انگلستان اقدام به خرید 45 درصد سهام در شکست های ماهواره ای راه اندازی OneWeb

OneWeb پس از از دست دادن دسترسی به اتحادیه اروپا ماهواره ای-سیستم ناوبری گالیله با توجه به Br

توسط DOSTEMANSALAM در 14 تیر 1399
OneWeb internet satellite
OneWeb

پس از از دست دادن دسترسی به اتحادیه اروپا ماهواره ای-سیستم ناوبری گالیله با توجه به Brexit بریتانیا امیدوار است به جای آن با OneWeb ماهواره. یک دولت به رهبری کنسرسیوم برنده یک مزایده برای اینترنت ماهواره ای شرکت که پرونده فصل 11 ورشکستگی در ماه مارس آن را به عنوان به دنبال یک خریدار.

اگر ما دادگاه ورشکستگی تصویب این پیشنهاد در هفته آینده انگلستان و هند Bharti جهانی خواهد پرداخت 500 میلیون دلار برای یک سهم از حدود 45 درصد در هر. آنها می صندوق کامل راه اندازی مجدد از OneWeb عملیات این شرکت گفت. طلبکاران خواهد خود باقی مانده 10 درصد است. معامله انتظار می رود که نزدیک به پایان سال در انتظار تصویب قانونی.

دولت قبلا برنامه ریزی شده برای ساخت خود گالیله جایگزینی با کمک دیگر اعضای پنج چشم هوش داد — استرالیا و کانادا و نیوزیلند و ایالات متحده است. این پروژه را در خود نگه دارد در ماه مه فقط قبل از انتشار یک مطالعه امکان سنجی. هزینه برآورد شده بود افزایش یافته است و سپس به £5 میلیارد دلار (6.2 میلیارد دلار).

بریتانیا برنامه های ماهواره ای منجنیق در حال کار بر روی یک کاغذ سفید که غیر روحانی کردن یک روش با استفاده از OneWeb صورت فلکی برای sat-sav سیستم. برخی از کارشناسان پیشنهاد کرده اند که میزبانی یک GPS-سیستم سبک در OneWeb این ماهواره ها ممکن است قابل دوام.

برای یک چیز, صورت فلکی است که در مراتب پایین تر مدار (1,200 متر) از ماهواره ها به صورت عمده سیستم های تعیین موقعیت مانند گالیله و GPS (حدود 20000 کیلومتر). از اوایل 2019, OneWeb راه اندازی کرده است 79 از 650 برنامه ریزی شده 5G ماهواره به صورت اولیه آن صورت فلکی.

"اگر شما می خواهید به جای GPS برای درجه نظامی, سیستم های که در آن شما نیاز به رمزگذاری شده امن سیگنال های که دقیق به سانتیمتر, من مطمئن هستم که شما می توانید انجام دهید که در ماهواره های کوچک به عنوان OneWeb را" دانشگاه لستر فضای سیاست متخصص Dr Bleddyn بون گفت: نگهبان هفته گذشته است. "این درها یک تکنولوژی اثبات نشده به یک صورت فلکی است که طراحی شده است برای انجام کاری دیگر. این یک فن آوری و کسب و کار قمار است."

در ضمن Bharti صاحب سومین ارائه دهنده تلفن همراه در این سیاره در Bharti Airtel که بیش از 425 میلیون مشتریان. OneWeb می گوید این شرکت به آن کوتاه مدت تجاری فرصت "را از طریق حضور خود را در سراسر جنوب آسیا و جنوب صحرای آفریقا که در آن زمین مستلزم استفاده از ماهواره بر اساس اتصال."

در این مقاله: مبارزه با تروریسم در اروپا, اتحادیه اروپا, گالیله, oneweb, uk, بریتانیا, دولت ukgovernment ماهواره ای ناوبری satellitenavigation sat nav satnav bharti جهانی bhartiglobal bharti airtel, bhartiairtel, اخبار, دنده فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن