این Timey-Wimey سابقه از زمان جنگ


The Dalek fleet ravages the Citadel in the final days of the Time War.

این Dalek ناوگان نابسامانی ارگ در آخرین روز از زمان جنگ است.
تصویر: BBC

آخرین زمان جنگ. آن پنج کلمه را آویزان بر دکتر که همیشه از آن احیا شد در سال 2005: یک زمین بسیار مخربی درگیری که دیدم, دکتر, را, مردم, زمان, اربابان, چاله چاله در برابر Daleks. آن آغاز شده است به پایان رسید و احیا شده و مورد بحث در سراسر که رسانه ها برای سال مورد بررسی قرار خواهد داد یک بار دیگر در این سال در این زمان خداوند پیروز پروژه. اما آنچه که چرا و چگونه شد که زمان جنگ ؟

تبلیغات

آن را فقط به دکتر که در تلویزیون است که تا به حال به مبارزه با آنچه در زمان جنگ به معنای برای این سری در بزرگ فراتر از حوادث پزشکان ما را دیده اند پس Christopher Eccleston نقش برآب بر روی صفحه نمایش بمب در دستدر “افزایش یافت.” در سال های پس از به عنوان نشان می دهد پاشید نکات و خیلی چیزهای در مورد آنچه که در واقع اتفاق افتاده است به ظاهر از بین بردن دکتر مردم از وجود این مورد نوشته شده است در کتاب های کمیک و صوتی درام به ما یک تصویر بزرگتر از فقط آنچه مفهوم جنگ در سرتاسر زمان و فضا به معنای شد حتی شبیه است. پاسخ? فوق العاده فوق العاده کثیف.

تبلیغات

این باید تعجب آور ، زمان جنگ بود و مبارزه توسط دو طرف با دسترسی به زمان سفر و توانایی تغییر و پاک کردن نتایج خود را در هوی و هوس. آن را به طول انجامید دوم… و ابدیت. آن شروع به هزاران سال پیش اما همچنین سه شنبه گذشته و شش دقیقه از در حال حاضر و همچنین میلیون ها سال در آینده ما است. Fictionally آن پاره اسکار در سراسر تمامیت دکتر‘s واقعیت میلیون ها نفر بر میلیونها نفر از زندگی و جهان تغییر پاک احیا و بیش از بیش به عنوان دو متعال جناح بازی خدا. Metatextually حوادث, سراسر , دکتر‘s تاریخچه—و نه فقط در کراوات در مواد اما کلاسیک دوران نشان می دهد—در نظر گرفته شده است به عنوان retconned به عمل می کند که بخشی از زمان جنگ است.

کافی است تلاش برای ایجاد یک جدول زمانی مناسب از آخرین زمان جنگ است که غیر ممکن است عمل می کنند. اما ما به اندازه کافی سروپا را امتحان کنید و مرتب کردن آنچه که می تواند منطقی ایستاده به عنوان یک شروع, میانه و پایان برای دکتر که رویداد است که اساسا به شکل بسیار نشان می دهد تاریخ اخیر—و اگر زمان خداوند پیروز است و هر چیزی به رفتن ادامه خواهد داد و به شکل آن در جهان برای سال آمده است. تا زمانی که نوعی از زمانی جنگ می شکند و کسی که گره ای به پاک کردن تمام این…


Does he have that right?

آیا او که راست ؟
تصویر: BBC

تبلیغات

نوعی از شروع

خور از چیزی به نام “آخرین زمان جنگ” آن را سخت به می گویند که در واقع هنگامی که آن را همه آغاز شده است. شما واقعا نمی تواند آتش برای اولین بار در یک غیرخطی جنگ است. اما اگر شما می خواهید به انتخاب یک نقطه شروع نیست که چرخش سر خود را به زمان گرداب شما نیز ممکن است با “پیدایش از Daleks.” که کلاسیک 1975 داستان که در آن زمان Lords اعزام تام بیکر چهارم دکتر به تولد Dalek نژاد در Skaro در تلاش برای جلوگیری از ایجاد آنها در دسترس نباشد.

تبلیغات

زمان خداوند تصمیم به انتخاب دکتر برای یک وظیفه به حرکت مجموعه یکی از بدترین اشتباهات آن جامعه همیشه. در این لحظه بحرانی, دکتر نمی تواند به ارمغان بیاورد خود را به از بین بردن دسته اول از Dalek جهش های ساخته شده توسط Kaled دانشمند Davros. این استدلال بود که نه تنها آنها نه حق دارند به خوب بکار بردن چنین قدرت بیش از یک گونه (حتی یک نفرت به عنوان Daleks) اما این حضور در جهان الهام گرفته از دیگر نژادها از جمله مردم خود به پا می خیزند و انجام کارهای بزرگ در مخالفت با آنها.

تبلیغات

در نهایت انتخاب به خرابکاری Dalek شروع به دکتر اعتقاد آنها تنظیم عنوانی genesis of the Daleks پشت توسط یک هزاره اما این تاخیر به ارمغان آورد با آن هولناک هزینه. در این روند Davros و آینده خود را Daleks کشف وجود موجودات فضایی و سفر در زمان وجود دارد و آن یک گونه از موجودات با استفاده از دومی به طور خاص برای از بین بردن آنها را از وجود. طبعا در بسیار به عنوان یکی می تواند مربوط به یک Dalek—آنها خوشحال است. و بنابراین شروع می شود در مراحل اولیه از زمان جنگ به عنوان Daleks شروع زمانی-tit-for-tat روابط در سراسر فضا و زمان به عقب بر گردیم در دکتر و هم اربابان بزرگ برای تلاش به آنها را پاک کردن. ما می توانیم اصل اختصاص بسیاری از دکتر درگیری با Daleks در کلاسیک دکتر که به این مرحله اولیه از جنگ است.

“رستاخیز Daleks” دیدم Davros تلاش برای ایجاد یک کپی از دکتر که می تواند نفوذ Gallifrey حکم شورا و در راس همه آنها را به عنوان مثال. پس از آن وجود دارد Daleks’ تلاش برای اداره کردن دست امگا در “یاد Daleks” (و دکتر فریب Davros به استفاده از دست در Skaro به ظاهر از بین بردن آن) برای رسیدن به تسلط بر زمان سفر. اینها اساسا برخی از آنها در اوایل هجوم به درگیری مستقیم با وجود پخش سال پس از “پیدایش از Daleks.” چه می آید بعد از آن زمانی است که Daleks در واقع به دست آوردن زمان سفر اجازه می دهد درگیری ها به حرارت بالا و حتی بیشتر. جالب اینجاست که این بدان معنی است که ما را وادار به رفتن به عقب و حتی بیشتر به دکتر‘s گذشته است.

تبلیغات

An early Dalek Timeship, as seen in “The Chase.”

اوایل Dalek Timeship به عنوان دیده می شود در “تعقیب است.”
تصویر: BBC

“تعقیب” حماسه بیشتر-از دست رفته اولین بار, دکتر, سریال, همه چیز در مورد Daleks داشتن خود را توسعه ماشین زمان اجازه می دهد آنها را به شکار و اصحاب خود را در سراسر زمان به تلاش و از بین بردن او از وجود است. و این است که قبل از رسیدن به جدول زمانی متناوب دکتر کمک خنثیسازی مانند Dalek را از تهاجم از زمین در… “این Dalek تهاجم از زمین” یا “بعد از Daleks.” کفایت می گویند حتی قبل از زمان شروع جنگ در صورت جدی چیزهایی که در حال حاضر بسیار گیج کننده است.

تبلیغات

بزرگ پایان را Gallifrey صوتی سری به ما می گوید که زمان جنگ رسما آغاز شد و با انبوه انقراض چندین زمان سفر بین کهکشانی قدرت متفقین با زمان اعیان به عنوان زمانی قدرت. این یک دیپلماتیک مجموعهای جعلی پس از آن رئیس جمهور از زمان اربابان Romana (بله دکتر سابق همراه Romana, به طور خاص او تجسم دوم) پس از تصمیم گیری ساخته شده بود برای به اشتراک گذاشتن Gallifrey زمان, سفر, تکنولوژی, با گونه های دیگر. به عنوان زمانی قدرت محو شد یک توسط یک, زمان اعیان به طور رسمی اعلام جنگ با Daleks.

تبلیغات

این زمانی است که برای انسان است که نبود این Daleks و زمان اربابان همه چیز واقعا عجیب و غریب است. با بسیاری از این بالاتر گونه آگاه از سفر در زمان و دستکاری در زمان از بین برود دیگر “پایین” تمدن آن به نظر می رسد به عنوان اگر Daleks و معضل در سراسر کهکشان به ظاهر ناپدید می شوند زمانی که جنگ آغاز می شود (این زمان اعیان مرموز به اندازه کافی آن را به عنوان تشکر به سیاست عدم مداخله باقی مانده است نسبتا خسته شده اید و حتی به عنوان آنها بیش از حد انصراف خود را برای مبارزه با جنگ).

با تمرکز بر ساخت کشتی های جنگی و نبرد TARDISes برای مبارزه با Dalek خود را بار کشتی ها در این زمان اعیان به طور موثر متوقف بودن نگهبان از زمان آنها طولانی haughtily ادعا به راه انداختن جنگ در سراسر کهکشان در راه است که undid و redid جدول زمانی بی وقفه. سیارات و مردم از بین رفت به طور کامل به عنوان آنها کشیده شد به زمانی از درجه اعتبار ساقط است که مفهوم زمان اعیان و Daleks لغو هر یک از دیگر اقدامات ایجاد شده اما گسترده تر از کهکشان می تواند هرگز نمی دانید چرا.

تبلیغات

The Master and the Doctor played vital roles in the early, and latter, days of the conflict.

استاد و دکتر بازی نقش حیاتی در اوایل و دوم روز از جنگ است.
تصویر: بزرگ پایان/BBC

چگونه جنگ و مبارزه بود

اما چگونه می توانم شما را در مبارزه با زمان جنگ وقتی که هر دو طرف فقط می توانید بازگشت و undo خود را به پیروزی ؟ The Daleks و اعیان تصمیم گرفت پاسخ این بود اساسا یک نامقدس مسابقه تسلیحاتی یک تعقیب و گریز در سراسر جهان به هر کشف یا توسعه سلاح های جنگ پس horrifyingly قدرتمند است که تنها راه برای جلوگیری از ویرانی پاره واقعیت جدا شد و به دستکاری زمان.

تبلیغات

The Daleks بودن Daleks بودند بسیار خوب در کل این “سلاح های جنگ تا horrifyingly قدرتمند” شوخی و در زمان استفاده در روزهای آغازین جنگ است. اما این زمان اعیان مقابله با تکنولوژی و با چقدر کم آنها حاضر به خم شدن برای به دست آوردن دست بالا با انتخاب برخی از انتخاب زمان Lords برای کار با. در اوایل جنگ این زمان اعیان زنده Rassilon یکی از بنیانگذاران زمان پروردگار تمدن به عنوان نه فقط رهبر خود اما معمار خود را battleplans. بی پروا و خراب megalomaniac شد و در حال حاضر اقدام به عنوان داور از هر جنگ است.

استاد همچنین یکی از زمان Lords’ اولین و مهم ترین عوامل در جنگ ماجراجویی در سراسر زمان wreaking ویران و کمک به این زمان اعیان پیگیری کردن مواد و فن آوری برای ساخت به طور فزاینده ای مرگبار زمانی سلاح. هدف نهایی از برنامه های خود بود آسمانی پارادایم: با استفاده از مقادیر عظیمی از زمانی انرژی آن قطعه از زمان خداوند تکنولوژی است که می تواند به طور موثر re-write جهان همیشه به دنبال جدول زمانی که در آن بهترین نتیجه ممکن برای وجود در بزرگ رخ داده است دوخت و آنها را با هم به یکی از نهایی جهان است.

تبلیغات

استاد بودن بد ارشد, موفق به توسعه به اندازه کافی زمانی انرژی به قدرت پارادایم برای این زمان اعیان با در نظر گرفتن یک همراه و همدم به نام کول Jarnish که استاد نجات از بخت مرگ در یک Dalek حمله به پناهگاه سیاره Arcking. صرفه جویی در کول ایجاد یک پارادوکس از وقایع است که به عنوان کول در ادامه به سفر با ظاهر خیرخواه استاد عجین انسان با زمانی تابش او وجود و هر عمل او در زمان بیشتر تغییر جدول زمانی. پس از استاد به اندازه کافی مرتب همراه خود او قربانی او و با استفاده از ذخیره متناقض انرژی به قدرت پارادایم. اما سلاح را دوباره توانایی نوشتن نمی تواند مسئولیت رسیدگی به پتانسیل های بسیاری جدول زمانی آن را به عنوان رفت و در مورد لغو Dalek پیروزی پس از Dalek پیروزی و شروع backfiring. نه تنها Dalek موفقیت در جنگ بدبختانه به زمان خداوند پیروزی, اما آن را نیز اتفاق افتاده است راه دیگری در اطراف.

تبلیغات

این فاجعه باری عمل قبل از پارادایم غیرمنتظره و تخریب خود را شکست کارشناسی ارشد به طور کامل. وحشت خود را دوباره نوشتن از زمان جنگ تا به آن لحظه مؤمن و تلاش برای از دست استاد فرار وظیفه خود و فعال خود را TARDIS’ آفتاب پرست طاق. این تکنولوژی در زمان خاطرات خود و ذخیره آنها را به عنوان او تصور یک انسان هویت: تنها یک فرزند به نام Yana یتیم در نقره ویرانی در پایان جهان که در آن… خوب بعد از این همه دکتر مارتا جونز و Captain Jack Harkness خواهد او را پیدا کنید و سهوا بازگرداندن تمام خاطرات خود در “مدینه فاضله است.” اوه!

برای بیشتر قسمت ها در طول این همه دکتر—پس از آن در هشتمین تجسم—فعال ماند از مبارزه با, سفر در جهان و کمک به مردم که در آن آنها می توانند, اما اجتناب از ظریف دوره از زمان است که می تواند منجر به خود مردم و یا Daleks با استفاده از او به عنوان یک پیاده در زمانی دسیسه. اما حتی پزشک نمی تواند پرسشگری دارد صرفه جویی در هر زندگی ویران شده توسط زمان جنگ—و هنگامی که یکی از این تلاش منجر به مرگ, سقوط فرود در سیاره Karn پس از تلاش برای نجات یک خلبان به نام کاس هشتم دکتر لحظه ای زنده توسط این سیاره مرموز خواهری و انتخاب داده. آنها به او گفت که او می تواند نابود و بازسازی, ادامه تلاش برای جلوگیری از در نظر گرفتن بخشی در زمان جنگ و یا کنترل ورودی خود را بازسازی شکل گیری خود را به یک زمان خداوند است که مایل و قادر به پایان دادن به جنگ در دسترس نباشد. همانطور که می دانیم از “شب از دکتر” هشتم, دکتر, latter.

تبلیغات

ریخته گری کنار نام خود و تبدیل شدن به جنگجو (شناخته شده به طرفداران بیشتر به عنوان جنگ, دکتر, با بازی جان هرت در سالگرد 50 خاص و در یک سری از spinoff داستان صوتی قبل از این بازیگر مرگ در سال 2017) دکتر در نهایت وارد نزاع است. دکتر را رسمی ورود به زمان جنگ هم بیشتر برای این زمان اعیان از حتی Rassilon یا استاد می تواند مسلما عطف جزر و مد در Gallifrey را به نفع آنها به عنوان غصب طرح پس از طرح Daleks’ به اعتصاب در قلب زمان خداوند جامعه خود را. زمان جنگ اساسا شد یک مسابقه برای Daleks به هدف جنگ, دکتر, به طور خاص, امید به خنثیسازی جدول زمانی خود را به طور کامل قبل از او همیشه می تواند وارد conflict…by مثلا رفتن به اول خود را تجسم و در “تعقیب” به عنوان مثال. شما می دانید. چیزی که ما صحبت در مورد یک هزار کلمه پیش. سر صدمه زدن به رتبهدهی نشده است ؟

تبلیغات

No more!

نه بیشتر!
تصویر: BBC

نهایی روز

با وجود در نظر گرفتن محل در تمام اوقات و همه لحظات رمان موتورهای جنگ به ما می گوید که از دیدگاه خطی که در زمان جنگ به طول انجامید تقریبی معادل 400 سال با جنگ, دکتر, مبارزه برای سه ماهه آخر که جنگ است. در این نقطه همه چیز خیلی خشن برای زمان اعیان و Daleks به طور یکسان هولناک و کابوس موجودات و سلاح در اختیار داشت به صورت منظم.

تبلیغات

کشف یکی از این سلاح را در مورد زنجیره ای از حوادث که در نهایت به جنگ دکتر رفتن سرکش و نه فقط در برابر Daleks اما خود مردم است. The Daleks تا به حال شده است با استفاده از زمانی انرژی از یک فضا-زمان ناهنجاری به نام Tantalus چشم به توسعه زمانی کنون: د-تحقق سلاح است که می تواند پاک کردن قربانیان خود را از تاریخ به طور کامل از دست داده و به زمان و خاطرات همه آنها همیشه می دانستند. اگر چه در ابتدا توسعه یافته به عنوان سلاح های فردی قرار می گیرد در Daleks the Daleks همچنین دستکاری سه ماه در نزدیکی چشم به عمل به عنوان یک نقطه کانونی برای یک سیاره کوچک زمانی توپ, امید به هدف آن در Gallifrey و پایان دادن به جنگ و اعیان به طور کامل.

تبلیغات

پس از اطلاع رسانی Rassilon و اعیان از چه Daleks شد برنامه ریزی Rassilon پاسخ بود به همین ترتیب هولناک در جنگ دکتر چشم. زمان Lords حمله امگا آرسنال (یک مخزن از زمان باستان پروردگار سلاح های دور برای قفل قدرت خود) و به دست آورد ستارگان manipulator نام اشک عشا به ناهنجاری ها در کامپیوتر است. مشکل کوچک: انجام این کار هزینه زندگی میلیون ها نفر از افراد بی گناه موجودات در Tantalus مارپیچی یک قربانی Rassilon و جنگ شورای خوشحال بودند به پرداخت اما خسته از جنگ دکتر بود—و آنها زندانی شدند برای مخالفت. فرار عالی جنگ دکتر کار می کرد به فویل مردم خود و Daleks از بین بردن پارگی و پاک کردن Dalek حضور در Tantalus چشم در این فرآیند است.

قربانی جنگ, دکتر, ساخته شده به انجام این کار—از جمله مرگ و نيمه همراه خاکستر یک Dalek-شکار انسان از Tantalus مارپیچ منجر به آنها تصمیم گیری برای پایان دادن به جنگ در دسترس نباشد. از بین بردن Dalek ناوگان جایی که آنها می تواند, جنگ, دکتر, عقب کشیده از کمک این زمان اعیان نیز ئی ترک پیام های “هیچ” در سراسر جبهه. جنگ دکتر rogue د-تشدید جالب اینجاست که عجله اوج زمان جنگ را نتیجه گیری. دیگر به طور فعال کمک به مردم خود را به باقی مانده Dalek ناوگان فرصتی برای تصویب نهایی فشار به سمت عالی و با شکستن زمان خداوند خطوط و محاصره ارگ خود را.

تبلیغات

در حالی که این زمان اعیان و Daleks به ظاهر مبارزه نبرد نهایی برای Gallifrey جنگ دکتر سایه زنی طرح خود را. در حال حاضر خوش آمدید امگا آرسنال, جنگ, دکتر, سرقت لحظه یک unfathomably قدرتمند حساس سلاح که آنها در نظر گرفته شده برای استفاده به از بین بردن آنچه باقی مانده از خود را به مردم و بازمانده Dalek ناوگان در حال حاضر sieging Gallifrey. یک آخر هولناک عمل را در زمان جنگ به جنگ دکتر زده به اندازه کافی در روند بازسازی به یک تجسم, تنها بازمانده از مرگبارترین درگیری ها تا کنون جنگیدند.

مگر در حال حاضر ما می دانیم که آنچه واقعا اتفاق افتاده استبه لطف چند تن از دوستان خود. خوب بیشتر شبیه به 12 تا از آنها را.

تبلیغات


دهم و یازدهم پزشکان تصمیم در “روز پزشک” را به کمک خود سابق خود کار از طریق تروما در طول زمان جنگ و کار خود را قبل از نه برداشت با تشکر واقعا سر چرخاندن تقلا زمانی تدارکات—استفاده از جمعی خود را TARDISes به مهر Gallifrey در جیب خود را در جهان به ارمغان آورد در مورد پایان دادن به جنگ به عنوان ما آن را می دانم. این Dalek ناوگان شلیک در مجموع به عنوان عالی از بین رفت به ایمنی نابود شده خود را به ظاهر در تمامیت آن. تا آنجا که جهان نگران بود که جنگ تمام شد و هر دو بار اعیان و Daleks از دست داده بود. برای همین نگران دکتر.

تبلیغات

زمانی پارادوکس 13 از آنها با هم بودن در یک لحظه در زمان بدان معنی است که پس از جدایی خود را برای اولین بار نه پزشک را فراموش نکنید که به آنها کمک کرده بود نجات Gallifrey. هنگامی که جنگ دکتر احیا مدت کوتاهی پس از برخورد با آینده خود را خودشان این بدان معنی است که تمام نهم دکتر می دانند که آنها به ظاهر تنها بازمانده حداقل تا خاطرات خود را از صرفه جویی در Gallifrey خواهد گرفتن در یازدهم (در واقع دوازدهم اما هی نمی ما به اندازه کافی سردرد در این نقطه بدون وارد شدن به آن) دکتر زمانی.

اما حتی با زمان جنگ بیش از آن خرید اینترنتی ادامه خواهد داد به مفاهیم پایدار در سراسر , دکتر‘s احیا عصر. جیب کوچک از بازمانده Daleks پرتاب از طریق زمان با انرژی ایجاد شده در ارسال Gallifrey به جیب جهان منجر به نهایی خود را تجدید حیات از تنها “metaltron” از فصل یک “Dalek,” به Dalek امپراتور بازسازی ناوگان در “گرگ بد” و “فراق از راه” به فرقه Skaro و فراتر از آن. حتی Davros رو کشیده از مرگ ظاهری در طول جنگ تنها به ضرب و شتم توسط پزشک (و بسیاری از دوستان است). آن را فقط Dalek تجدید حیات یا نه. در آخرین روزهای دهم, دکتر, را, جدول زمانی Rassilon تلاش برای رسیدن از فراتر از زمان و فضا در روزهای پایانی زمان جنگ به آچار Gallifrey از زمان قفل شده است و حباب از زمانی وقایع جنگ بوده است محدود به, عطف به ماسبق کاشت یک ضربه طبل سیگنال در کارشناسی ارشد به عنوان یک کودک به عنوان یک فانوس دریایی. دهم دکتر خنثی کردن برنامه های خود.

تبلیغات

After facing one cataclysm and surviving, Gallifrey fell once more at the Master’s hand.

پس از مواجهه با یک توفان (کشتار) و بازمانده Gallifrey کاهش یافت و بار دیگر در دست کارشناسی ارشد.
تصویر: BBC

اما Gallifrey محل جدید در جدول زمانی پس از “روز دکتر” نمی خواهد آخرین طولانی که به دلیل زمان Lords نمی تواند این زمان اعیان بدون برخی از پیچیده ماشینی. در نهایت آنها را در بر داشت راه را از طریق موانع قرار داده و در محل توسط پزشکان است. صحبت کردن از طریق شکستگی در زمان خود این زمان اعیان به نام دکتر—و شیره ذرت در بسیاری از کشنده ترین دشمنان—به سیاره Trenzalore منجر به یازدهم, دکتر, مبارزه قرن به طول محاصره به حفاظت از جمعیت کره زمین است و برای اطمینان از این زمان اعیان باقی مانده با خیال راحت مهر و موم شده یک قربانی که رهبری به آنها هدیه دکتر یک مجموعه جدید از regenerations به عنوان تشکر.

تبلیغات

در نهایت با یا بدون پزشک کمک این زمان اعیان فرار از جیب آنها می خواهم پنهان شده است دور در و مهاجرت عالی به پایان جهان خود را. اما آن را نمی خواهد به اندازه کافی به آنها را ذخیره کنید از گریم سرنوشت آنها می جنگیدند کل جنگ برای جلوگیری از در وهله اول. پس از بازگشت استاد کشف کرد که خود مردم بودند نه فقط زنده بود اما پنهان یک راز وحشتناک در مورد ایجاد زمان اعیان به عنوان یک تمدن به عنوان یک کل, استاد گذاشته Gallifrey به خرابه قصاب زمان اعیان قبل از همکاری با Cybermen برای تبدیل اجساد آنها را به یک ارتش جدید. شکست توسط شرکت سیزدهم تجسم از دکتر و با تشکر از کمک و در عین حال یکی دیگر از هولناک سلاح Cyberman-ایجاد مرگ ذرات—تمام زندگی در این خراب Gallifrey محو شد و ظاهرا از جمله استاد و خود را احیا Cyber-کارشناسی ارشد.

و با آن در آخر زمان جنگ در نهایت می تواند در نظر گرفته شود به پایان رسیده است. تا آنجا که یکی می تواند پایان یک جنگ اتفاق می افتد در سراسر همه از زمان است.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>