سوالاتی که باقی می ماند در مورد اپل جدید کربن آلومینیوم


Apple supported the development of an aluminum production method that releases oxygen, rather than greenhouse gases, during the smelting process.

اپل پشتیبانی از توسعه یک تولید آلومینیوم در روش است که انتشار اکسیژن به جای گازهای گلخانه ای در طول ذوب روند.
عکس: اپل

تا سال 2030, اپل وعده داده شده را به محصولات خود و عرضه زنجیره کربن خنثی است. که مقدار زیادی از کار برای به انجام رساندن در کمتر از 10 سال به خصوص برای یک شرکت مسئول زیادی استخراجی و انرژی محصولات است.

تبلیغات

به عنوان بخشی از این تعهد این شرکت با تکنولوژی است که کمک به توسعه جهان “اولین مستقيم کربن و آلومینیوم و ذوب روند.” تولید آلومینیوم باعث می شود تا در حدود 1 درصد از جهان را در انتشار گازهای گلخانه ای: 400 میلیون تن از انتشار کربن در سال است. باید اپل در واقع کشف یک راه برای ذوب روند به اکسیژن منتشر می کنند به جای گازهای گلخانه ای است که می شود یک gamechanger برای کربن نه تنها ابزارهای اما به طور بالقوه ساخت و ساز و حمل و نقل صنایع. این اگر و اپل نبوده است فوق العاده آینده در مورد دقیقا چگونه آن آلومینیوم خواهد رسیدن به کربن بی طرفی از معدن به پالایش.

تبلیغات

اپل اعلام هفته گذشته است که تنها در این شرکت تلاش برای پاک کردن آن زنجیره تامین و استفاده از انرژی. در سال 2018 این شرکت اعلام کرد که این امر با استفاده از 100% قابل بازیافت آلومینیوم و اعلام کرد این بود که 100% تجدید پذیر. اما تا زمانی که این شرکت فروش صدها میلیون ها نفر از محصولات است که به شدت غیر ممکن است برای تعمیر این شرکت انجام شده است این سیاره زیانی با تولید بیشتر ،

که می شود گفت این روش جدید تولید آلومینیوم خواهد بود انقلابی اگر اپل در واقع موفق است. تولید آلومینیوم به تنهایی باعث می شود تا یک چهارم از شرکت کربن. این شرکت با تکنولوژی در حال کار با دو نفر از جهان پیشرو تولید کنندگان آلومینیوم Alcoa و ریو تینتو که ایجاد کرده اند که همکاری آنها به نام Elysis که در آن همه این بازیکنان می توانند با هم به تحقیقات و ایجاد کربن و آلومینیوم. این همکاری لگد در سال 2018 با هدف داشتن فن آوری آماده تا سال 2024 به خوبی در خط با اپل 2030 هدف از کربن بی طرفی.

اگر شما هیچ ایده چگونه این فرایند کار می کند اجازه دهید من آن را شکستن. آلومینیوم از بوکسیت. تولید کنندگان استفاده از برق برای شکستن سنگ را به تبدیل شدن به آلومینیوم. این فرآیند شامل استفاده از کربن آند که اساسا کربن بلاک که انجام برق. این بلوک در حال ساخته شده, به عنوان نام نشان می دهد, کربن! این فرآیند نیاز به یک تن از انرژی و در نتیجه نتایج در یک دسته از انتشار گازهای گلخانه ای از جمله perfluorocarbons است که حتی قوی تر گاز گلخانه ای از دی اکسید کربن (آن نیز انتشار دی اکسید کربن و همچنین). این فرایند همچنین می توانید نسخه های دیگر آلاینده ها به هوا مانند دی اکسید گوگرد. در تولید آلومینیوم بد است برای این سیاره و بهداشت عمومی می گویند هیچ چیز از حقوق بشر نگرانی های اطراف معدن بوکسیت.

بنابراین اگر اپل و دوستان باید راهی برای تبدیل بخشی از این روند است که بسیار پیش بینی نیست. Elysis تولید شده است این به اصطلاح کربن-فلز آزاد در مرکز آن در نزدیکی پیتسبورگ از سال 2009. این گروه در حال حاضر در تلاش برای مقیاس این تکنولوژی به طوری که آن را می تواند خواسته های بازیکنان مانند اپل.

تبلیغات

اما اپل و Elysis شد cagey در مورد روند و چگونه آنها در حال ارزیابی اثرات زیست محیطی و ادعای کربن تولید. در واقع این داستان در حال اجرا است بیش از یک هفته بعد از ما می اید دوست داشتم چون Earther نگه داشته و در تلاش برای دریافت پاسخ روشن از هر دو بازیکنان فایده ای نداشت.

Elysis را فراهم می کند اطلاعات زیادی در مورد چگونگی این فرآیند اکسیژن به جای گازهای گلخانه ای تنها اشاره به این امر جای استفاده از کربن آند در آلومینیوم ذوب روند. آن را نمی کند به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات در چه بلوک های جایگزین و یا چگونه این فرآیند جدید کار می کند. این است که برای محافظت از آن تحقیق و اختصاصی اطلاعات آن را به من کمی شک و تردید است. گاهی اوقات در تلاش برای تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر تا یک, شرکت, باد ایجاد یکی دیگر از.

تبلیغات

این شرکت همچنین تنها خواستار آن ذوب فرایند “کربن است.” این بدان معنا نیست که کل تولید آلومینیوم اپل خرید خواهد بود هر چند آن را باید “کربن خنثی” تا سال 2030. گابریل Gaustad رئیس آلفرد دانشگاه Inamori دانشکده فنی و مهندسی گفت: Earther که یک موضوع است. این فرآیند جدید خواهد بود “عظیم تکنولوژیکی گام به جلو” اما این کربن-رایگان برچسب ممکن است “گمراه کننده” او گفت:. پیتسبورگ که این تحقیقات است که اتفاق می افتد این است که متصل به یک شبکه است که هنوز هم متکی به زغال سنگ قدرت است که در میان بسیاری از منابع انرژی است.

“این موضوع را با تماس با این آلومینیوم ‘کربن-رایگان’ است که آنها نمی حساب برای فرآیندهای بیشتر تا عرضه زنجیره ای به نظر می رسد” Gaustad گفت.

تبلیغات

زمانی که Earther خواسته Elysis سوالات خاص در اطراف این که آیا پیتسبورگ تسهیلات اجرا بر روی انرژی پاک نبود و آنها پاسخ دهد. همچنین آدرس نیست که آیا آند کربن جایگزین شده است و شماری از دیگر پیامدهای زیست محیطی و یا اینکه آیا آنها احساس اعتماد به نفس است که این دیگر نمی خواهد ایجاد مسائل جدید.

اپل هم نمی پاسخ به هر گونه سوال Earther پرسید. آن را کپی و جا به جا برخی از 2,299 کلمات از آن در محیط زیست, گزارش و مقالات سفید برجسته است که آن را انجام می دهند به طور کلی خود را از زنجیره تامین کربن خنثی است. آن را شکست خورده اما به ارائه جزئیات در مورد چگونگی آن را در مقابله با منابع انتشار گازهای گلخانه ای خارج ذوب روند و یا اگر که پیتسبورگ تسهیلات قابل اجرا بر روی پاک و یا انرژی های تجدید پذیر. به جای آن با اشاره به وابستگی آن به کمتر آلومینیوم و بازیافت آلومینیوم و محصولات آن است. تمام نقاط بزرگ اما اپل نیست جواب خاص بله-هیچ نوع پاسخ Earther خواسته در مورد روند و چگونه آن را حساب تولید گازهای گلخانه ای.

تبلیغات

آن را بزرگ برای دیدن عمده شرکت ها با استفاده از خود سیستم عامل و علمی می دانید-چگونه برای یافتن راه حلی برای بحران آب و هوا, اما شما می دانید چه بیشتر خواهد بود? اگر آنها شفاف تر در مورد جایگزین های آنها در حال کار بر روی. آه و همچنین ایجاد یک سیستم منسوخ در نظر گرفتن حق مردم برای تعمیر و هل دادن بیشتر مصرف در وهله اول. اگر ما تولید و مصرف کمتر مسائل پس از آن در رابطه با بحران زیست محیطی ما در حال حاضر مواجه نخواهد بود بحران آن تبدیل شده است در وهله اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im