ایالات متحده در فضا نیروی از دست دادن یک علامت تجاری نبرد با Netflix فضایی نیروی


Illustration for article titled The U.S. Space Force Is Losing a Trademark Battle With Netflixs iSpace Force/i

عکس: ساموئل کروم-استخر (گتی ایماژ)

فضایی واقعی نیروی ممکن است پایین رفتن در شعله های آتش در برابر فضای داستانی نیروی: با توجه به خبرنگار هالیوودبه تازگی تاسیس شاخه نظامی به نظر می رسد به از دست دادن یک علامت تجاری نبرد با ش نمایش کمدی به همین نام است.

تبلیغات

Netflix بکشد “است outmaneuvered دولت ایالات متحده برای تضمین حقوق علامت تجاری به فضا نیروی’ در اروپا و استرالیا و مکزیک و در جای دیگر” با توجه به این خبرنگار در حالی که نیروی هوایی—که در آن فضا نیروی سازمان یافته است—به سادگی یک دستور نرم افزار stateside. این عمدتا دارای انشعابات برای merch. مصرف کنندگان نمی خواهد که مشکل تشخیص بین شاخه نظامی و فضایی نیروی وقتی که می آید به کدام یک ستاره استیو Carrell اما آنها ممکن است قادر است که فروش یک خط در فضا نیروی پیراهن.

ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر متکی بر یک “برای اولین بار به استفاده از” سیستم زمانی که تعیین حقوق و Netflix شده است ارسال علامت تجاری برنامه های کاربردی برای فضای نیروی در سراسر جهان از آنجا شروع 2019. از سوی دیگر نیروی هوایی ثبت علامت تجاری نرم افزار بر اساس قصد استفاده در مارس 2019, هر قانون و جرم و جنایتو فضای زور نمی تبدیل شدن به یک واقعی سازمان تا دسامبر 2019. اگر آن پایین می آید به یک نبرد قانونی این بدان معناست که Netflix بکشد ممکن است به راحتی قادر به نشان دادن آن را در واقع با استفاده از فضای Force نام تجاری برای اولین بار. (حتی اگر Netflix بکشد از دست داده مورد آن را متمم اول قانون اساسی حق ادامه فروش فضا نیروی merch در زمینه طنز و تقلید مسخره امیز.)

تبلیغات

با توجه به قانون و جرم و جنایت, این نمی تواند بی سابقه مبارزه قانونی. از سال 2007 زمانی که وزارت دفاع دستور تشکیل یک جدید کپی رایت و علامت تجاری رفت و به اثر تفنگداران دریایی ایالات متحده استفاده می شود علامت تجاری خود را به منظور سایت هایی مانند Zazzle, CafePress و Etsy یا جلوگیری از فروش کالا با USMC نام تجاری و یا فقط تحت قوانین خاص. سیاست خارجی نوشت: در سال 2013 است که به افزایش تمرکز بر نام تجاری اجازه داده بود که سرویس شاخه شروع به نورد در حق امتیاز و یا حتی راه اندازی خطوط لباس در همکاری با خرده فروشان.

“در این زمان ما آگاه هستند از هر علامت تجاری درگیری با داستانی برنامه فضایی نیروی تولید شده توسط Netflix” یک سخنگوی نیروی هوایی گفت: هالیوود. “ما مایل Netflix بکشد و نشان می دهد تولید کنندگان بهترین های خلاق خود را توصیف ملت ما جدیدترین شاخه نظامی است.”

این اختلاف ممکن است در نهایت آمدن به هیچ عنوان فضا زور نیست دقیقا شده است برنده برای Netflix بکشد تا کنون.

با توجه به گوجه فرنگی فاسد, فقط 40 درصد از 82 منتقدان به فصل اول خود را بررسی مثبت (و حتی بسیاری از کسانی که بررسی مثبت بود نه عالی). Blurbs شامل “تکان دهنده unfunny,” “بنابراین strange و بد درک و بد به پایان رسیده است که حتی Carell را avuncular bonhomie می توانید آن را ذخیره کنید” “قطعا کسل کنندهبه نقطه ای که طنز بوده است و حمل و نقل در جای دیگر” و “رقت انگیز ارائه تا zingers در رقابت های خویش و قوم پرستی و همکاران.”

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>