داستان واقعی از پسران از دست داده ساکس مرد

مردم می گویند یک شب می تواند تغییر این دوره از زندگی خود را. چیزی که آنها را بگو گاهی اوقات این می تواند چندین دهه برای تحقق بخشیدن به آن است.

تبلیغات

بازگشت در اواسط 80s, musclebound نوازنده تیم Cappello بود انجام با امثال تینا ترنر و رینگو استار. او می خواهم به صرف ماه ها و ماه های یادگیری آهنگ های خود را ضبط آلبوم تور همه چیز را یک نوازنده مشغول به کار خواهد انجام دهد. پس از آن فقط برای یک شب او به سانتا کروز کالیفرنیاو شات تنها در یک صحنه یک فیلم هالیوودی. به زودی پس از این فیلم بیرون آمد او را تماشا آن را یک بار و اساسا مورد آن را فراموش کرده. “من که زمانی که من در اوایل 30s و آن را به معنای چیزی به من” Cappello گفت io9 از طریق تلفن. “آن را به معنای چیزی که آن اتفاق افتاد…پس از آن همه ناگهان آن را فقط به چیزی برخورد کرد.”

که فیلم بود به نام پسران از دست رفته و Cappello نقش “ساحل کنسرت ستاره” برهنه-chested خواننده/ساکسیفون بازیکن انجام آتشین پوشش تماس را “من هنوز هم معتقدم” را به عنوان به زودی به خون آشام مایکل (جیسون پاتریک) را می بیند مرموز ستاره (Jami Gertz) برای اولین بار. برای از دست پسران طرفداران و غیر طرفداران به طور یکسان صحنه تبدیل شده است فراموش نشدنی لحظهای از زمان و مکان در فرهنگ پاپ تاریخ است.

تأمل در این فیلم و تاثیر آن 33 سال بعد Cappello است حیرت زده در چگونه است که یک شب به طور کامل تحت الشعاع همه چیز او تا کنون انجام داده است.

“من با تینا برای 15 سال است. او چنین بخش عظیمی از زندگی من” Cappello گفت. “به عبارت دیگر هر روز و هر شب با او بازی و به دنبال تصویری از شب قبل. من بسیاری از سوابق و همه این مسائل است ؟ به این معنی هیچ چیز نیست. من به یک کنوانسیون یا من شما را به انجام یک گیگ و من باید یک عکس از من و او. شاید من نشانه یک یا دو روز. این فقط همه عکسهای از پسران از دست رفته. این چیزی است که مردم می خواهند و این چیزی است که آنها من را به عنوان.”

Cappello نیست عصبانی در مورد آن ، در واقع او سپاسگزار است. در حال حاضر هل دادن 65 سال سن او هنوز هم کاملا مطمئن شوید که چگونه یا چرا عملکرد خود را در پسران از دست رفتهکه به مقدار به سختی یک دقیقه از واقعی pop-ups ads, منفجر شد و راه آن را (ما بهترین حدس می زنم: اینترنت)—اما به دلیل نوظهور شهرت و به رسمیت شناختن زندگی خود را کاملا تغییر کرده است در سال های اخیر است.

“[یک نوازنده] وجود این همه درام و سرگرم کننده مانند یک خانواده در جاده مجادله و همه فقط این معامله بزرگ است. و این به معنی صفر در طرح کلی از چیزهایی که” او گفت:. “و پس از این دیگر چیزی است که در زمان دو ساعت از زندگی من 33 سال بعد از من اجازه می دهد دقیقا همان چیزی است که من همیشه می خواستم برای انجام. این دیوانه است.”

در راه این اتفاق افتاد چرا که از Mad Max. در سال 1985 به عنوان یک عضو از ترنر band, Cappello ساخته شده مختصر ظاهر cameo در فیلم ها موسیقی برای ترنر “ما لازم نیست دیگر قهرمان” و “یک زندگی” از Mad Max Beyond Thunderdome موسیقی متن فیلم. در یک دوره تعریف شده توسط پمپ-اکشن ستاره مانند آرنولد شوارتزنگر و سیلوستر استالونه به عنوان به خوبی به عنوان موسیقی ام تی وی فیلم Cappello بررسی تمام جعبه. بلافاصله هالیوود عوامل بودند تقاضاهای مصرانه به حضور خود در تلویزیون و فیلم. که شامل از دست پسر مدیر جوئل شوماخرکه تا به حال یک عکس از Cappello در پیش تولید کار قبل از او افکنید.

ما می دانیم که این به دلیل Cappello شده در توسط همان شرکت ساخت پسران گمشده, Warner Bros. برای رفتن به استودیو و استماع فیلم دیگر. او وجود دارد به عنوان خوانده شده برای نقش در سلاح مرگبار که به پایان رسید تا رفتن به Gary Busey. اما اگر شما می توانید آن را باور او در واقع یک کمی دیر به استماع.

“من دیر برای استماع زیرا آن را برای تلفن های موبایل مانند یک شوخی یا مزخرف اما من در واقع گوش دادن به” من هنوز هم باور,'” Cappello گفت. “آن را به حال فقط می آیند و من با گوش دادن به آن را بر روی رادیو ماشین و من نمی خواهم به ترک تا زمانی که من در بر داشت که در آن بود چون من واقعا دوست داشتم این ترانه…و من می خواستم برای به دست آوردن رکورد است.”

هنگامی که طبقه بالا یک برادران وارنر اجرایی در زمان Cappello از این سلاح مرگبار و او را به پسران از دست رفته ، در آنجا او را ملاقات شوماخر دیدم خود عکس از دیوار و بلافاصله احساس نسبتا با اعتماد به نفس. من فقط در رفت و آن را به عنوان ساده به عنوان او گفت:, ” آیا شما می خواهید برای انجام یک آهنگ در یک فیلم؟’ و من فقط گفت: “مطمئن شوید.’ ما را تکان داد در آن. و این بود که” Cappello گفت.

Cappello onset of The Lost Boys with Schumacher.

Cappello شروع به از دست پسران با شوماخر.
عکس: Facebook

هر چند Cappello نمی توانید سلاح مرگبار نقش (بدیهی است) چند هفته بعد او با خواندن فیلمنامه به پسران از دست رفته بود و با توجه به فرصت بسیار منحصر به فرد. فیلمسازان می خواستم او را به نوشتن یک آهنگ برای این فیلم. بنابراین Cappello همکاری با راد استوارت ترانه سرا جیم Cregan به نوشتن آنچه که او خواستار “یک نوع کار مرد ترانهکه نوشته شده بود بر اساس چیزهایی که در اسکریپت. آن را به حال موتور سیکلت در آن است. آن را تا به حال خون آشام ها و خون. آن را فقط می شد کسی در تلاش برای انجام کاری به یک آهنگ در یک فیلم,” او گفت:. “و من خیلی خوشحالم که آنها را قبول نکرده است.” (توجه داشته باشید: من البته بلافاصله پرسید Cappello اگر من می توانم شنیدن این آهنگ; متاسفانه او دیگر آن و یا به خاطر آنچه آن را مانند صدا.)

بنابراین شوماخر پیشنهاد “من هنوز هم معتقدم” و Cappello رفت به استودیو برای ضبط پوشش. مطمئن نیستید که چگونه این روند را متوقف و تولید کننده بود Cappello انجام یک “راهنمای صوتی” را فقط به یک ایده خشن از چیزهایی که در آن ایستاده بود. “وقتی که من رفت و در ضبط آن, من می دانستم که آن را به خوبی که من نمی باید در کلمات و یا هر چیز” او گفت:. تهیه کننده مجموعه ارزان میکروفن در اتاق کنترل تقریبا مثل یک بچه در زیرزمین و فقط به حال Cappello بخوان. هیچ هدفون موسیقی خونریزی در فقط ساده و خشن است.

“آنها هرگز انتظار برای دریافت, را,” او گفت:. “آنها وافغان سخنرانان که من مطمئن هستم که تا به حال به انجام بسیاری با صدای آوازی چون همه که نشت بود در آینده از طریق میکروفن آوازی. آنها فقط گفت: “شما می دانید چه ؟ این کار می کند. زحمت آمدن.'”

“[ضبط] در زمان به عنوان طولانی به عنوان آن را در زمان برای رفتن از طریق این آهنگ یک بار” Cappello اضافه شده است. “و سپس آن را احتمالا در زمان یکی دیگر از دو ساعت به سعی کنید به کشف کردن که در آن و چه برای انجام با ساکسیفون.” که در آن بود. “من هنوز هم معتقدم” توسط تیم Cappello انجام شد.

*Sax sounds*

*ساکس برای تلفن های موبایل*
عکس: Warner Bros.

هنگامی که آن را در زمان زمان به سرانجام فیلم صحنه در سانتا کروز, Cappello به یاد می آورد آن را به همان اندازه بدون عارضه است.

“من به یاد داشته باشید آن که مخالف دقیق از هر فیلم دیگر شلیک کنید من تا کنون شده است,” او گفت:. “از آن زمان حدود دو یا سه ساعت. این یکی را از باند بازی این آهنگ از طریق و سپس این یکی را از ما پشت مایکل و ستاره کسب و کار. هر یک بار در در حالی که شما نگاه کنید به مایکل و شما ممکن است ببینید ما پشت سر او. بنابراین ما تا به حال وجود داشته باشد که در پس زمینه. که همه در زمان یکی است.”

در پایان نگاه از شخصیت ممکن است پیچیده ترین و متفکر ترین چیزی که در مورد این شخصیت و این همه Cappello. “وجود دارد هیچ چیز” او می گوید: زمانی که من بپرسید در مورد جهت از فیلمساز. “من ساخته شده من لباس های خود را نشان داد و فقط با آنها. به طوری که آنها به من هیچ کمد لباس. وجود دارد فقط هیچ چیز نیست.” همه او می دانستند که در آن یک حزب صحنه و او می خواست این شخصیت به پاپ. “من می دانستم که من می خواستم آن را به یک اشتباه کوچک,” Cappello گفت. “من می خواهم به, این, مثل, کمی خنده دار است. این را کمی بیش از حد. بنابراین من کراوات رنگ که رنگ صورتی و بنفش در شلوار…[سپس] من رفتم کمی بیشتر با خانه انبار زنجیر است.”

او افزود: “وجود دارد باید چیزی اشتباه در مورد هر چیزی که شما باید انجام دهید در غیر این صورت آن را فقط ساده قدیمی کلیشه است.” نتیجه این شد یک نگاه تقریبا به عنوان به یاد ماندنی را به عنوان عملکرد خود را. و فراموش نکنید که به نفت است.

“شما همیشه مادر” Cappello گفت: “هر شب با تینا من روغن ، آن را فقط همیشه آنچه شما انجام…این نوع مانند شما با پوشیدن یک پیراهن. شما با پوشیدن یک جسم پیراهن که براق است.”

The Santa Cruz crowd, standing in for fictional Santa Carla.

سانتا کروز جمعیت ایستاده در داستانی سانتا کارلا.
عکس: Warner Bros.

پسران گمشده خدمه فیلم برداری صحنه ساحل در طی چند شب. Cappello هر چند تنها وجود دارد برای یک. آغاز فیلمبرداری هنگامی که آن را تاریک کردم, او فیلم برداری تا حدود 11:30 p. m. و سپس پیوست بازیگران دیگر اعضای حزب در ستاره Corey Haim اتاق. این یک تجربه بود او دوست داشت اما به نظر می رسد در حال حاضر با یک چشم انداز بسیار متفاوت.

“من می خواهم بگویم همه” من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این پسر جذابیت,'” Cappello گفت. “آن را برتر از انسان است. این واقعا یک قدرت مافوق انسانی. اما بدیهی است که آن را تبدیل به یک شمشیر دو لبه است.”

پسران از دست رفته باز در جولای 31, 1987 و در اطراف آن زمان Cappello بود در تعطیلات با خانواده خود را. همه آنها رفت و برای دیدن فیلم با هم. “تنها [انتقادات و پیشنهادات] من در مورد این بود که همه می گویند شما در آن وجود دارد مانند 10 ثانیه یا من چشم و شما رفته بودند,'” Cappello گفت. “هیچ کس به من هر پاسخ مثبت به آن است. بنابراین من اجازه دهید آن را برو و من رفت و برگشت در جاده ها است.”

سریع به جلو تقریبا 25 سال است. اولین بار Cappello می توانید به یاد بیاورید تحقق شخصیت او تا به حال یک زندگی فراتر از فیلم بود 2010 شنبه شب زنده دیجیتال کوتاه که در آن جان هام خالی از سکنه Andy Samberg به عنوان سرجیو یک بازیکن ساکس که نگاه بسیاری مانند Cappello در پسران از دست رفته. “بسیاری از دوستان من بودند مانند:” من تو را دیدم این چیزی که در مورد شما در شب شنبه زنده. آیا شما عصبانی? مانند شما در مورد آن ناراحت و یا آیا شما فکر می کنم آنها سرگرم کننده از شما ؟ و من فقط آن را دوست داشت,” او گفت:.

Cappello’s dream, his 2018 solo album.

Cappello رویای خود را تا سال 2018 آلبوم.
تصویر: Facebook

اما این نوک کوه یخ است. کنوانسیون خواستار آغاز شده. مروج خواستار آغاز شده. و بعد از مدتی تازه کشف شده (اما واقعا نمی که “جدید”) ادعا می کنند به شهرت داد Cappello این شانس را به انجام چیزی است که او هرگز قبل از انجام داده اند اما همیشه می خواستم به او ضبط شده خود را در آلبوم. در حال حاضر او تور و این همه چیز او همیشه می خواستم. هر چند رمان coronavirus همه گیر قرار دادن یک توقف به Cappello تور, طرفداران می توانید نگاه برای به روز رسانی خود را در Facebook صفحه در این لینک.

“من خیلی خوش شانس هستم,” او گفت:. “من واقعا دوست دارم انجام برای افرادی که من می دانم. چگونه خوش شانس است ؟ هر کسی که می آید به من نشان می دهد دقیقا می داند که من هستم…برای اولین بار در زندگی من پایان یک آهنگ و آن را حتی ” من هنوز هم باور,’ فقط چیزی برای آلبوم من و یا چیزی. و سر و صدا می آید که از آنها آن را مانند به معنای واقعی کلمه می زند به من. آن را بیشتر سرگرم کننده است که من تا به حال کرده اید و [آن همه به دلیل] این چیزی که کمی است که من. آن را فقط نشان می دهد شما همیشه می گویم بله و همیشه همه چیز را که شما می توانید به جدول.

به عبارت دیگر: همیشه اعتقاد دارم.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر