واقعی بی سیم OnePlus جوانه, بازی برای 10 دقیقه با 10 دقیقه شارژ

وان پلاس اعلام کرد که اولین مجموعه از حقیقی های بی سیم earbuds به نام نه جای تعجب نیست که وان پلاس جوانه. در حالی که این شرکت بهترین و شناخته شده برای گوشی های هوشمند خود را در آن به مدت طولانی منتشر هدفون در همان زمان به عنوان یک دستگاه تلفن همراه. وان پلاس جوانه مستثنی هستند و پیوستن به شرکت وان پلاس, Nord گوشی در امروز راه اندازی roster.

بزرگ چه ویژگی در اینجا ؟ مثل آن گوشی های وان پلاس جوانه باید سریع شارژ. فقط 10 دقیقه شارژ مورد بازگشت 10 ساعت از مجموع پخش موسیقی است. با استفاده از این مورد را در باتری داخلی جوانه باید 30 ساعت استفاده در مجموع و به طور کامل شارژ از earbuds بازگشت هفت ساعت از پخش. این نیز روشن نیست که آیا شما می خواهید به استفاده از یک وان پلاس شارژر برای دریافت 10 دقیقه شارژ سریع به عنوان OnePlus تلفن های اختصاصی استفاده کنید سیستم شارژ.

وان پلاس جوانه های به اشتراک گذاری طراحی مشابه به اپل AirPods با کوتاه ساقه متصل به رانندگان که آیا استفاده از سیلیکون راهنمایی برای ایجاد یک sound-isolating مهر و موم. نگهداری می شوند در داخل یک تلنگر به بالا مورد استفاده است که می آید در یک رنگ روشن به رنگ آبی با زرد داخلی. وجود دارد زرد لهجه اطراف خارج از جوانه’ راننده واحد بیش از حد. دقیقا ظریف, اما آنها قطعا چشم گرفتن, اما, شما همچنین می توانید یک خرید ساده سفید و یا سیاه و سفید نسخه بیش از حد.

در داخل هر یک جوانه است 13.4 mm راننده و سه فعال میکروفن برای کاهش سر و صدای محیط در هنگام مکالمه, اما آنها نمی اضافه کردن هر نوع از لغو سر و صدا برای موسیقی است. وان پلاس اضافه کرده است bass boost ویژگی به علاوه جوانه پشتیبانی از Dolby Atmos اگر چه وجود دارد هیچ کلمه ای در کدک پشتیبانی نشده است. وان پلاس نورد و دیگر گوشی OnePlus همه AptX پشتیبانی و AptX HD به عنوان گلوله های بی سیم 2 پس از آن خواهد بود برای دیدن حداقل AptX پشتیبانی می کند.

در نهایت OnePlus جوانه باید یک IPX4 مقاومت در برابر آب رتبه که باعث می شود آنها را مناسب برای استفاده در باران و یا زمانی که شما در حال عرق کردن در یک اجرا. وان پلاس جوانه پیوستن به یک خط طولانی از بی سیم OnePlus هدفون که با استفاده از یک گردن بند طراحی شده عمر باتری های مختلف و ویژگی های مفید مانند یک خودکار خاموش هنگامی که از earbuds شد مغناطیسی کوتاه با هم.

وان پلاس جوانه های در دسترس خواهد بود از طریق وان پلاس را از وب سایت خود را شروع 21 ژوئیه با قیمت 79 دلار یا 79 پوند انگلیس.

به روز شده در جولای 23: اضافه شدن باتری بیشتر مشخصات و رنگ و روشن قیمت.

ویراستاران’ توصیه های

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>