سطح Pro X به زودی به کمک شما تظاهر به توجه به تماس های

Engadget پس از اولین انتشار آن در سال گذشته مایکروسافت آغاز شده نورد از Surface Pro X را بسیا

توسط DOSTEMANSALAM در 2 مرداد 1399
Surface Pro X
Engadget

پس از اولین انتشار آن در سال گذشته مایکروسافت آغاز شده نورد از Surface Pro X را بسیار پیش بینی از تماس با چشم از ویژگی های به عنوان بخشی از آخرین Windows 10 Insider Preview. هوش مصنوعی-طراحی نرم افزار با استفاده از قرص های سفارشی SQ1 پردازنده ARM به آن نگاه مانند چشم خود را همیشه به طور مستقیم نگاه کردن به دوربین در حالی که تصویری چت.

این ویژگی در دسترس است با هر برنامه که با این نسخهها کار با Surface Pro X را جلوی دوربین بنابراین شما می توانید آن را با غیر مایکروسافت برنامه هایی مانند زوم و گوگل را ملاقات کند. اما شما نمی توانید امکان استفاده از ویژگی های در حالی که قرص محور عمودی.

Surface Pro X eye contact
مایکروسافت

چرا که این نرم افزار بستگی به مایکروسافت سفارشی سیلیکون که مشخص نیست اگر این شرکت را از ویژگی های موجود در x86 مبتنی بر رایانه های شخصی است. که گفت:, مایکروسافت تنها شرکت مشغول کار بر روی این نوع از قابلیت های. با iOS 13 نسخه های بتا اپل شروع به تست مشابه FaceTime توجه قابلیت تصحیح. این شرکت در نهایت کنار گذاشتهشدن از ویژگی های قبل از انتشار این سیستم عامل ، به عنوان آستانه یادداشت توجه اصلاح یکی از پیشرفت های اپل می گوید iOS 14 شامل خواهد شد هنگامی که آن بیرون می آید بعد از این سال.

اگر شما خود را ندارد Surface Pro X, هنوز هم وجود دارد یک دلیل خوب برای اتمام آخرین ویندوز 10 پیش نمایش ساخت. این به روز رسانی شامل یک بسیار خوب نیشگون گرفتن و کشیدن به چه Alt + Tab میانبر کار می کند. به طور پیش فرض با فشار دادن دو کلید به شما اجازه دیدن تمام زبانه های مرورگر در کنار نرم افزار باز کردن ویندوز. اگر داشتن گزینه ای برای سوئیچ بین همه زبانه خود را در یک بار است نامطلوب شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن ویژگی برای نشان دادن تنها ترین خود را سه یا پنج زبانه به جای آن و یا هیچ در تمام.

در این مقاله: مایکروسافت Surface X, تبلت, تلفن همراه, بازوی, هوش مصنوعی, هوش مصنوعی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب