Segway را مخترع می خواهد به انبوه تولید اندام انسان—شما بخوانید که حق


A 3D printed heart made with human tissue at the University of Tel Aviv, April 15, 2019.

3D چاپ قلب با بافت انسانی در دانشگاه تل آویو 15 آوریل 2019.
عکس: جک گوئز/AFP (گتی ایماژ)

شما به یاد داشته باشید Segway دو چرخ دستگاه است که نیاز به یک ژیمناستیک سطح از تعادل سوار ایستاده, راست? آنs مخترع است که در حال حاضر در حال کار بر روی یک فوق العاده پروژه بلند پروازانه برای ایجاد یک آزمایشگاه برای رشد بدن انسان—هنگامی که FDA تایید آزمایشگاه-رشد اندام برای انسان پیوند ، هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن پژوهش عاقلانه اما Segway مخترع دین کامن می خواهد به آماده برای زمانی که آن زمان به ناچار می آید او می گوید:. بنابراین او پیش از بازی با اختراع و ساخت نمونه اولیه دستگاه که او معتقد است می توانید انجام این کار. OneZero جزئیات آن را در یکی از نشریات اخیر.

تبلیغات

کامن دههسفر طولانی آغاز شده اختراعات با یک صندلی چرخدار است که اجازه به کاربران برای راه رفتن بالا و پایین پله ها و بالا بردن به چشم سطح. ثانیهe منتقل ایستاده نسخه—Segway—که محبوب شد, با مرکز, پلیس, کالج دانشگاه, ماموران امنیت عمومی و گروه تورs. اما به عنوان OneZero می نویسد:این Segway هرگز واقعا تبدیل به چیز بزرگ بعدی که برخی استدلال آن خواهد. بنابراین در سال 2009 کامن به فروش شرکت خود را به جیمز Heselden. (که کسی که شما احتمالا به یاد داشته باشید به طور تصادفی سوار خود را Segway کردن صخره و درگذشت.) امروز Segway متعلق به چین بر اساس شرکت Ninebotاست که پس از گسترش خط شامل اسکوتر و استان.

هر چند او در نقل مکان کرد از Segway کامن متوقف نشده اختراع. مانند اولیه طراحی شد که Segway, OneZero گزارش بسیاری از اختراعات خود را که پزشکی تمرکز و هدف. کامن اختراع پزشکی پمپ و استنت پروتز رباتیک اسلحه برای جانبازان سربازانو آب تمیز کردن ماشین آلات برای روستاها در کشورهای در حال توسعه. شرکت او همچنین شروع به تولید استریل IV کیف و توسعه ماسک بهتر materials هنگامی که جهانی covid-19 بحران زده. او به وب سایت شرکت لیست بیشتر اختراعات از آن و می گوید که در مجموع کامن دارای بیش از 440 ایالات متحده و خارجی اختراع ثبت شده است.

تبلیغات

اما کامن در حال حاضر می خواهد برای ساخت کارخانه آزمایشگاه-رشد بدن انسان است که کمک خواهد کرد که 110,617 مردم در ایالات متحده در حال حاضر در انتظار دریافت پیوند عضو. با 80 میلیون دلار کمک مالی از وزارت دفاع او و شرکت خود را دریافت کرد در سال 2016 کامن آغاز پیشرفته احیا کننده تولید موسسهغیر انتفاعی است که متصل 170 شرکت های پزشکی, موسسات و سازمان در سراسر ایالات متحده برای به اشتراک گذاشتن تحقیقات و منابع است. BioFabUSA تقسیم ARMI مسئول تحقیق و ساخت تجهیزات مورد نیاز برای تولید انبوه آینده آزمایشگاه-رشد بدن انسان. امروز ARMI حدود 300 میلیون دلار در بودجه را نسبت به این هدف در میان دیگران OneZero گزارش و در حال حاضر در جریان در یک نمونه اولیه ماشین.

با توجه به OneZero, کامن است که نه تنها با استفاده از بخشی از این بودجه را ابزار و ماشین آلات برای تولید انبوه اندام برای افرادی که نیاز به آنها را, اما او همچنین می خواهد به “پمپ کردن قلب و کلیه ها بسیار به همان شیوه کارخانه های تولید گوشی های هوشمند: تکنولوژی بالا در خطوط مونتاژ.” اگر دره سیلیکون می توانید آن را با هادی او باید قادر به انجام آن با انسان, بافت, کامن گفت: انتشار.

علم است که هنوز هم یک راه از رشد اندام در یک آزمایشگاه. اما دانشگاه تل آویو محققان اعلام کرد در ماه آوریل 2019 آنها ابتدا به bioprint قلب انسان. Bioprinting است یک فرایند مانند 3D چاپ, اما به جای استفاده از پلاستیک را Mandalorian کلاه دانشمندان با استفاده از مواد بیولوژیکی به “چاپ” یک عضو.

کامن فقط می خواهد برای آماده ساختن بدن انسان هنگامی که زمان می آید حتی اگر ما هنوز چندین سال دور از آن تبدیل شدن به یک واقعیت است. ماشین های خود را در نهایت می تواند مورد استفاده قرار گیرد به نقاط دیگر بدن بیش از حد, مانند تاندون ها و رباط ها که پیدا کنم به خصوص جالب; من تا به حال عمل جراحی زانو به جای من پاره لیگ قهرمانان آسیا بیش از 10 سال پیش اما جسد تاندون استفاده می شود به جای آن از هم پاشیده داخل مفصل بنابراین من زندگی بدون که بافت همبند برای یک دهه. همه که سمت چپ دو پیچ که یک بار برگزار می شود آن را در محل یکی burrowed به استخوان درشت نی و دیگر در من استخوان ران. اگر کامن چشم انداز درست می آید و سپس شاید در آینده من خود من چاپ شده بافت را در خود جای داده است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>