فوق العاده خنک ‘تتریس اثر موسیقی متن فیلم در حال حاضر در دسترس برای جریان

Tetris Effect

Engadget

هیپنوتیزم chillwave موسیقی متن فیلم از تتریس اثر در حال حاضر در دسترس برای جریان آهنگساز Hydelic اعلام کرد در PlayStation Blog. ذن موسیقی می تواند جریان به صورت رایگان در BandCamp و همچنین می توان در Spotify موسیقی یوتیوب و آمازون است.

پس از اینکه اعلام کرد به روی صحنه در E3 2018, تتریس اثر منتشر شد به عنوان یک پلی استیشن 4 منحصر به فرد در نوامبر 2018 قبل از آمدن به کامپیوتر در جولای 2019. فقط بیش از یک هفته پیش از این بازی نیز در دسترس قرار گرفت در Oculus تلاش. سازندگان تتریس اثر در نظر گرفته شده برای آن را به بازیکنان “در یک سفر از طریق ذهن خود آگاهی و احساسات” Hydelic نوشت.

تتریس اثرمانند افسانه ای اصلی تتریس بر این اساس بود که می تواند بازیکنان را به یک “جریان دولت:” یک دوره از غلظت های بزرگ که در آن حواس او را پرت ذوب و شما را تبدیل به طور کامل جذب می شود در این کار در دست است.” محققان اندازه گیری مزایای روانی از جریان دولت و از تتریسبه طور خاص. یک مطالعه از دانشگاه آکسفورد و موسسه کارولینسکا در سوئد دریافتند که بازی تتریس پس از یک رویداد آسیب زا می تواند ایجاد یک تجزیهای دولت است که می تواند کمک به جلوگیری از شکل گیری خاطرات است که می تواند منجر به PTSD.

تتریس اثر یو پی اس حول و حوش در جریان دولت با ایجاد یک synthesia موسیقی انیمیشن و گیم پلی. Hydelic به نظر می رسید به نگه داشتن این در ذهن او متشکل از موسیقی متن فیلم. “من مجموعه ای از تم برای صدا و موسیقی به عنوان عناصر که خود را افزایش همهجانبه تجربه و یا آرام آرام و آرامش شما,” او گفت:. شاید تتریس اثر موسیقی است فقط آنچه را که دکتر دستور داد برای این مملو از استرس بار.

در این مقاله: تتریس تتریس اثر, موسیقی, موسیقی متن فیلم, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>