ستاره بازحمت حرکت کردن سر بازی گرفتن یک کل جدید Rulebook فقط برای بازی به عنوان Klingons


Today is a good day...to roll die!

امروز یک روز خوب…به رول می میرند!
تصویر: Modiphius

هنگامی که آن را راه اندازی چند سال پیش Modiphiما’ Star Trek ماجراهای roleplaying بازی به طرفداران قوانین شجاعانه برای رفتن به خود را بسیار خود و خدمه از فدراسیون افسران مدیریت کشتی خود را در حال رفتن به دور ماموریت و کاوش در کهکشان است. اما آخرین آن گسترش نیست در مورد دادن فدراسیون شخصیت های بیشتر کارهایی که باید انجام: آن را در مورد کوه در می رم بازی اسکریپت به طور کامل.

تبلیغات

این هفته Modiphiما خود را اعلام کرد علاوه بر ستاره بازحمت حرکت کردن ماجراهای محدوده: این زمان یکی از sourcebooks مانند عناوین گذشته در مورد ماجراجویی در هر ربع از فضا , کهکشان, اما یک نام تجاری جدید هسته ای عنوان از قوانین بازی. به طور خاص بازی به عنوان رزمندگان از کلینگون امپراتوری.

تبلیغات

What better thing to put on the cover of a book about playing as the Klingons than an honorable duel to the death?

چه چیز بهتر برای قرار دادن بر روی جلد یک کتاب در مورد بازی به عنوان Klingons از محترم دوئل به مرگ ؟
تصویر: Modiphius

ستاره بازحمت حرکت کردن ماجراهایاصلی core rulebook منتشر شده در سال 2017, در حال حاضر اجازه دهید شما را به بازی به عنوان Klingons البته. اما آن را در درجه اول با تمرکز بر مصاحبه بازیکنان به عنوان افسران در فدراسیون—شما برداشت یک بخش از Starfleet را دپارتمان زیر شاخه ها شما بخشی از یک Starfleet خدمه. ایجاد کاملا جدید core rulebook نیست فقط به Modiphus به روز رسانی و روشن کردن قوانین برای اولین بار منتشر شد سه سال پیش انجام این کار به معنی Klingons خود می تواند به عنوان یک راه کاملا متفاوت از نزدیک شدن به ماجراهای‘ مکانیک.

این Klingons البته باید همیشه به حال اساسا فرهنگ های مختلف به فدراسیون که آیا آنها بوده است و دشمن, دوست یا مضطرب متحد در طول قرن ها. روابط بین خدمه کشتی متفاوت هستند رویکرد خود را به حل تعارض و دیپلماسی متفاوت است. نگرش خود را به زندگی خود متفاوت است. ارائه بهینه سازی قوانین و یا حداقل یک راه برای نزدیک شدن به ماجراجویی‘s قبل از قوانین—بدون شک در حال اجرا مبارزات انتخاباتی روی یک کلینگون کشتی را تن های مختلف و سرعت به یک سرنشین Starfleet یک—حس می کند.

تبلیغات

اما فراتر از ارائه یک به روز رسانی قوانین (که به نفع ماجراهای بازیکنان حتی اگر آنها را اجرا کنید کلینگون کمپین) به کلینگون Core Rulebook خواهد آمد بسته بندی شده با پس زمینه خواندن برای بازیکنان به دنبال ایجاد Klingon, شخصیت, بررسی همه چیز از کلینگون درگیری در سراسر قرن به ایمان به شمار نقش در کلینگون کشتی خدمه. آن را نیز ارائه داستان قلاب برای هر کمپین های گروه می خواهید برای اجرای به عنوان Klingons حفاظت از مرز مستعمرات در مواجهه با تهدیدات مانند ملک و یا بورگ از یک کلینگون چشم انداز و یا به سادگی مرور honorbound فرهنگ امپراتوری.

این ستاره بازحمت حرکت کردن ماجراهای کلینگون امپراتوری Core Rulebook در حال حاضر مجموعه ای برای آزادی مدتی در پاییز و در دسترس برای قبل از سفارش در حال حاضر در هر دو جسمی و فرمت PDF—قبل از سفارش سابق به شما گنجانده شده و قبل از سفارش و یا در حال حاضر شبکه شما یک پیش نمایش مختصر از این کتاب برای دانلود در حالی که شما صبر کنید برای آن را به بیرون می آیند. ضربان بی وقفه تمرین تمام کسانی که Qapla را شما خواهید بود با گریه از زمانی که شما بازی.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>