آمریکا تا به حال یک تعداد بی سابقه ای از مصرف بیش از حد مرگ و میر در سال گذشته


Tablets suspected to be fentanyl being examined at the Drug Enforcement Administration Northeast Regional Laboratory in New York last October.

قرص مشکوک به فنتانيل در حال بررسی در اداره مبارزه با مواد مخدر منطقه ای شمال شرق آزمایشگاهی در نیویورک در ماه اکتبر گذشته.
عکس: همین Emmert (گتی ایماژ)

این covid-19 همه گیر نیست و تنها بحران بهداشت عمومی ایالات متحده در حال حاضر در برخورد با دولت جدید آمار منتشر شده در این هفته نشان می دهد. در سال 2019 بودند تقریبا 71,000 و میر نسبت به مصرف بیش از حد مواد مخدر با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از بالاترین سالانه تعداد به تاریخ. و آن را دنبال خواهم در این سال خواهد بود حتی بدتر.

تبلیغات

این ارقام از موقت تعداد مرگ و مير داده های جمع آوری شده از تمام ایالات و مناطق و تجزيه و تحليل توسط CDC. هر چند CDC تلاش می کند به حساب شکاف در اطلاعات مانند گزارش تاخیر این امکان وجود دارد که تعداد دقیق ممکن است تغییر زمان نهایی تجزیه و تحلیل منتشر شده است. هنوز هم موقت داده ها در حال حاضر را پوشش می دهد تمام 12 ماه سال 2019 و بعید است به تغییر به طور قابل توجهی بین در حال حاضر و گزارش نهایی.

توسط CDC تعداد وجود دارد 70,980 مرگ و میر مرتبط با مواد مخدر مصرف بیش از حد کمی بالاتر از 70,237 مرگ و میر به طور رسمی ثبت شده در سال 2017, در حال حاضر بالا-آب خوانده شده را علامت. به عنوان با سال های گذشته اکثر این مرگ و میر درگیر مواد مخدر, با مواد مخدر مصنوعی مانند فنتانیل مربوط به برخی از 36,000 مرگ و میر (شایان ذکر است که مصرف بیش از حد مرگ و میر گاهی اوقات شامل بیش از یک دارو).

تبلیغات

2018 شاهد اندکی کاهش در مرگ و میر بیش از حد به اطراف 68,000 که مطرح امیدوار است که وضعیت کلی بود شروع به بهبود می بخشد. اما به نظر می رسد که این سود ممکن است گمراه کننده باشد. با توجه به سیاست مواد مخدر داد, یک سازمان غیر انتفاعی است که طرفداران برای استفاده بیشتر از آسیب-روش های کاهش مواد مخدر را در سیاست های این احتمال وجود دارد که تا سال 2020 نخواهد بود بهتر است با توجه به گسترده اثرات همه گیر است.

“در حالی که افزایش مصرف بیش از حد مرگ و میر در ایالات متحده در سال 2019 است ویرانگر آن است که در همه جای تعجب و دلیل وجود دارد به این باور است که این مرگ و میر همچنان به صعود در سال 2020 به عنوان یک نتیجه از covid-19 همه گیر است که افزایش انزوا و اختلال در عرضه مواد مخدر و کاهش دسترسی به کاهش آسیب و درمان پشتیبانی” گفت: شیلا Vakharia معاون مدیر بخش تحقیق و تعامل دانشگاهی برای DPA در بیانیه ای ارسال به Gizmodo.

در برخی از مناطق کشور وجود دارد که در حال حاضر شده است به گزارش بیشتر مصرف بیش از حد مرگ و میر در این بیماری همه گیر نسبت به سال های اخیر است. ارائه دهندگان از سرنگ استریل تبادل برنامه ها نیز گزارش شده نیاز به خاموش کردن و یا کاهش در دسترس بودن آنها در صورت همه گیر مربوط به مستندات. اگر شده اند وجود دارد تغییرات ساخته شده به طوری که مردم می توانند دسترسی آسان تر به داروها مانند متادون که برای کمک به درمان استفاده از مواد مخدر, اختلال طرفداران استدلال کرد که این سیاست ها به اندازه کافی نمی رویم و زور مردم را به هر دو خطر ابتلا به covid-19 بیرون رفتن در مکان های عمومی و یا در معرض خطر بدتر شدن خود را به اختلال مصرف مواد با ماندن در خانه.

تبلیغات

با توجه به Vakharia آن را ضروری تر از همیشه به پایین مسمومیت-پیشگیری از روش های است که ثابت شده است به کار “مانند نگه داشتن سست مقررات متادون و بوپرنورفين در محل اجازه می دهد مصرف بیش از حد پیشگیری سایت از نظر قانونی باز و تخصیص بودجه فدرال نسبت به سرنگ و نالوکسان دسترسی داشته باشید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de