این جنسیتی میراث در ستاره بازحمت حرکت کردن مترقی جهان

در قسمت چهارم از ستاره بازحمت حرکت کردن: پیکاردیک چهره آشنا طوفان بر روی صحنه است. با مقدار زیادی از میراث شخصیت این فقط ممکن است یک روز دیگر در (فضا) ، اما این هفت نفر از نه معشوق یاد حتی بیشتر badass از او در طول زمان خود را در ویجر—و او بود که همیشه خیلی badass. “شما مدیون من یک کشتی پیکارد” او quips به, پس از نجات خدمه در یک نبرد فضایی و قسمت کاهش به سیاه و سفید.

تبلیغات

بیش از 20 سال پس از USS ویجر بازگشت به آلفا ربع در پیکارد هفت در حال حاضر سخت vigilante, chucking پشت ویسکی و لعن تحت نفس خود را. و او دارای یک ساز و برگ برای مطابقت با آمد و رفت در اطراف مجوز-badass ترکیبی از مبارزه با چکمه شلوار جین و یک پیراهن گشاد و البته یک ژاکت چرمی. رفته و در نهایت به پی catsuit که هفت donned در ویجرروشن دعوت به دیدن هفت به عنوان یک فرد و یک زن دوم ایستاده در تضاد کامل است که دنده خرد کردن کرست.

با پیکارد را هفت نه upending او در اواخر ’90s تجسم ما مجبور به مقابله با تصادفا از ستاره بازحمت حرکت کردن‘s گذشته است. در سال 2020 چه می تواند ما را از نگاه به عقب در بازحمت حرکت کردن—و با تمام گام های آن ساخته شده برای زنان در نمایندگی ما واقعا می توانید آن تماس بگیرید جنسیتی?


یک مرز جدید برای زنان

زنان در پیشتازان فضا همیشه قوی حضور دارند همیشه شده است داده های پیچیده خصوصیات و (ظاهرا) شده است درمان به عنوان برابر با هر دو همسالان خود و جامعه آرمانی که آنها را احاطه. که حس می کند به عنوان برابر نمایندگی بود که همیشه یک هسته شعار این مرز متلاشیکننده فضایی اپرا. زمانی که اولین پیشتازان فضا راه اندازی بر روی امواج رادیو و تلویزیون, Gene Roddenberry چشم انداز آرمانی به رهبری او را به موقعیت یک زن روی پل—و در اصل این نبود Uhura.

ستاره بازحمت حرکت کردن‘s اولین خلبان قسمت تولید شد در سال 1965 و آن را برجسته یک زن به عنوان اولین افسر. شناخته شده تنها به عنوان شماره یک Majel بارت بود فرمانده حضور بر روی پل… کمی بیش از حد فرمانده برای آزمون مخاطبان و NBC. با توجه به Roddenberryآن زنان در آزمون مخاطبان که واقعا در واکنش بد به شماره یک, فکر خود را بیش از حد قاطعانه. زمانی که سری اصلی بود دوباره تصور با کرک در راس شماره یک رفته بود. آن را بازحمت حرکت کردن یکی دیگر از دو و سه دهه در نهایت به بازیگران زن به عنوان اولین افسر.

بدون شماره یک زنان از اصلی پیشتازان فضا بسیار زیادی از وقت خود را. پرستار چپل (برت نقش جدید) بود مسخر دکتر مککوی و Uhura (Nichelle Nichols) یکی از پیشگامان آمریکایی آفریقایی نمایندگی با این وجود تا به حال به مراتب خطوط کمتر از همتایان مرد. صحبت به io9, نسل بعدی‘s تالیف (Deanna Troi) توسط فرانک در ارزیابی خود از سفر‘s نمایندگی زنان. “این واقعیت است که او بر روی پل به عنوان یک زن در آن بود. آنها تا به حال زدم به طوری که بسیاری از دیوارها فقط برای قرار دادن Uhura بر روی پل. او زیادی ندارد اما او وجود دارد.”

البته ستاره بازحمت حرکت کردن نبود فقط به دام افتاده در ’60s. توسط 1986 جدید, زندگی نفس را به حق رای دادن توسط نسل بعدیکه تازه رو خدمه شامل نه یکی نه دو تا بلکه سه تا زن. اینها دلسوز مشاور Troi های انسانی دکتر بورلی سنگ شکن و شجاعانه سرهنگ Tasha یار که در خصوص یک قالب جدید. گرفتن به طور سنتی مردانه نقش رئیس جمهور, تاشا الهام گرفته شده بود توسط بیگانگان شخصیت Vasquez به تقلید از زن مدرن.

“این جالب بود زمان, ’80s” گفت: Denise Crosby که به تصویر کشیده یارگرفتن دلتنگ او به عنوان توصیف آنچه که او ساخته شده شخصیت یک سنگ محک برای این سن است. “زنان بودند تعریف خود را در نظر آنها چگونه باید درک شود اما چگونه آنها می خواستند به درک شود.” کرازبی با شناسایی این جنبش که رادنبری یافت طراوت. “در اینجا من با این پسر مدل موی که واقعا در تلویزیون دیده می شود و او گفت:” من این را دوست دارم! این است که نگاه بزرگ.’ بنابراین من بخشی از این موج تغییر دهید. و من فکر می کنم آن تاثیرگذار بود.”

آن را آسان به نقطه پژواک Tasha یار در یاد زنان sci-fi. از Stargate را سام کارتر به Battlestar Galactica را Kara “Starbuck” تراکیه سایه از یار اشتراک از طریق sci-fi برای سال آمده است. در عین حال وجود یک لبه از جذابیت چرا یار خیلی قابل توجه است. مطمئن شوید که او ساخته شده امواج به عنوان یک مستقیم-صحبت کردن در یک نقش اما شخصیت او تاثیر بود هر دو سمان و برش های کوتاه با مرگ نابهنگام او—شرایط است که ما به عقب بر گردیم به بعد.

با یار رفته از نسل بعدی مناسب تر به صورت چسبیده به کلاسیک زنانه قالب به عنوان تالیف reminisces. “آنها آن را کردم راست آنها بازیگران یک زن به عنوان رئیس جمهور. اما دنیس چپ و دو نفر باقی مانده بودند در مراقبت از مشاغل است. پس از آن ok را بر روی یک سفینه فضایی به عنوان یک زن اما شما تا به حال به یک nurturer.” صحبت به io9, کون (سنگ شکن) توسط داغدار در مورد چند برابر زنان خواهد بود هم انداخته نه به با هم کار کنند اما به شایعات بی اساس. “اگر خانم ها هم باید یک صحنه با هم بودیم تا لباس پوشیدن و در leotards صحبت کردن در مورد مردان. ما نبودند به اشتراک گذاری نظرات خود را در مورد یک موضوع پزشکی!”

بیش متعاقب آن در سال Troi و سنگ شکن را به آرامی دریافت بیشتر از زمان روی صفحه نمایش به عنوان شخصیت خود شد متنوع تر, اما آنها به ندرت فرصتی برای گریز از خود nurturer قالب. و با کرازبی رفته رئیس جمهور نبود تنها موقعیت که نیاز به پر کردن. “من هرگز قرار بود این جوجه نشان می دهد va-va-voom. که قرار بود دنیس” Sirtis به ما گفت. به عنوان مترقی به عنوان پیشتازان فضا سعی می شود با آن زنان هر نشان می دهد چیزی در مشترک: باید یک جوجه داغ.

این ستاره بازحمت حرکت کردن “کودک”

شما نمی خواهد انتظار آن را از یک حق رای دادن آن مشهور اجتماعی مترقی نگرش—و در عین حال هر سری تا به حال رابطه جنسی خود نماد. “این یک بازی اکشن-ماجراجویی نشان می دهد!” Sirtis اظهارات خشکly. “وجود دارد به یک دختر برای پسران به نگاه زمانی که آنها در حال منفجر کردن سفینه های فضایی.”

به طوری که ستاره بازحمت حرکت کردن ؟ او رو به جوان نازک و زیبا. او ساز و برگ خواهد بود بیشتر فرم اتصالات از دیگران’ ساخت خیلی از منحنی. و البته یک کودک trumps همه آنها را. این خواهد بود که هفت نفر از نه نفر سابق بورگ که پیوست ویجر در انتهای آن فصل سوم. بالا در چهار اینچ, پاشنه, بازیگر Jeri Ryan دوخته شده بود به او catsuit هر روز که شامل یک استخوان کرست صدر با سینه تپه. واقعا یک شاهکار مهندسی است.

حتی در آن زمان هفت ساز و برگ باعث شد بحث های زیادی است که دقیقا چه شبکه در نظر گرفته شده. “هفت نفر از نه نفر است که احتمالا یکی از شخصیت های سکسی من تا به حال در تلویزیون دیده می شود.” Tاو چگونه Conan o’brien معرفی Ryan خود را نشان می دهد در سال 1998 بهره برداری به دلیل دقیق او اضافه شده به ویجر. به عنوان مخاطب whooped کانن پرسید که چرا در زمین شخصیت او را می پوشند چنین چیزی. “این دارویی!” رایان توضیح داد: زبان بصورتی پایدار و محکم در گونه. کانن به سرعت جواب “آن را دارویی برای من!”

هفت مقدمه به ویجر محاسبه شد. در سایه بسیار تاثیرگذار نسل بعدیو رقابت با Deep Space Nine, جدیدترین بازحمت حرکت کردن spinoff انجام نمی دهد و همچنین این شبکه امیدوار بود. اکران با بیش از 13 میلیون بیننده ویجر‘s رتبه بندی متوسط تقریبا نصف به 7 میلیون دلار در فصل اول و ادامه داد رسید. فصل سه, متوسط بود 4.6. این بود که یک مقدار واضح تر افت نسبت Deep Space Nine, که به طور متوسط 8 میلیون بیننده در سراسر آن چهار فصل است. فردا می خواستم بیشتر از ویجرو با گنجاندن یک شخصیت جدید آنها را دیدم یک فرصت نه تنها برای افزایش رتبه خود را, اما برای شکستن به جریان اصلی.

در سال های پس از رایان توصیف کرده است نمرات از تبلیغات جلسات که برگزار شد حدود هفت نه. او در مصاحبه ده ها بار توسط رسانه ها با پین کردن ارزش تبلیغاتی عکس های پخش در سراسر مجلات و روزنامه مکمل—از جمله یکی به خصوص به یاد ماندنی متقاطع با همکار ’90s در ژانر کودک Xena‘s Lucy Lawless. “این همیشه یک رأی چیز” رایان گفت io9. “و افزایش بینندگان زیادی که آنها اضافه شده و هفت.”

در حالی که هفت صحنه و لباس همچنان به عنوان اصلی صحبت کردن نقطه—گوگل نام او را امروز و شما می توانید صدها نفر از مقالات بحث catsuit اخلاق—رایان فکر می کند وجود دارد را یکی دیگر از دلایل که چرا این شخصیت را افزایش داد ویجر‘s اعتبار. “او درخشان نوشته شده است. من فکر می کنم کیفیت نمایش بهبود یافته چرا که او غنی معرفی داستان ها به کاوش با شخصیت های دیگر. آن را احیا نشان می دهد.”

هفت نفر از نه نفر است که طوفان کامل یک شخصیت است که کاغذ برداشته توجه با ظاهر و سپس آن را نگه می دارد با داستان. و آن کار می کرد. حتی امروز هفت محور قسمت جلو و در اکثر بینندگان: با توجه به Netflixترین rewatched ستاره بازحمت حرکت کردن قسمت های برجسته ویجر بیش از هر زمان دیگر نشان می دهد. از این قسمت جز دو نماد هفت سفر—”عقرب” است او در مقدمه “هدیه” ویژگی های او در برخورد با Janeway, “Dark Frontier” همه چیز در مورد اتصال خود را به Borg. حتی “Endgame,” نشان می دهد و در آخر ویژگی های سون در نقش محوری.

The Voyager crew.

این ویجر خدمه.
عکس: CBS

این بود که چرا رایان از ذهن نیست که catsuit. “من یک مشکل با او کاملا برهنه ظاهر بسیاری می گویند شوخی با دین به دلیل آن را کامل تز از شخصیت. او بی اعتنا به آن است.” وجود دارد چیزی شوم در این طلاق هفت از رابطه جنسی خود تجدید نظر آن را به عنوان محروم می سازد او را از هر گونه استقلال بیش از توجه جنسی صحنه و لباس او را دعوت. آنچه می شده اند متفاوت است اگر او بودند جنسی بودن پوشیدن دستکش به عمد تحریک آمیز? او هنوز هم می تواند به عنوان مورد علاقه?

در هفت عدم نگرانی برای حضور او اجازه می دهد تا بینندگان را به لذت بردن از خود voyeurship هفت بدون احساس ناراحت کننده است. نگران نباشید مخاطبان هفت تنها لباس که راه از آنجا که او هیچ ایده چه چیزی است. این catsuit دارویی به یاد داشته باشید? هفت غیر فعال و بی اعتنا از شرکت کنندگان در جنسی, نوک, انگشتان پا اطراف کشتی در یک صحنه و لباس آنقدر تنگ است که او بازیگر تا به حال به دروغ پایین بین طول می کشد فقط برای گرفتن نفس خود را به عقب. و آن را در زندگی خود در هر دو داستان و پشت صحنه از ویجرکه این تصمیم برای او.

دست کشیدن بر روی اثرات جنسیتی

همه از این به نظر می رسد بسیار متناقض. پس از همه, Star Trek‘s نوشتن از زنان به طور پیوسته بهبود یافته از نسل بعدی به بعد. Deep Space Nine‘s زنان را شکست سنتی زن نقش: Kira Nerys (Nana Visitor) داده شد مقدار زیادی از زمان روی صفحه نمایش به عنوان نمایش شیرجه زده خود را توسعه arc, در حالی که Jadzia داخ (Terry Farrell) به چالش کشیده مرزهای اجتماعی که مسلما بازحمت حرکت کردن‘s first نیست شخصیت عجیب و غریب. اما آن ویجر که در زمان نمایندگی زنان یک گام بیشتر در نهایت این برنامه شامل یک کاپیتان در نقش سرب است. پس چرا انجام ویجر همچنین ویژگی های یک زن پس از ماديت يافته است که ما هنوز در حال صحبت کردن در مورد آن در دهه های بعد ؟ شاید ویجر‘s جنسیتی نیست با وجود آن در غیر این صورت رویکرد فمینیستی اما به دلیل آن است.

در آغاز ویجر‘s تبلیغات متمرکز تازگی از یک کاپیتان بلکه به عنوان رتبه کاهش یافته است تولید رشد نگران آن است که این به اندازه کافی برای نگه داشتن بیننده علاقه—و شاید آن را قرار دادن مردم. در مصاحبه با تلویزیون آکادمی در سال 2006 تهیه کننده اجرایی Rick Berman توضیح داد که چرا هفت اضافه شد به نشان می دهد. “ما می خواستیم Janeway به یک Starfleet کاپیتان, اما ما همچنین می خواستم او را به زنانه. و آن دو چیز نمی رفتن دست در دست. اگر شما نگاهی به زن افسران نظامی که آن را به رتبه دریاسالار آنها تمایل به نه بود ، ما بازیگران یک زن در 40s خود را… اما ما هنوز هم می خواستم یک زن زنانه.”

علاوه بر این از یک “کودک” برای جبران فمینیسم از ویجر ممکن است بهبود یافته است, اعتبار, اما آن را قابل توجه فشار بر بازیگران در ایجاد یک محیط کاری پر از تنش است. تا هفت را معرفی Janeway بود روشن ستاره نشان می دهد با Kate Mulgrew دادن ده ها مصاحبه و ظاهر شدن در پوشش می دهد از مجلات. در عین حال با رایان آمد لرزه ای تغییر. در حال حاضر آن را همه چیز در مورد این زن جوان بود که آنه به عنوان اگر او بودند نشان می دهد رهبری—بعد از همه, Lucy Lawless ستاره خود را نشان می دهد و در عین حال که در سال 1999 راهنمای تلویزیون از ویژگی های ارائه شده Lawless and Ryan سمت-توسط-جانبی, جای بی قانون و Mulgrew. این باعث بسیار زیاد تنش بین دو بازحمت حرکت کردن بازیگران.

“در آغاز کیت خشم بود و نه به سمت کارگردانی Jeri Ryan آن بود به سمت شخصیت” برج دیده بانی وانگ که بازی هری کیم گفت نزدیک در سال 2018 است. “زمانی که تولید کنندگان گفت: هیچ [درباره خلاص شدن از هفت] کیت نگه داشته و شکایت. در نهایت او خشم تبدیل شده بود به سمت بازیگر. که زمانی که آن را وحشتناک است.” Mulgrew رفتار خیلی استرس زا است که رایان گفت: نزدیک او را “احساس تهوع” قبل از او وارد مجموعه در هر روز. “من به طور کامل درک چرا. من به آن باور من, اما آن را بسیار دشوار بود. به طور کلی این بود که نه مورد علاقه من تجربه کار به این دلیل است که.”

حتی بدون Mulgrew اقدامات رایان تا به حال به اندازه کافی برای مقابله با فقط با پوشیدن دستکش. “اگر من تا به حال برای رفتن به دستشویی” رایان گفت io9: “این یک 20 دقیقه ای تولید ، هر کس تا به حال به می دانم که بیش از این رادیو است. کسی تا به حال به من لباس و عریان من است.” این نه تنها تحت تاثیر قرار Ryan اما همه در مجموعه ای به عنوان یکی دیگر از ویجر castmate (که تصمیم به ناشناس باقی می ماند) نظر به نزدیک تر است. “در یک نقطه کیت کشیده خط تولید کنار گذاشته و گفت:” Jeri Ryan مجاز به استفاده از حمام مگر اینکه او با استفاده از آن قبل از کار و یا بعد از کار, اما در طول کار. در آن طول می کشد زمان بیش از حد به او در حالی که کت و شلوار’.” با کار روز است که اغلب بیش از 15 ساعت این بدیهی است که امکان پذیر است.

اگر چه لباس اغلب دشوار است برای مقابله با, زمانی که لباس های ساخته شده برای تقویت جنسی در درخواست تجدید نظر وجود دارد اضافه شده فشار به که بازیگر زندگی حرفه ای. هیچ کس نمی داند که بهتر از Marina Sirtis. یک بازمانده از بی اشتهایی و دیگر اختلالات خوردن, Sirtis تحت یک فشار به از دست دادن وزن به منظور حفظ موقعیت خود را به عنوان نسل بعدی‘s ، او گفت io9: “من استفاده می شود به تماس های تلفنی از تولید کنندگان به من گفتن من ، آنها می گویند: “شما نگاه کنید و ما به شما پرداخت مقدار زیادی از پول را به نگاه خوب است. فکر می کنم در مورد آن.’ من یک چوب حشرات از همه آزار دهنده.”

برای برخی از بازیگران این سمی محیط زیست آغاز شد قبل از آنها حتی شروع به تیراندازی به عنوان مورد برای Terry Farrell که بازی Jadzia داخ در اعماق فضا نه. مصاحبه برای کتاب پنجاه سال ماموریت, فارل نشان داد که او در بر داشت او costuming تجربه با Rick Berman می شود بسیار ناراحت کننده است. “او می خواهم نظر خود را در اندازه سینه بند بودن انگیز. او خواهد گفت: “خوب شما فقط تخت. نگاه کریستین بیش از وجود دارد. او سینه کامل.'” با برمن ناراضی فارل بدن صحنه و لباس وزارت نامیده می شد پس برای رفع این مسئله است. “من تا به حال به اتصالات برای داخ که سینه های بزرگتر. و سپس من تا به حال برای رفتن به برمن ،

اگر تجارب Sirtis رایان و فارل ما می آموزند هیچ چیز دیگری این است که شئ از ستاره بازحمت حرکت کردن‘s شخصیت زن نیست فقط لکه آن به ظاهر مترقی شهرت آن نیز ایجاد یک کار دشوار محیط زیست است. بنابراین به منظور به قاضی که آیا ستاره بازحمت حرکت کردن است و جنسیتی ما باید نگاهی به پشت صحنه و کشف چه نوع فرهنگ منجر به این تصمیم گیری.

پسران’ club

اگر صنعت سرگرمی است که تحت سلطه مردان در حال حاضر این بود که حتی بیشتر در مورد دهه پیش. ستاره بازحمت حرکت کردن تا به حال چند زن نویسندگان و تولید کنندگان در طول سال—DC فنتنا نوشت برای سری اصلی, بعدی, نسل, و , Deep Space Nine; Jeri تیلور کردم او شروع به تولید نسل بعدی قبل از شرکت ایجاد ویجربه نام فقط دو فوق العاده تاثیر گذار کارکنان. اما به عنوان Sirtis اشاره, ستاره بازحمت حرکت کردن یک حق رای دادن ایجاد شده توسط مردان: “حتی اگر ما نوشتن یک نمایش در مورد قرن 24 جدای از Jeri تیلور و ملیندا Snodgrass [دیگر نویسنده] نویسندگان و تولید کنندگان شد و همه مردان است. قرن بیستم مردان است. پس از آن نه میخوام که گسترده است.”

ما می تواند استدلال می کنند البته که ستاره بازحمت حرکت کردن یک محصول از آن دوران اما بازیگران آگاه بودند در آن زمان است که نشان می دهد می تواند بهتر. این تشدید دروازه McFadden به عنوان اوایل به عنوان یک فصل از نسل بعدیاو نشان داد به io9. “من تعجب که آیا زنان وجود داشته باشد برای مردان به واکنش نشان می دهند ؟ حتی Wesley فقط در واکنش به مادر خود ندارد و به دنبال او وکیل—وکیل او به دنبال مردان در کشتی.” که از دانشگاه McFadden بود که با استفاده از یک مشارکتی, خلاق, محیط زیست, اما او نمی روبرو می شوند که در پشت صحنه از نسل بعدی. “جاناتان michael [tm] smith می تواند محدود به تولید و پای خود قرار داده اما من نمی توانستم. که قابل قبول نیست.”

McFadden نظرات ناشی از درگیری با یکی از تهیه کننده در خصوص, به خصوص زمانی که او تحت فشار قرار دادند نقطه مورد وسلی (Wil Wheaton). “این زمانی است که من می خواهم شاش نویسندگان ، من می خواهم می گویند ” نگاه او تنها به مردان برای مشاوره و او هرگز صحبت به او.’ من پرشور در مورد آن و من از خود بیگانه است که تولید کننده” او گفت:. Rick Berman بعدها به نام Maurice هرلی به عنوان تهیه کننده در پرسش و تنش بین هرلی و McFadden به نقطه جوش نسبت به پایان فصل یک.

“آنچه من شنیده ام این است که او گفت: یا او یا من.'” به عنوان او نشان داد به io9, McFadden نبود رسما با توجه به این دلیل برای او شلیک آموخته اما حقیقت بعد از آن. “بنابراین انتخاب شده بود و من رفتم.” وقتی پرسیده شد که در مورد McFadden را خروج کرازبی به io9 افکار خود را بر روی این موضوع. “در نهایت آن را سرخوردگی از نه دیده و نه شنیده بودن. بدون سوال, این جنس, پویا, و, آن را هنوز هم اتفاق می افتد.”

McFadden نبود تنها کسی که در تضاد با تولید منجر به خروج زود هنگام. نسبت به پایان Deep Space Nine فصل شش, Terry Farrell قرارداد بود. که مایل به دنبال کردن پروژه های دیگر فارل سعی به باز کردن مذاکرات برای کاهش نقش در فصل نهایی—شبیه به قرارداد Colm Meaney (مایلز اوبراین) برای مدت نشان می دهد. اما او در برخورد با برمن در این موضوع به عنوان او اظهار نظر برای پنجاه سال ماموریت.

“او در تلاش بود به قلدر به من گفت: بله. او متقاعد شده بود که کارت من قرار بود برای ریختن (فولد) و من که قرار بود برای ثبت نام. او تا به حال یکی دیگر از تولید کننده می آیند تا به من و بگو: اگر شما در اینجا نیست شما می دانید که شما می خواهم به کار در Kmart.'” پینوشت: این موضوع به صورت مستند آنچه ما در سمت چپ پشت سر, فارل قطره قطره تظاهرات شخصیت او را به خروج. “من نمی خواهم به مرگ! اما وجود دارد یک نقطه که در آن بود مثل اخراج نمی من! با من صحبت کند.” در نهایت فارل هرگز داده شد گزینه ای را برای مذاکره مجدد قرارداد خود را به طوری که او در سمت چپ نشان می دهد—ترک داخ طرز وحشیانه ای به قتل در داد ds9‘s Bajoran حرم.

البته این نیست که تنها زمانی که یک زن برای درخواست قرارداد renegotiations منجر به شخصیت او مرگ است. همان درست است از Denise Crosby که نا امید شد با Tasha یار عدم دخالت در نسل بعدی فصل یک. “وجود دارد بسیاری از قسمت ها که در آن من بود به سادگی ایستاده در امنیت و موقعیت و گفت هیچ چیز. نه درگیر با هر چیزی. و من فکر کردم من به شما از دست دادن ذهن من انجام این کار را برای یکی دیگر از شش سال است.” کرازبی نزدیک رادنبری اما به او گفت که io9 او مجموعه ای در برابر منظم داستان است که شامل هر کسی به غیر از کاپیتان. “ژن نمی خواهید به تغییر است که او نمی خواهد تکان دادن.” به جای Roddenberry منتشر شد کرازبی از چند فصل قرارداد. “این خوب بود از او. او گفت: “من سن شما بودم یک بار من گرسنه و بلند پروازانه و من کاملا آن را دریافت کنید. شما باید به دنبال آن بروید.'”

اجازه دادن به یک بازیگر خارج از قرارداد خود را یک چیز است. کشتن شخصیت خود را به طوری که آنها نمی تواند بازگشت به دیگری است. که آنچه رخ داده به یار—اما آن را بسیار نزدیک اتفاق افتاده است به یک شخصیت متفاوت را به جای. “ژن فکر ما تا به حال یکی بیش از حد بسیاری از زنان در نمایش” Sirtis نشان داد گفتن io9 که او متقاعد شده بود که او قرار بود به اخراج در یک فصل. به عنوان Troi بود که به تدریج نوشته شده از قسمت Sirtis به یاد می آورد که تولید کنندگان شروع به اجتناب از او. “من عامل به نام Roddenberry و گفت: چه می توانیم انجام دهیم.’ و او گفت: “نگاه من به انجام چه چیزی بهترین را برای نشان می دهد.'”

در عین حال قبل از تبر می تواند سقوط در Troi کرازبی باشیم چپ نشان می دهد. “دنیس ترک دلیل است که ما در حال صحبت کردن در حال حاضر می گوید:” Sirtis. “او را نجات داد کار من!” تا به حال کرازبی چپ نیست نسل بعدیرا نشان خواهد شده اند بسیار متفاوت است و ممکن است که هر دو Troi یا سنگ شکن ندارد آن را از طریق فصل یکی زنده است. با توجه به کرازبی Roddenberry بود مشتاق به کشتن یار هنگامی که او می دانست او می روم. “او هرگز آن را قبل از انجام با یکی از شخصیت های منظم. این امر می تواند تکان دهنده بود زیرا بی دلیل و به طوری ناگهانی.”

با Sirtis در سنگ قبل از کرازبی ترک بود Roddenberry برنامه ریزی در قتل Troi کردن به جای ؟ و یا خواهد شکن سنگ کشته شده اند هنگامی که موریس هرلی به Roddenberry او اتمام حجت در مورد شلیک McFadden? ممکن است ما هرگز نمی دانید اما چیزی وجود دارد بسیار ناراحت کننده در مورد تمام قصه های کرازبی Sirtis, McFadden و فارل باید به بگویید که در آن یک زن بالا رفت و در مقابل پسران’ club… و شخصیت او بود یا کشته و یا هل است.

چگونه همه چیز تغییر کرده

پس از آن بود. پس چه چیزی تغییر کرده است در چند دهه ؟ خوب برای یک چیز, هفت نه نیست در یک catsuit هر مطلب—که رایان خوشحال است در مورد. “من خوشحال هستم فراتر از کلمات است که هیچ کالای تنگ درگیر [در پیکارد]! من فکر می کنم آن را بسیار مناسب تر راه شخصیت لباس پوشیدن در حال حاضر و آن را کامل برای او چه بوده است.” گریه به دور از او غیر عملی catsuit در Voyager پیکارد‘s تکرار هفت راحت و آماده برای عمل است.

Ryan right at home in Picard.

رایان در خانه خود در پیکارد.
عکس: CBS

و درست مانند زمانی که او بود به اضافه ویجرهفت ورود در پیکارد منجر به افزایش علاقه و تغییر در تبلیغات است. اما چیزی وجود دارد بسیار رضایت بخش در این واقعیت است که او نیاز به لباس پوشیدن و در یک catsuit برای این اتفاق می افتد. بسیاری از این است که با توجه به موفقیت شخصیت او در Voyager, اما این همچنین نشان میدهد که چگونه نگرش ما به نمایندگی زنان تغییر کرده است. در حال حاضر تولید نمی توانید دور با نوع لباس است که هفت بود به فشرده در ویجریا pin-up تبلیغاتی که دعوت شده نشان می دهد بحث میزبان به آشکارا lust پس از رایان به صورت او.

از چه چیزهایی باید تغییر رایان گفت: “این یک صنعت متفاوت در آن و ما تکامل یافته است. خدا را شکر! کافی نیست اما ما در حال گرفتن وجود دارد.” و McFadden موافق است. “زمانی که من فکر می کنم از کشف و پیکاردزنان تکامل یافته اند بسیار است.” داشتن مبارزه برای نمایش بهتر زمانی که او بود در نسل بعدی, McFadden خوشحال به کشف که چگونه همه چیز تغییر کرده در پیکارد. “این زنان هستند شخصیت های قبل از خود جنس است. که فوق العاده پیشرفت است.”

Sirtis که پیوست CBS دسترسی به همه نشان می دهد برای یک قسمتاست و به همین ترتیب تحت تاثیر قرار. “با پیکارد ما برابری. پیر کچل ببخشید آقا پیر کچل او را برای اولین بار در تماس با ورق, اما دیگر از آن ما برابر است. زنان و مردان وجود دارد و وجود دارد نه یک مزیت از یک جنس بر دیگری.” هر چند آن را به یک نر سرب پیکارد قابل ملاحظه ای زن محور است. در بازیگران اصلی پیکارد چهار مرد و سه زن را در محدوده زمانی معین اعضای بازیگران از ویژگی های برجسته این چهار زن هستند و تنها دو مرد هستند. چه چیزی بیشتر وجود دارد برابری کامل از صفحه نمایش زمان—اگر هر چیزی, زنان بیشتر صفحه نمایش در مقایسه با مردان است.

Isa Briones—تازه وارد به نمایش و تلویزیون—گفت io9 او در این رویکرد طراوت. اگر چه در ابتدا او نگران بود که شخصیت او soji می خواهد بود متولد سکسی دیروز. “ما می تواند به راحتی افتاده که استعاره با این کودکانه دختر که نمی داند هر چیزی که فقط زیر مردان,” او گفت:. مسلما هفت نفر از نه برآورده کردن این استعاره در ویجربه عنوان بچگانه خارجی که باید آموخت که چگونه به انسان است. اما هفت است که به دور از این در پیکاردبه عنوان soji می اندیشه که فکر می کند خود انسان است. Briones به ما گفت “soji می رفتن را از طریق سفر خود را برای پیدا کردن که او است در نظر. من فکر می کنم آن را زیبا است که شما می توانید شخصیت های که در حال حاضر و شما لازم نیست برای قرار دادن آنها را در لباس نحیف و آنها را به یک شی.”

این فقط یک تغییر اجتماعی برداشت که منجر به این تغییر در نمایندگی زنان نیز وجود دارد فرصت های بهتر برای زنان در صنعت به عنوان McFadden اشاره کرد: “بسیاری از مربیان بیشتر برای زنان جوان امروزه. من می خواستم مستقیم به بدی و من برای آن خواسته و در اولین فصل است. و من داده نشده است.” McFadden در نهایت مستقیم تنها یک قسمت از نسل بعدیدر حالی که او مرد همسالان کارگردانی چند قسمت است. Michael [tm] smith در خصوص استفاده از این تجربه برای راه اندازی یک حرفه ای پرکار را به عنوان یک کارگردان اثبات چگونه قدرتمند اولیه از این فرصت ها می شود.

Briones, اما در حال حاضر مقدار زیادی از مربیان در مجموعه ای از پیکاردبه ویژه Sirtis که در زمان جوانتر بازیگر زیر بال. “من فقط او را راهنمایی” Sirtis خندید: “چیزهایی که من را از طریق رفته بود که هیچ کس به من گفت.” و بسیار است که همگام با پیشتازان فضا‘s سنت توانمند سازی شخصیت زن است که می بینیم حتی در خارج از بازحمت حرکت کردن مجموعه. مک فادن گفت io9 چگونه زنان را رویکرد او را با قصه های چه بورلی سنگ شکن الهام بخش آنها برای رسیدن به اهداف خود “صحبت کردم و به بسیاری از جراحان زن که به من بگویید بورلی به آنها این ایده به دنبال یک حرفه ای در پزشکی است. بدیهی است که پشتکار خود را دارند از آن ساخته شده اتفاق می افتد اما با دیدن بورلی ساخته شده تفاوت. آن را به آنها نشان داد ممکن بود.”

اما آن را فقط در مورد ورود به محل کار به رایان اشاره کرد. “من شنیده ام بسیاری از مردم در طیف اوتیسم در جامعه تجاوز و تروما بازماندگان که در ارتباط با هفت,” او گفت:. “آنها پس از قدردانی احساس مانند آنها را دیدم خود را بر روی صفحه نمایش زیرا آنها همیشه احساس مانند یک خارجی است. من دوست دارم که هفت کمک کرده است تا مردم احساس می کنند مانند آنها به تنهایی نیست.” قبل از ویجر معرفی هفت, Tasha یار بود یک سنگ محک برای عجیب و غریب مردم به عنوان کرازبی gleefully به ما گفت. “مردم همیشه از من می پرسند y’know, ‘بود Tasha گی؟’ و من فکر می کنم در آن قرن است که واقعا یک سوال است که ما حتی میخوام در مورد صحبت کردن ؟ بنابراین من همیشه کمی چشمک زدن در چشم من در مورد آن و من می خواهم هرگز پاسخ صریح. همجنس باز و دگرجنسباز, دگرجنسگرایی… گوش او بود با اندیشه چه چیزی با شما تماس؟”

اگر چه ستاره بازحمت حرکت کردن یک شطرنجی تاریخچه از تجاوز نمایندگی هفت نفر از نه بود ضمنی به عجیب و غریب در فصل آخر یکی از پیکارد. رایان به طور کامل در هیئت مدیره با این شخصیت انتخاب برای همان دلایل کرازبی را دریافت کنید که چشمک زدن در چشم او. “این همیشه کامل حس” رایان گفت: از هفت بدهد. “از آنجا که از Borg, که, کامل شخصیت به کشف که چرا او نمی خواهد که با رشد هر جامعه را تحت تاثیر قرار یک راه یا دیگری. آن است که آنچه در آن است این است که شما در حال جذب به کسی که شما را به خود جلب هر چه.”

به حق رای دادن و برای او هیجان زده شخصیت بالقوه Briones امیدوار است که soji می خواهد به طور مشابه یک سنگ محک برای مردم به حاشیه رانده شده. “من واقعا با شناسایی soji می چون من از نژاد مخلوط. به عنوان یک مخلوط بچه شما اغلب گفت: ‘تو نیست این شما هستید که…’ soji می احساس انسان تمام عمر خود را پس چگونه می تواند هر کسی به او بگویید که او را نه؟” Briones معتقد است که این مهم برای مردم را به دیدن soji می رفتن را از طریق آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق “در اوج محیط زیست از فضا!”

البته این فقط پیکارد که مبارزه با مبارزه خوب در شرایط نمایندگی در ستاره بازحمت حرکت کردن. اگر چه آن را به یک راه برای رفتن با آن LGBTQ, نمایندگی, کشف دارای تبحر دیگر دنباله طریق ستاره با Sonequa Martin-Green helming نشان می دهد. در اینجا دوباره پیدا کنیم و سنت بازحمت حرکت کردن‘s زنان الهام بخش زنان به عنوان کرازبی نشان دهنده در اخیر مراسم با مارتین-سبز. “Sonequa به من گفت: ‘Tasha بود و از پنجره به شخصیت من بازی در کشف. شما واقعا به من داد یک بینش چگونه به بازی بازی های این شخصیت است.’ و من عمیقا لمس کرد.” با توجه به تاشا مرگ نابهنگام او میراث است و تند و تلخ. “ما در حال خروج از آن در گذشته” او گفت: “ما در حال آوردن آن را به آینده از طریق این خط از زنان است. آن را همچنان به رشد است.”

به ما منعکس Star Trek‘s تاریخچه حضور زنان ما می بینیم هر دو شئ و الهام بخش نمایندگی. و در حال حاضر به عنوان زنان بیشتر در حال نوشتن شخصیت زن, side-by-side با مردان آنها فقط مردم نوشتن به مردم است. این نشان می دهد که بیشتر فراگیر ما به عنوان یک جامعه بیشتر ما قادر به تصور و ساخت آینده ای بهتر است. و نیست که چه پیشتازان فضا در تلاش بود به ما بگویید که در تمام طول?


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im