مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را درک نمی کند Memes


Illustration for article titled The Trump Administration Doesnt Understand Memes

تصویر: نیک جونیور | YouTube (دیگر)

در طول یک کنفرانس مطبوعاتی جمعهکاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany تقبیح قرار است لغو از Nickelodeon محبوب بچه ها نشان می دهد PAW Patrol و در انجام این کار ثابت کرد که چرا خشم بیش اصطلاح انصراف از فرهنگ است که معمولا چیزی بیش از deflective مزخرف.

تبلیغات

او همچنین ثابت کرد که برگ برنده دولت است clueless وقتی که می آید به اینترنت, فرهنگ, اما ما در حال حاضر یک حدس در مورد که بعد از ماه گذشته عظیم پنهان ترول تلاش برای خرابکاری رئیس جمهور رالی.

روز جمعه دبیر مطبوعاتی گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “وحشت زده با انصراف از فرهنگ و انصراف از فرهنگ به طور خاص به عنوان آن مربوط به پلیس است.”

تبلیغات

“ما شاهد چند هفته پیش ‘Paw Patrol,’ کارتون نشان می دهد در مورد پلیس لغو شد, نشان می دهد ‘پلیس’ لغو شد ‘زنده PD’ لغو شد Lego متوقف فروش خود در شهر لگو ایستگاه پلیس این واقعا مایه تاسف است” او ادامه داد.

به عنوان آمده است انتظار می رود با هر گونه خبر بیرون آمدن از کاخ سفید این روزها که بیانیه نیست کاملا درست است. نه تنها Paw Patrol هنوز پخش در Nickelodeon است اما نیز وجود دارد هرگز هیچ گونه جدی مبارزه برای آن را خاموش بکشد هوا برای شروع با. آن همه یک الگوی رفتاری برانگیخته با لغو چند سری که به تصویر کشیدن خشونت های پلیس از جمله پلیس و زنده PD (McEnany که راست کردم حداقل) در پی اعتراضات بین المللی و تماس پلیس اصلاحات پس از جورج فلوید مرگ در دست مینیاپولیس پلیس در ماه مه.

پس از پنجه گشت کارتونی کودکان در مورد, متحرک, نوزادان انجام خدمات عمومی ارسال یک milquetoast عمومی بیانیه ای که به نام “سیاه صداها شنیده شود” در توییتر در ماه ژوئن کشیدن نشان می دهد سگ پلیس شخصیت به سرعت تبدیل شد اینترنت جدید سرگرمی های مورد علاقه. (نگاه ماه گیر در fishbowl از قرنطینه را ترک کرده اند و برخی از مردمی با مقدار زیادی از وقت آزاد باشه؟)

“Euthanize سگ پلیس” یک کاربر نوشت. یکی دیگر گفت: “همه سگها به بهشت رفتن به جز کلاس خائن در Paw Patrol.” تماس به “پال خواستار قطع بودجه دولت از Paw patrol” شروع به رفتن ویروسی همراه با کشت و پست های مشابه انعکاس همان هذلولی پاسخ به یک کاریکاتور در مورد توله سگ.

تبلیغات

برای هر کسی که مسلط به این نام تجاری خاص از طعنه که همیشه آنلاین جمعیت با استفاده از این پست به وضوح به عنوان خوانده شده به عنوان یک خیط و پیت کردن در ورید همان “خوردن غنی” و یا “مرگ در کشورهای مستقل مشترک المنافع تفاله.” متاسفانه بسیاری از مردم به خصوص محافظه کاران موفق به انتخاب کنید تا در شوخی است. پسر رئيس جمهور اریک ترامپ همراه با تگزاس, Senator Ted Cruz, چند جناح راست مجریان خبر و همراهان خود از سریع-به-خشم هواداران رفت و در توییتر به خشم بیش از این قرار است تماس برای نشان می دهد لغو که تنها عضو شورای نظارت مدت دو پایین و بیشتر متعهد به الگوی رفتاری.

تبلیغات

پس از McEnany parroted این نگرانی های بی اساس در روز جمعه نشان می دهد توییتر رسمی تا به حال به مذاکرات با یک بیانیه که تایید PAW Patrol لغو نیست. پلیس pup زندگی می کند برای دیدن یک روز دیگر (در حال حاضر…)

دبیر مطبوعاتی بیانیه در مورد لگو به همین fearmongering مزخرف: این شرکت نمی کشیدن آن پلیس های مرتبط با لگو, مجموعه, فروشگاه, قفسه, آن صادر شده و یک مهلت قانونی برای بازاریابی برای اقلام در آن “پلیس شهر” اسباب بازی مجموعه ای در پاسخ به مداوم نژادی عدالت تظاهرات.

تبلیغات

یک لگو سخنگوی تایید این جمعه گفت: در بیانیه ای به سی ان ان “ما نمی توقف فروش هر بازی لگو و هر گونه گزارش در غیر این صورت نادرست است.”

من را دریافت نمی اشتباه انصراف از فرهنگ نیست و بدون اشکالاتی است. تفاوت های ظریف مهم اغلب از دست داده زمانی که شما محدود به 280 شخصیت و آنلاین نفرت bandwagons نیست همیشه متناسب با شدت از اقدامات که باعث آنها را. اما نه بار از 10 بلندترین منتقدان انصراف از فرهنگ هستند یا: یک) متعصبی پرتاب اوقات تلخی در حال برگزار شد مسئول افتضاح رفتار برای یک بار; یا ب) مردمی عصبانی در اصطلاح “صحت سیاسی” که به دنبال شماره بعدی به خشم بیش از, مهم نیست اگر آن را واقعی یا فرضی.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im