سطح دو دارای پاک FCC و می تواند راه اندازی زودتر از انتظار

مایکروسافت بسیار پیش بینی سطح Duo dual-صفحه نمایش تاشو در گوشی های هوشمند می تواند راه اندازی یک کمی زودتر از انتظار می رود. دستگاه رسما پاک شده است توسط کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) با توجه به یک گزارش از Droid-Life.

به طور معمول قبل از هر محصول الکترونیکی مانند تلفن و یا قرص به فروش می رود در ایالات متحده به آن نیاز به تصویب از طریق FCC با توجه به برخی مقررات و قوانین ایمنی. در مورد سطح دو دستگاه به خوبی پنهان شده توسط مایکروسافت و به عنوان یک “فبلت دستگاه” در FCC لیست و مدارک. اما به نظر می رسد به تازگی “متوقف شده را از طریق تمام خود را تست و صدور گواهینامه افتخار” با توجه به Droid-Life.

گفته شده است که این دو در حال حاضر در یک “محصول اعتبار مرحله” داخلی در مایکروسافت که معمولا چند هفته, هر, ویندوز, مرکزی. همراه با این واقعیت است که FCC مثال نشان می دهد یک قرارداد محرمانه تا 29 اکتبر, این, نکات, یک, راه اندازی محصول می تواند به خوبی در آمده قبل از وعده اصلی, راه اندازی, تاریخ تعطیلات سال 2020 است. نیز وجود دارد باقی مانده است احتمال این که قبل از دستور همچنین ممکن است باز تا به زودی به عنوان به خوبی.

کلمات قصار از FCC مثال اشاره در یک ممکن است در اوایل راه اندازی محصول, آن را نیز فراهم می کند برخی از اطلاعات بیشتر از این دو. این مثال نشان می دهد این دو به عنوان حمایت از همه مهم باندهای LTE در ایالات متحده و همچنین 2.4 GHz و 5 GHz Wi-Fi. این شهر همچنین دارای شماره مدل “1903” و نشان می دهد این دستگاه با “نسخه اندروید 10.” علاوه بر این, FCC همچنین demoed این دو هر دو تاشو و آشکار به عنوان بخشی از روال گرما آزمون.

مایکروسافت باقی مانده است آرام و در مورد سطح دو و نه رسما مورد بحث رسمی مشخصات foldable. شایعات نشان می دهد که دستگاه با یک Qualcomm Snapdragon 855 پردازنده در داخل همراه با گزینه های برای 4GB یا 6GB RAM و 256 GB از ذخیره سازی پردازنده.

باتری در ضمن شایع است به تاریخ در 3,460 میلی آمپر ساعت است که در یک بیت زیر 4,380 میلی آمپر در سامسونگ کهکشان برابر شده است. وجود دارد هنوز هم نمی تواند 5G پشتیبانی, اما عمدتا به دلیل انتخاب پردازنده. دوربین همچنان موضوع بحث و شایع است به یک 11-مگاپیکسل, دوربین جلو با 2.0 دیافراگم.

یا راه اندازی است به احتمال زیاد به زودی. کارمندان مایکروسافت مانند فرانک شاو سر از ارتباطات برای مایکروسافت اخیرا به رسانه های اجتماعی به این دستگاه نشان میدهد که چگونه این دو در زندگی روزانه خود را. حتی Panos Panay طراح و رویایی از این دو شده است نوشتن در مورد آن به تازگی اذیت کردن کیفیت دوربین و نشان دادن آنچه به نظر می رسد bumper-case.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de