انگلستان حذف خواهد شد, Huawei تجهیزات از آن شبکه های 5G توسط 2027

The logo of Huawei is seen in Davos, Switzerland Januar 22, 2020. REUTERS/Arnd Wiegmann
Arnd Wiegmann / ایسنا

انگلستان نمی خواهند Huawei تجهیزات مخابراتی دیگر. الیور Dowden دولت بریتانیا را وزیر فرهنگ گفت: اپراتورهای تلفن همراه نباید خرید این شرکت 5G تجهیزات از دسامبر 31st, 2020. “هنگامی که تدابیر امنیتی لایحه است که, گذشت, از آن خواهد شد غیر قانونی برای آنها را به انجام,” او گفت: اعضای پارلمان در مجلس عوام.

اگر یک ارائه دهنده در حال حاضر به خریداری یا نصب Huawei سخت افزار باید آن را حذف از خود 5G شبکه قبل از پایان 2027. در یک مصاحبه مطبوعاتی دولت بریتانیا گفت که این تصمیم پس “جدید مشاوره” توسط National Cyber Security Centre.

در ژانویه بریتانیا گفت که “خطر بالا” فروشندگان از جمله Huawei اجازه داده می شود برای ساخت این کشور 5G شبکه ارائه آنها نیست “هسته” بخش هایی از آن است. واضح است که دولت به تغییر ذهن خود را. “5G خواهد بود تحول آفرین برای کشور ما اما تنها اگر ما اعتماد به نفس در امنیت و انعطاف پذیری زیرساخت های آن را بر ساخته شده است و” Dowden اضافه شده است.

اعلام امروز را پوشش می دهد 5G زیرساخت به طور خاص. انگلستان با استفاده Huawei تجهیزات مخابراتی برای برخی از زمان, اگر چه در هر دو تلفن همراه خود را و فیبر شبکه های پهن باند. BT که صاحب شبکه تلفن همراه اپراتور EE تایید کرد در ماه دسامبر سال 2018 است که آن را در حال حاضر شروع به از بین بردن Huawei تجهیزات آن از شبکه 4G. این روشن نیست که چه مقدار باقی می ماند و در این زمان و این که آیا دولت هیچ برنامه ای به طور کامل یاغی شرکت دنده در 3G و 4G مربوط به زیرساخت ها است.

دولت بریتانیا اشاره کرده که در آن می خواهم به آرامی فاز از Huawei حضور در این کشور الیاف پهن باند. آن را در حال حاضر “مشاوره” شبکه اپراتورها به “انتقال دور” از خرید جدید Huawei تجهیزات و در حال اجرا است یک مشاوره فنی برای تعیین چه بازه زمانی باید باشد. “ما انتظار داریم این دوره به بیش از دو سال” دولت بریتانیا گفت: در آزادی مطبوعات.

اعلام شرح زیر است دولت ایالات متحده تصمیم به ممنوعیت شرکت های آمریکایی از خرید تجهیزات مخابراتی با درک امنیت ملی در خطر است. بسیاری از سیاستمداران و کارشناسان امنیتی بر این باورند که هواوی یک راز است نظارت خودرو برای چینی ها در دولت — یک موقعیت این شرکت همواره تکذیب کرد — و در نتیجه غیرقابل اعتماد است.

بازار ایالات متحده کوتوله انگلستان در اندازه و نفوذ است. هنوز دست دوم بدون شک آسیب Huawei کسب و کار.

با توجه به اخبار آسمان لرد براون از Madingley انگلستان رئیس Huawei Technologies گفته این شرکت “در چند روز گذشته” که او را در ماه سپتامبر.

این است که در حال توسعه داستان. بیشتر به دنبال…

در این مقاله: huawei, امنیت, زنان بریتانیا, سیاست 5گرم 5گرم شبکه های, اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de