عنوان نگهبان, یادداشت ها, بریتانیا, بزرگ, بزرگ پول برای این فیلم کسب و کار با یک رکورد £3.6 میلیارد دلار صرف شده در سال گذشته (حدود 4.4 میلیارد دلار) در این کشور که اکثر آنها رفت و به بزرگ بودجه فیلم های پرفروش, فیلم و تلویزیون را نشان می دهد. این یقین است که این شرکت ها می خواهند به کسانی که در حال انجام سرمایه گذاری ارزشمند و از سرگیری تولید به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. یکی فقط امیدوار است که این دستورالعمل ها به اندازه کافی به آن را امن برای انجام این کار.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>