راهنمای نهایی برای مارول مرد عنکبوتی: مبارزه مناسب و مدها

مبارزه با بچه ها بد است که بخشی از کار به صورت محله دوستانه شما مرد عنکبوتی. در نقش مورد علاقه ما وب-slinging ابرقهرمان به شما می دهد دسترسی به تمام Spidey سرد قدرت از جمله در حال اجرا بر روی دیوار اجتناب از ورودی خطر و مشت زدن heck از اراذل و اوباش و همچنین طیف وسیعی از عنکبوت با مضمون ابزارهای بافته شده برای بالا و مصرف پایین جرم و جنایت است.

نکته این است که تمام کسانی که اسباب بازی های مختلف حرکت spider-لباس و کت و شلوار مدها می تواند کمی گیج کننده است و بسیاری از آنها در حال تنظیم برای برخی از موقعیت ها و نه برای دیگران. در اینجا مختصر و مفید از همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد استفاده از مرد عنکبوتی به بیشترین و تجهیز خود را برای پیروزی در برابر نیروهای شر.

کامل Spider-Man پوشش

به طور کلی مرد عنکبوتی مبارزه با راهنمایی

مبارزه با همه چیز در مورد اجتناب از آسیب

marvel's spider-man combat suit mod guide avoid damage dodge

مرد عنکبوتی فوق العاده-صفحه شخص که می تواند بسیاری از مجازات اما بر خلاف بیشتر رویین تن قهرمانان او اغلب فقط یک پسر با برخی از سرد عنکبوت توانایی های خود. این بدان معناست که او را به شدت مستعد ابتلا به پانچ smacked و ضربه حتی در سطح پایین جنایتکاران او برخورد در اطراف نیویورک است. خود را مهم ترین ماموریت در هر مبارزه به عنوان مرد عنکبوتی است که اجتناب از آسیب به دلیل آن را بسیار آسان به ناگهان خودتان را آغشته در پیاده رو مانند یک حشره (یا عنکبوتیان).

در هر مبارزه تمرکز اصلی شما باید بر روی Spider-Sense شاخص است که کمک می کند تا Spidey طفره رفتن حملات. شما همچنین می خواهید به سرمایه گذاری در کامل طفره رفتن مهارت به عنوان اوایل به عنوان شما می توانید. انجام کاملا به پایان رسیده dodges به شما یک زمان کمی-کاهش اثر است که مفید برای اندازه تا میدان جنگ به علاوه کامل دوج نیز به شما می دهد تمرکز — که شما نیاز به درمان Spider-Man و اجرای Finishers.

نگه داشتن آن هوایی

marvel's spider-man combat suit mod guide keep it aerial

مرد عنکبوتی بزرگترین دارایی است که توانایی های خود را به اکروبات گرفتن مبارزه به مکان دشمنان خود را نمی تواند رسیدن به. که بدان معنی است که برای بسیاری از بازی شما می خواهید به سعی کنید به نگه داشتن مبارزه با دشمنان خود را در هوا توسط uppercutting دستکاری نوسان-لگد زدن و پرتاب آنها را در اطراف که در آن افراد خود را نمی توانید دریافت کنید. هنگامی که شما در هوا مبارزه شما افزایش تمرکز دستاوردهای, و وجود دارد, مهارت های شما می توانید باز کنید که باعث شود شما به انجام افزایش آسیب بیش از حد. هر زمان که ممکن است در هوا مبارزه برای جلوگیری از آسیب.

بداهه نوازی!

marvel's spider-man combat suit mod guide improvise

در هر مبارزه و در هر محیط وجود دارد تن از چیزهایی که در اطراف Spidey که او می تواند در نبرد. Throwable اشیاء همه جا هستند و شما می توانید آنها را به عقب کشیدن دشمنان که در حال بسته شدن در هنگامی که شما خرید مهارت های مناسب. شما می توانید تقریبا بلافاصله برخی از دشمنان را از مبارزه فقط توسط پوشش آنها را با مرشد و لگد آنها را به نزدیک دیوار یا اشیاء. شما همچنین می توانید پایین کشیدن داربست در مبارزه و در خفا به دست کشیدن از دشمنان متعدد در یک بار. و مشت زدن مردم در خارج از ساختمان است که هر دو خنده دار و بسیار مفید برای تنک کردن دشمن شماره.

آیا فقط پانچ راه خود را از طریق مبارزه هر چند استفاده از جهان اطراف شما. آیا ماندن در یک مکان فکر می کنم به صورت عمودی و با استفاده از محیط به نفع خود برای بدست آوردن بهترین از دشمنان خود و جلوگیری از آسیب.

برو آجیل اسباب بازی

marvel's spider-man combat suit mod guide gadgets

Spidey یک تن از اسباب بازی سرد که باز بیش از این دوره از بازی و چند شما می توانید ساخت خود را هنگامی که شما حق tokens. غافل نشوید و آنها را به استفاده از آنها. در کنسرت ابزارهای فوق العاده مفید است. یکی به خصوص سرگرم کننده دسته کوچک موسیقی جاز وب است که بمب را پوشش می دهد که در نزدیکی دشمنان در شبکه و تصادم بلستر که می فرستد دشمنان پرواز. شلیک یک ضربه مغزی در وب گردنی دشمنان و شما می توانید آنها را به دست کشیدن به دیوار چسبیده و آنها را به ساختار و فورا مصرف چندین بچه ها از این مبارزه است. خود را به ابزارهای بی شمار استفاده می کند تا آنها را فراموش نکنید.

سازمان دیده بان برای بدن زره پوش و سلاح های ویژه

marvel's spider-man combat suit mod guide armored enemies special weapons

برخی از دشمنان مانند سمور عوامل پوشیدن زره بدن است که باعث می شود آنها را بسیار سخت تر برای پایین آوردن و یا حمل سلاح است که اجازه می دهد آنها را برای منحرف کردن شبکه. شما نمی ممکن است قادر به وب سایت آن بچه ها اما شما می توانید برق آنها را با برق خود را مرشد و انداخته پشت نارنجک. سعی کنید به خلاص شدن از خطرناک ترین تهدیدات مانند شلاق دشمنان است که می تواند شما را از هوا. خیره کننده آنها می توانید آنها را آسان برای مقابله با سرعت.

این همه در مورد کت و شلوار

marvel's spider-man combat suit mod guide gadgets

شما می توانید با نشانه روی به روز رسانی خود را, اسباب بازی, اما ارتقاء به عنکبوت خود را-کت و شلوار ممکن است مهم تر است. وجود دارد یک میزبان جدید مناسب شما می توانید خرید در مرد عنکبوتی و در حالی که لباس های خود را مهم نیست — آنها همه لوازم آرایشی و بهداشتی — با توجه به قدرت هایی که با آمدن آنها را واقعا انجام دهد. بسیاری از لباس های ویژه قابلیت تنظیم برای آن است که می تواند به شما لبه در جنگ و یا در موقعیت های دیگر. شما همچنین می توانید ترکیب و مطابقت لباس ها و توانایی هنگامی که شما آنها را قفل شما نیست گیر با استفاده از خفا با توجه به توانایی خود را.

شما می توانید با تجهیز به سه دست کت و شلوار مدها که شما باز با نشانه به عنوان به خوبی. اینها منفعل علاقمندان به این معنی که شما لازم نیست برای فعال کردن آنها را برای دریافت منافع خود را بر خلاف کت و شلوار قدرت. آنها دستی تعویض بازی انجام کارهایی مانند کاهش ورودی آسیب و یا ساخت مرد عنکبوتی سخت تر برای تشخیص در حالی که او stealthing. منافع خود را پشته بیش از حد, بنابراین اگر شما دو مدها برای کاهش آسیب شما دریافت می کنید دو بهره مند شوند. آنها ارزش تلاش برای باز کردن.

آخرین چیزی که شما نیاز به دانستن در مورد لباس کت و شلوار قدرت و کت و شلوار مدها است که شما می توانید آنها را در اطراف به معنای واقعی کلمه در هر زمان فقط ظاهر منو را باز کنید. داشتن کت و شلوار مناسب قدرت و مدها برای این وضعیت واقعا می تواند به شما کمک کند در نبرد.

مرد عنکبوتی نوع دشمن

به همان اندازه به عنوان مهم به عنوان یک وب سایت-slinging badass است آگاه بودن از حریف خود را. در اینجا یک راه سریع برای اعزام هر نوع.

عادی

فقط ضرب و شتم ‘اونا تا. نرمال دشمنان مطرح کمی به هیچ تهدید تا زمانی که شما به دنبال مبارزه با راهنمایی های بالا. سعی کنید برای جلوگیری از استفاده از هر گونه حرکت خاص و تبادل نظر در آنها را اگر شما می خواهید برای صرفه جویی در آن را برای دشمنان سخت تر).

دشمنان با سلاح

دشمنان است که باید سلاح ها کمی سخت تر است زیرا شما نمی توانید فقط آنها پانچ. آنها را مسدود پانچ و فشار شما را به ارائه مختصری دوم برای اراذل و اوباش در برخی از بازدید. دست کشیدن آنها را به درجه اول و سپس پرش به بالا به آنها پایان کردن. شما همچنین می توانید خلع سلاح آنها را با پرتاب سلاح خود را دور.

سپر

محافظ دشمنان نیز نمی خواهد به طور مستقیم بازدید مگر اینکه شما آنها را بی حس کردن. اول پانچ سپر سپس دایره را به اسلاید در زیر پاهای خود و زمین یک ضربه از پشت. در حال حاضر که آنها حیرت زده کرد, شما می توانید تمرکز تلاش خود را در مصرف آنها را و یا اگر شما باید دشمنان دیگر برای حضور در تکرار این روند دوباره.

شلاق

دشمنان با شلاق نمی آیند تا بعد در بازی آنها احتمالا خسته کننده ترین نوع است. تنها راه برای آنها را به طفره رفتن و مقابله با آن دشوار است اگر شما یک جمعیت از دشمنان swarming شما. بدتر این دشمنان می توانید از راه دور حمله و جلو شما را از هوا بنابراین شما همیشه باید از آنها آگاه باشد. استفاده از throwable اشیاء به بی حس کردن یک گروه بزرگ و سپس تمرکز بر روی دشمن با شلاق ، اگر همه چیز با شکست مواجه, شما می توانید از نزدیک و با استفاده از خود را که dodging مهارت های, اما این سختی که وجود دارد دشمنان دیگر در اطراف.

دیکتاتورها

وجود دارد چند راه برای رسیدگی به دیکتاتورها اما مهم نیست که چگونه شما رویکرد آنها شما نیاز به بی حس کردن آنها را قبل از هر یک از حملات خود را در زمین خواهد شد. اگر شما به سرعت آتش ارائه پنج عکس های خود را با وب slinger شما می توانید در چند بازدید. یک رویکرد بهتر است به استفاده از برق وب سایت و یا وب سایت بمب اسباب بازی به آنها را باز کنید و سپس در یک بازدید چند. همچنین, نگه داشتن یک چشم را برای آنها زمانی که آنها نزدیک به یک دیوار. بافته شده از یک حیوان به یک دیوار با یک وب سایت بمب را حداقل آنها را پشت خود را تا زمانی که شما می توانید مقابله با دیگر دشمنان است.

سمور عوامل

سمور عوامل مانند کمتر خسته کننده دیکتاتورها. شما نمی نیاز به بی حس کردن آنها را قبل از برخورد آسیب, اما با بزرگتر بهداشت استخر از استاندارد دشمنان آن می تواند احساس مانند آنها دیکتاتورها. اگر شما روبرو می شوند یک گروه بزرگ با استفاده از تصادم انفجار ابزار به سرعت حذف زره خود را ترک آنها را باز به بازدید.

Jetpack Sable عوامل

به عنوان اگر Sable عوامل نیست به اندازه کافی سخت نیز وجود دارد که عوامل با jetpacks. شما نیاز به رسیدگی به این دشمنان مانند شما می توانید یک دشمن در روح تاریک به این معنی که شما باید در خود بازدید و دریافت کردن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. دکمه مثلث برای پرواز بیش از یک jetpack Sable عامل در دو محکم مشت و سپس طفره رفتن و زمین است. شستشو و تکرار و آنها را در هیچ زمان.

برج

اگر چه نه از لحاظ فنی یک دشمن شما روبرو می شوند بیش از یک برجک در سراسر Spider-Man. آنها معمولا در بالای Sable کامیون و شما باید آنها را قبل از برخورد با هر گونه دشمنان بر روی زمین. دکمه L1 + R1 که سریع بالا می آید به گرفتن جان پناه و ارسال آن پرواز. شما همچنین می توانید آن را پرتاب به یک جمعیت از دشمنان.

بهترین مرد عنکبوتی کت و شلوار و وزارت دفاع combos

توانایی ترکیب و مطابقت با کت و شلوار قدرت با کت و شلوار های مختلف مدها معنی است که شما می توانید سفارشی مرد عنکبوتی را loadout برای مطابقت با هر وضعیت. برخی از مدها خوب هستند و تقریبا در هر وضعیت مانند آن است که کاهش آسیب است. شما همچنین می توانید پشته یک دسته از مد های مختلف با هم به loadouts بهتر مناسب برای شرایط خاص مثل گفتن رخنه را بر دشمنان بدون اینکه خال خال. در اینجا چند loadouts برای شرایط خاص شما را آمد در سراسر در این بازی است.

Stealthing

marvel's spider-man combat suit mod guide stealth loadout

اش انتخاب قطعی و بدیهی است وقتی که اب زیر کاه هر چند شما همچنین می توانید منافع قوی از نویر کت و شلوار اگر شما در حال پیدا کردن.

تاری پروژکتور (Stealth کت و شلوار قدرت): این ضروری است و در خفا قدرت بزرگ برای شرایط اضطراری و رخنه کردن در دشمنان. تاری پروژکتور ایجاد حباب در اطراف شما هنگامی که شما در حال stealthing و unalerted دشمنان نمی تواند از طریق آن را ببینید. شما می توانید آن را به چنگ دشمن شما نمی توانید به نظر می رسد به جدا شدن از یک گروه و یا به نگه داشتن شما را از گرفتن خال خال شما به عنوان حرکت به یک موقعیت جدید.

صدای سکوت (Noir کت و شلوار قدرت): مناسب و معقول در اوایل بازی جایگزین به تاری پروژکتور صدای سکوت قدرت. آن را نگه می دارد و دشمنان از تماس برای پشتیبان گیری. این به این معنی اگر شما کشف شما می توانید از دشمنان که به شما دیده می شود آن را آسان تر برای مقابله با بد و یا به عقب بر گردیم به حالت خفا.

Mods:

محدوده اسکنر: بسیار مفید برای pinging دشمنان در یک منطقه داده شده; سریعتر شما می توانید ارزیابی تهدیدات سریعتر شما می توانید مقابله با آنها و شما فرصت های بهتر برای مصرف آنها پایین سریع (توجه عمده در هنگام ضربه زدن Taskmasters خفا چالش ها).

سکوت گام: این mod می سازد آن را برای دشمنان به تشخیص شما هنگامی که شما خال خال. این ثانیه های اضافی می تواند به اندازه کافی به وب سایت خود را راه خروج از یک وضعیت مهم شود و یا پایین دشمن شما نمی دانم وجود دارد.

بیوگرافی اسکنر: هنگامی که شما اسکن دشمنان با بیوگرافی اسکنر آنها اقامت برجسته بر روی صفحه نمایش خود را که بسیار اطلاعات مفید به عنوان شما در حال پاکسازی یک دسته از بچه ها بدون خال خال است. شما قادر خواهید بود به نگه دارید از دیدن دشمنان از طریق دیوارها و ارزیابی سرعت اگر آنها امن به پایین یا نه.

کمک های اولیه

marvel's spider-man combat suit mod guide first aid loadout

اگر شما نیاز به بهداشت و درمان در عجله این loadout را اولویت بندی تمرکز و بهبود بیش از فقط در مورد هر چیز دیگری.

نبرد تمرکز (پیشرفته کت و شلوار قدرت) — کت و شلوار قدرت شما باز است و همچنین در میان بسیاری مفید است. آن را فعال کنید برای ایجاد تمرکز و سرعت که فوق العاده است برای زمانی که شما نیاز به درمان در پرواز است.

سپر دفاع (زره عنکبوتی – MK IV کت و شلوار قدرت) — یک جایگزین خوب برای نبرد تمرکز قدرت است که سپر دفاع که به شما می دهد یک منطقه حائل به درمان و فرار از دشمنان برای یک لحظه. آن را جذب تمام تماسهای ورودی و آسیب برای یک مقدار کوتاه از زمان.

Mods:

کمک های اولیه: این جامد mod آمپر تا چقدر شفا تمرکز به شما می دهد و آن را کامل جفت شدن با جنگ تمرکز می کنند. آن را بسیار مفید است.

حمایت از زندگی: به طور خودکار شما بهبود می یابد هنگامی که شما نزدیک به مرده از تمرکز.

جنبشی سلول های قدرت: افزایش تمرکز خود را تولید.

جنگ هوایی

marvel's spider-man combat suit mod guide aerial loadout

جاذبه کم (Spider-Man 2099 سیاه و سفید کت و شلوار قدرت) — کم جاذبه قدرت می کند دقیقا چه آن را مانند تلفن های موبایل: هنگامی که شما در حال مبارزه در هوا را کاهش جاذبه برای شما آن را آسان تر به نگه داشتن هوایی خود را combos رفتن و زنجیره ای آنها را با هم. سعی کنید آن را با اواخر علاوه بر عنکبوتی ابزار تعلیق ماتریس به دشمنان متعدد در هوا در یک بار.

Mods:

تخلیه سلول های قدرت: هنگامی که مبارزه در هوا شما در درجه اول شما بود که dodging گلوله. با استفاده از ترشحات سلول های قدرت به خودتان آسیب, افزایش, برای, هر, کامل, دوج, ساخت خود را در مبارزه با هوا و حتی مخرب تر است.

بالستیک درج: از آنجا که برخی از این گلوله ها در حال رفتن به ضربه شما بالستیک درج خواهد شد و کاهش آسیب.

Stormbolt تخلیه: یکی از آخرین مدها شما می توانید این Stormbolt تخلیه ایجاد الکتریسیته ساکن در مرد عنکبوتی زمانی که او دعوا در هوا و هنگامی که او حملات دشمنان بر روی زمین را تخلیه برق به بی حس کردن دیگران است. آن را ایده آل برای کسانی که بار زمانی که شما مجبور به بازگشت به زمین پس از خرد کردن یک دسته از baddies با حملات هوایی است.

شبکه

marvel's spider-man combat suit mod guide webs loadout

وب شکوفه (کلاسیک کت و شلوار قدرت) — کلاسیک عنکبوتی-کت و شلوار قدرت یک انفجار عظیم از شبکه است که می تواند یک دسته از دشمنان همه در یک بار آن را مناسب برای کسانی که در آن شرایط احساس می کند مانند شما در حال غرق شدن.

Mods:

نبرد با تکنولوژی: اگر شما در حال برنامه ریزی در رفتن آجیل با شبکه اول mod شما می توانید خرید نبرد با تکنولوژی است و یکی از بزرگ. آن را به شما می دهد تمرکز بیشتری برای ابزار خود را به فراز که جفت بزرگ با…

Scavenger: …روبنده وزارت دفاع که به شما می دهد ابزار اضافی cooldowns برای گرفتن بچه ها را با مانكن. که باید کمک به شما در ایجاد یک حلقه بازخورد به شما ضرب و شتم دشمنان با استفاده از ابزارهای به تمرکز به استفاده از مانكن به اسباب بازی.

Webbed مهاجم: یکی دیگر تمرکز-ژنراتور Webbed مهاجم وزارت دفاع به شما می دهد یک جایزه به تمرکز برای همه حملات وب سایت.

سوخت و ساز مبدل: یک جایگزین خوب اگر شما نیاز به یک سوخت و ساز مبدل می شود به شما برخی از ابزار پر کردن مجدد هنگامی که شما در حال گرفتن خسارت در مورد شما کم هزینه و تمرکز.

خیره کننده

marvel's spider-man combat suit mod guide stunning loadout

برقی پانچ (الکتریکی عایق کت و شلوار قدرت) — این قدرت کار می کند مانند برق شبکه به صورت مشت خود را تبدیل هر پانچ به یک ضربه خیره کننده است که می تواند زنجیره ای به دیگر دشمنان نزدیک. آن را بزرگ برای کنترل گروه از دشمنان و قرار دادن همه آنها را سریع پایین.

مسابقه تسلیحاتی (راز جنگ کت و شلوار قدرت) — این بی حس کردن قدرت ایجاد یک شوک است که سفر دور از مرد عنکبوتی به جای تکیه بر مشت خود را. آن را میآورد دشمنان, اما شاید مهم تر از آن را نیز غیر فعال سلاح های خود را, بنابراین شما نمی خواهد که برای مقابله با گرفتن شات های بسیار است.

Mods:

واکنشی لنز: شما می توانید با استفاده از دشمن نارنجک در برابر آنها را به اثر بزرگ است اما گاهی اوقات یکی خواهد شد در صورت خود را. واکنشی لنز نگه داشتن flashbangs از یک مشکل برای Spidey.

فرومغناطيس مهار: یک جایگزین خوب برای واکنشی لنز با همان ایده در هسته خود از این وزارت دفاع را کاهش می دهد چه مدت انرژی سلاح و نارنجک بی حس کردن شما برای زمانی که یکی از این نارنجک الکتریکی می رود قبل از اینکه شما قادر به پرتاب آن را در دشمنان.

شارژ مش بیرونی: این وزارت دفاع باعث می شود ما با توجه electrify کسی که لمس آن به شما سریع بی حس کردن بر روی هر دشمن که از طریق جرم خود را. فقط توجه داشته باشید از آن شما نیاز به زمان برای شارژ یک بار آن را در راه رسیدن به کسی.

Stormbolt تکهتکه: دریافت دشمنان خود را در هوا و به شما امکان ساخت یک اتهام است که شما سپس می توانید با استفاده از دشمنان بر روی زمین است. این مانند در اختیار داشتن یک شخصی اعتصاب رعد و برق و این بسیار عالی است.

ضد گلوله

marvel's spider-man combat suit mod guide bullet-proof loadout

ضد گلوله (زره عنکبوتی – MK II کت و شلوار قدرت) — به عنوان قدرت روشن می سازد تمام این کت و شلوار طراحی شده است برای جلوگیری از گلوله. این قدرت به طور خاص می تواند به جلوگیری از هر گونه و همه ورودی های بالستیک آسیب حتی که از تک تیر اندازها تا زمانی که شما کاملا می دانم که شما در مورد به ضربه استفاده از ضد گلوله.

تیتانیوم و آلیاژ صفحات (زره عنکبوتی – MK III کت و شلوار قدرت) — یک جایگزین برای MK II قدرت متوقف می شود که گلوله است MK III قدرت است که بازتاب آنها را در هر شاخه از آنها را در شما. مشکل در اینجا این است که تیرانداز از خفا دور نمی تواند منعکس شده است.

Mods:

بالستیک درج: کت و شلوار وزارت دفاع است که باعث کاهش خسارت وارده از گلوله های بسیار کلیدی برای نگه داشتن خود را از مرگ در پایان کسی تفنگ.

انفجار صفحات: آهسته تر کمی بیشتر تحریک نسخه از گلوله توسط راکت. به خصوص در اواخر بازی — بسیاری از بازیکنان آنها و انفجار بشقاب وزارت دفاع را در برخورد با کسانی که بچه ها کمتر کشنده است.

تهدید سنسور: حتی اگر شما بیشتر مقاوم در برابر گلوله, شما در حال رفتن به نیاز به طفره رفتن عکس. تهدید سنسور mod زمان را کند می کند و پس از موفقیت کامل جاخالی دادن به شما زمان را به پایین دشمنان خود را ارزیابی دوره بعد از عمل.

مستقیم beatdowns

marvel's spider-man combat suit mod guide beat down loadout

چهار آسیب (ترس خود را به کت و شلوار قدرت) — به نوبه خود بر این قدرت و شما له برخی از جمجمه (نه به معنای واقعی کلمه). قدرت می دهد Spidey یک افزایش بزرگ در آسیب, بنابراین اگر شما در حال رفتن به صورت مستقیم پانچ-در-این-صورت رویکرد این است که یکی از بزرگ.

آهن و اسلحه (آهن عنکبوتی کت و شلوار قدرت) — چهار عنکبوتی اسلحه که با آهن عنکبوتی کت و شلوار برای کنترل جمعیت است. آنها شلاق دشمنان و بد گویی کردن از آنها را در حالی که همچنین ساخت مرد عنکبوتی را تا فضای بیشتری در مبارزه بنابراین شما می توانید آمار از دورتر. نتیجه این است که شما در واقع تبدیل به یک توپ مخرب که بشکه را از طریق دشمنان.

تصادم اعتصاب (Spider-Man 2099 کت و شلوار سفید قدرت) — هر زمان به شما ضربه کسی که با این قدرت فعال آنها را به پرواز. اگر هیچ چیز دیگری, این خنده دار است.

بی امان خز (آخرین ایستاده کت و شلوار قدرت) — این قدرت باعث می شود حملات خود را unblockable حتی سپر بنابراین شما فقط می توانید پوند از طریق baddies با هیچ چیز شما را متوقف.

Mods:

ژل Padding: اگر شما در حال برنامه ریزی در حال مستقیم خروس جنگی این mod کمک خواهد کرد که شما اقامت در مبارزه دیگر با کاهش ورودی غوغا آسیب.

شارژ کامل خازن: هر چیزی که آسیب را افزایش می دهد شما را بکنید هنگامی که تپش بر دشمنان خوب است. این وزارت دفاع به شما می دهد یک آسیب پاداش هنگامی که شما در نزدیکی یا سلامت کامل به طوری که شما شروع یک مبارزه با حق است.

تخلیه سلول های قدرت: یکی دیگر از آسیب های تقویت کننده این یکی به شما می دهد یک کمی دلربایی از ساخت کامل dodges چرا که در حالی که شما ممکن است ظرف بسیاری از شما هنوز هم باید مطمئن شوید که برای جلوگیری از گرفتن آمار.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>